Отговори
# 255
  • Мнения: 88
Здравейте милички
Роси мерси за кафенцето и обилната закуска. Дано да го хванат младежа.
Кас честито християнче. Много светлина по пътя и напред.


Драгонче честита годишнина. Обичайте се много,оважавайте се и се подкрепяйте до дълбоки старини.
Евил честит рожден ден мила и на теб, здравето и щастието да са ти спътник в живота.

Момичета нямам време да чета. Метнала съм се в едно архивиране. Надишах се на прахоляк за 10г напред.

# 256
  • Мнения: 387
Добро утро на всички,  Hug , СЛЪНЧИЦЕ, много са сладки иконките ти и си позволих да ги ползвам и аз... Embarassed  Това е за теб...

Мен ако ме погледнете отстрани съм нещо такова понякога, тоест..почти винаги   Mr. Green Днес даже чистихме заедно със децата... Hug

Роси , дано го хванат спокойния обирджия, щом и камерата го е снимала. полицията какво спи... newsm78

ДЕЗ... Hug Невероятно сладък аватар имаш... Hug
МЕРИ, за теб миличка .....

АВИ, как си днес , драсни някое редче в свободнато време като мен.. Laughing

ТОНИ и ВАЛЕРИЯ... Crossing Arms Стига сте се скътавали, бързо отчитане и никакви извинения.. Naughty

ЕЛЕНО моме ,  Hug До къде стигна със лютеницоправенето... Laughing  Или още ..

ЧАРА и тя къде казахте че е в момента... Rolling Eyes

ПУХИ, ЕВАЛА... ШАПО МАДАМ ... Mr. Green

Оставям ви , дойде ми ред на второто кафе, лек и спокоен ден на всички...   Kissing Heart Flowers Bouquet lovekiss


# 257
  • Мнения: 307
Moмичета , по-добре съм днес ,нямам Т вече , още ме боли ухото и слагам капки  Confused Много гадна работа ,дано по-бързо ми мине.Днес излизахме малко на разходка в парка,че два дни не бяхме излизали и Мони издивя вкъщи , батко й е на градина и милата сама не иска да си играе , много свикна с него лятото.Благодаря ви ,че питате   Kissing Heart
Пухче , страшно идеен поздрав , браво  smile3501Как е ученичето , радвам се ,че толкова бързо оздравя  Hug Hug
Бубе , радвам се ,че пак пишеш по-честичко.Аз чакам да разкажеш обаче за колежа на каката ,когато имаш време  Rolling Eyes
Роси , какви хора има  ooooh! WhistlingДано го хванат  Naughty
После пак ,че дребното ми помага  Crazy

# 258
  • София
  • Мнения: 96
подкрепяйте се в трудни моменти,


Пух, заслужаваш  smile3525
Ави, радвам се, че си по-добре!
Роси, и ти. Дори и да не заловят младежа, всичко ще му се върне един ден.
Няма ли вече някоя от бременлинките да ни зарадва с хубва   ylinfant babyновина?

# 259
  • Мнения: 87
Здравейте момичета,какво слънце е пекнало тук  newsm53,направо ми стопля душата.Още не мога да преживея,че вече опнахме килимите и ходя с чорапи у дома Crossing Arms
Айде на кафето Grinning
Росинко,как пък бе мило за 20сек и набара касата?!Явно е знаел къде е от преди това.Аз пък държа да го хванат и накажат както си е по закон Crossing ArmsОмръзна ми да живея в държава в която всеки престъпник си остава ненаказан!Много те гушкам и целувам Hug Hug Hug Hug Heart Eyes
Бубунеске,и аз си чакам обясненията за колежа Naughty  Wink Heart Eyes Ама не показвай такива неща
[Мен ако ме погледнете отстрани съм нещо такова понякога, тоест..почти винаги   Mr. Green Днес даже чистихме заедно със децата... Hug
, като знам по колко тежи всяка бубонка,направо ми призлява от пращенето на гръбнака ти Hug Heart Eyes
Ави,айде мило дано минава вече Praynig
Ели,  Blush Blush Blush сраааааааааам,добре че ме хмващате в крачка ,че Златинка и Златомирка тактични мълчат Mr. Green,колко време ми трябваше да оправя Миркам и Мрия М Blush Joy
Пухи,много се смях мило на снимката дето Катчето  я е постнала по-горе Joy Hug
Катче,а ти стига се кри,ами бързо показвай Мимито да не те изтипосам пред целия февруарски отбор да ти свалят шапки Heart Eyes Hug
Камчи,пу пу ...по -често така Praynig
Ади, много си хубава  bouquet,добре че се показа на аватара си Wink
Ох имам толкова неща да правя а така ми е хубаво с това слънце,че нищо не ми се прави.А и рамото така ме боли от двете погачи дето месех за вчера ooooh! Нали готвя като спят,та не можах да мина тънко с облъкване на тестото Mr. Green
Чаре,не се ли прибра вече бе злато?Тая Гърция хубава,ама при нас също не е зле Heart Eyes
Въче,ко прайш мило?Аз чакам да се хвалиш с едни лигавници,сещаш ли се hahaha Аз имена бъркам,ама паметта ми е слонска Grinning Heart Eyes Heart Eyes



р.р Сега моля не се смейте на питането ми,щото съм мноооого боса в техническите неща.Понеже все снимам и мятам в компа,най-сетне се сетих да си "картотекирам" снимките на дискове,че от разбирачката Ани скоро ще сме за преинстал.Отсега казвам,не знам кой ми е архивния диск Blush. Та по въпроса,една папка обикновенно ми е доста над 800кб.Обикновенните сд ги знаем по  702кб,та да ме светнете на двд или друго по-подходящо да си качвам инфото newsm78.Благодаря,че поне видимо не падате от столовете от смях Mr. Green

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 14:58 от Кас

# 260
  • Мнения: 81
Бубе, тук съм бе мила, ама от   едва гледам от умора  .  Нали знаеш почивка , почивка, но после ти излиза през .......  . Дани е добре, вършее из паркове, зали и градинки. Малко се стъписва от това , че всички му говорят на италиански , но смятам, че лека полека ще започне да разбира. Кажи ми как процедираш с бебките ? Разбират ли френски?  По повод чистенето и моя синковец е голям мамин помощник. Чисти с  прахосмукачката , с парцала и това му е част от ежедневните игри   ooooh! .

Роси, сигурно парите не са малко, но това си е малкия дявол  Peace. Документи, ключове , компютри с информация си е вече голяма занимавка после. Дано да го разпознаят, въпреки ,че се съмнявам в ефикасността на нашите ченгета.

Пух, колко време го писа тоя пост бе мила  . Евала .
Еления, до къде стигна със зимнината? Аз съвети няма да давам, че съм много боса в тия неща. Докато бях бременна ме оставиха на село да бъркам лютеницата, че исках и аз да взема участие в правенето и , бъркам, бъркам , а после се оказало, че на дъното била загоряла а отгоре не се е сварила  . Та това мога да те посъветвам - да бъркаш добре по дъното на казана


Касче, честито тарталетче - християнче! Нека вярата в доброто и бъде спътник в живота  !

Евил, Честит рожден ден на патерици! Пожелавам ти много здраве , любов и късмет!

Честита годишнина на Илианка! Още много години любов и разбирателство ти пожелавам.

Слънчице, благодаря за страхотните емотикони

Лек ден, отивам на разкрасяване

# 261
  • Мнения: 387



Лек ден, отивам на разкрасяване


Тони,накъде повече, и така си супер...



В есенно настроение  са и заглавията...
            



 Идва есен златна и красива , няма от февруарската майка по-щастлива !

                       Във оранжева гора,пълна със листа ,за февруарчето е най-вълшебната игра !
                              С  топъл танц от приказни листа, бавно  при февруарчето пристига есента !
 
                                                          
                                                        

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 15:26 от бубето 29

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,момичета!

Да взема да се отчета,да не ме мислите много,много Blush

Ние сме още 2 в 1-помните ли как казвахме преди Laughing

Аз чакам Троли преди мен да роди и аз тогава. Whistling

Смешно ми е,ама в големи филми и ние се вкарахме тези дни.Нали ви бях споменала,че имам болезнени контракции.От ден на ден,все повече се засилваха и засилваха,ама вече чак почнах да се замислям smile3506,нали като минала вече  като гърмян заек newsm47.В понеделник ми направиха запис на тоновете-контракции на 5 мин Shocked,но пък разкритие никакво( то едва 1 см,направо да не го броиш).Лекарката вика-не са ти продуктивни контакциите(както и първия път между другот,явно нещо моето организъмче не знае как се ражда качествено Crazy).Отивай вика да слизаш и да се качваш по тепетата и прави секс с мъжа да го раждаме или си сядай на гъза и никакво мърдане поне още една седмица.И аз още спокойна,чак не мога да повярвам,че нещо ще се случва.Малко рано ми се вижда още-имам 3 седмици до термин.
Но до вечерта контракциите не спират и не само ,че не спират,ами и станаха на 3 мин и то доста болезнени Sad.И какво да правим,решихме да ходим пак в болницата-в 2 часа посред нощ.Пак тонове,прегледи-ама разкритие никакво.И викат прибирай се-пий Магнезий,Но-шпа и ляггай да почиваш,трябва вика поне още седмица да стискаш,рано му е на бебето.
Викам си,ела ти да стискаш с тези болки,де Rolling Eyes

Прибрахме се-аз пих лекарствата и горе-долу след час,съм се оклюмала накрая и съм заспала.Ама Криско и той с хрема и той проревава,милия, от време ,на време и като ме събуди и пак почвам да усещам контракциите и ужас Sick

И така сега ме гледат много родата,че се уплашиха и два дни само лежа и днес съм що-годе добре и почти нямам болки.

Та незнам,това раждане,май повече ще ме измъчи.И тази мома много нетърпелива,напира за среща с мама и тати.Вчера дори май ми падна тапата,защото ми се стори едно такова странно,слузесто-забравила съм точно първата такава ли беше,но пък и два пъти за един ден ме гледаха за разкритие и явно затова така стана Tired

А бе ще видим,Каквото има да става,да става.само да сме живи и здрави и здрави бебенца накрая.

Извинявайте,че ви занимавам с моите словоизлияния,ама ви чувствам много близки и просто исках да споделя Blush

...
Пухче,пак ти казвам,ти си уникална.Как ги намираш тези картинки и с такова старание са в унисон с пожеланието.Шапка ти свалям Hug

Росинко,не ви оставиха тези неволи значи Cry Rolling Eyes.Дано да го хваната този бандит.

# 263
  • Мнения: 307
Мирка, така ме развълнува  Two Hearts, бебката май бърза да излиза.Ти само не се притеснявай ,Мони нали и тя бързаше да се срещнем и се роди в края на 36 г.с.,обаче бързичко порасна  Simple SmileЩе чакаме скоро хубави новини .
Троли ,ти как си?
Бубе, на мен ми харесват и трите заглавия , но третото най-много  Heart Eyes Hug

# 264
  • Мнения: 387
АВИ......И на мен... Mr. Green  Laughing
А като заспят след малко ще ти кажа за колежа .. ooooh!

Леле..МИРКАМ, времето лети....При мен  вторият ден след падането на тапата родих, пожелавам ти леко раждане и да не те боли много...
Брей, нетърпеливка сладка си имаш ти... Hug

# 265
  • Мнения: 180
Ей,страшни сте с тези емотикони,повдигнахте ми настроениетоЛютеницата я направих-чат-пат,но ще знам за друг път,да не се захващам да я правя вътре,че докато уврят доматите много пръска Crazyи съответно ги запечатах преди да се сгъсти,вкусна стана,но ще я ползваме като за сос,а не за мазане Mr. Green
Роси,радвам се че звучиш по-свежо.Дано заловият крадеца #2gunfire
Тони,приятно разкрасяване
Кас,ти пък LaughingАз го споделих,защото ми напуши на смях, именно защото си те знам как бъркаше Мирките,коя-"м",коя"ив" hahaha
А за питането ти не мога да помогна,защото съм по-боса и от теб Mr. GreenМъжи се занимава с тези неща,но сега не му говоря Crossing Armsзащото е много тесногръд.... Confused
Ави,да минава бързо Hug
Дез,и азкато се върна от работа не мога да се нарадвам на детето,толкова се затъжвам...
Пух,не изменяш на себе си Grinningпак уникални неща постна Grinning
Чарето покрай нейните палавници има нужда от дълга почивка
Камчи,мерси за съветите,аз сложих и печена чушка,асъл да е като трябва  chef
Мацки приятен следобед!

Лелее,Миркам-супер!Скоро,ще си имаш още едно бебенце,аууу как се вълнувам!

# 266
  • Мнения: 387
 Значи АВИ набързо да ти кажа за колежчето,
тук почват така нареченият колеж сега , на 11 години, той е четири години,
след това е лицей,-3 години,  в който има  включване на други дисциплини и материи..
 после вече се подготвят за кандидатстване във университет или ...
разликата е , че се сменят стаите, не са като преди в една стая,и само една учителка,
започнаха изучаване задължително на немски и английски език,плюс митология и незнам още какво беше новото, Thinking
сутрин започва от 7.30 , яде там , след обяд във 17.30 си е в къщи,
помага,учи, ако няма тренировки... Mr. Green и така...
МАмоооо......как го обясних само....  doh  smile3555  

Отивам да си подготвя сакчето за разходка, и то е към....2 килца...КАС, какво ще кажеш... Mr. Green
Освен голяма актовност днес от моя страна, Embarassed  мисля ,че е денят на емотиконите ,
страшно пъстра страница .... hahaha

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 17:33 от бубето 29

# 267
  • Мнения: 2 447
Привеет...Днес голяма активност,голямо нещо...
Кас, Embarassed Embarassed Благодаря ти..
Миркам,така се развълнувах...малко остана...
Бубе... Hug и трите заглавия са суперски,ама на мен като че ли второто ми харесва повече...
Ави,дано днес вече не те боли ушето...
Еленитке,нищо бе душата...И на сосче пак ще я хапнем,ти само я дай насам...
Дез,има и добра страна,така още по-пълноценно ще използвая времето с Емч...
Роси,дано все пак хванат крадеца...стига вече са се измъквали...
Тони,ч дай да видим снимки преди и след разкрасяването...

Ставам че съм на гости и да не прекалявам....

# 268
  • Мнения: 124
Много ме развеселихте с тези емотикони 
И аз барабар с вас
За крадливото племе - изобщо не се надявам да го хванат. Имам толкова богат опит с тези кражби, все пак имам 2 броя зад гърба си, но поне бяха прилични - влизаха младежите и си "пазаруваха" безплатно пред очите ни. После ги хващаме, те правят пълни самопризнания, полицаите ги пускат, прокурорите прекратяват делото ПОРАДИ ЛИПСА НА доказателства или защото не можели да ги открият, а аз "духам супата" с 2 лаптопа, и полицая ми се стряска че крадеца закона го пазел и че всъщност записите на камерата нищо не значели и крадците могат да се откажат от признанията си. В крайна сметка се оказа че аз сама съм си откраднала компютрите - само дето не изглеждам  като мъж, 25 годишен с татуировка на едното рамо.... Какво да ви говоря.... живеем в абсурдистан... В такива моменти се чудя какво правя в тая държава, след като тя ме мачка ежедневно. И как да обясня на децата си, защо закона защитава мутрите, крадците или престъпниците като цяло....
Извинете, спирам, че тая тема ми е болна и мога да пиша мнооооооого...........
Иначе днес беше хубав ден   
Миркам, хайде стискай кълки още малко  Hug
Ленка, ако направиш душа лютеничка, нали ще се смилиш над мен и ще ми заделиш едно малко бурканче, плиииииз Praynig
Касче мило, утре ще ти звънна и ще ти обясня за KB и MB
Бубе, и трите заглавия са страхотни.....Много целувки на мойте синеочки Hug
Тони, какво ще те правят бе човек, ще се клонираш ли?

Иначе да се похваля като циганче - имам си нов комп - и съм с нова операционна система!!!! Най накрая се разведох с гадния тъп WINDOWS!!!! Край на вирусите и забиването на компютъра. Много съм доволна, че Бил Гейтс ще обеднее с няколко долара заради мен 

# 269
  • Мнения: 87
0 Потребители и 0 Гости преглежда(т) тази тема. Не мога да разбера кога и мен ще вземе да ме отчете за юзър newsm78 ,то това на дискриминация прилича вече Mr. Green
Бубе,както викаш добре,че днес си ти и пъстрите емотикони Joy Пак опустяла темата Grinning А това за каката, Peace на мен много ми допада като вариант.Ужасно е ,поне спорд мен,детето ти да е половин ден на училище а после само у дома.За вторите смени особенно що се отнася за деца до 8,9 клас дори не говоря  Naughty А за раничката ти,
Миркам,така мило ми стана и на мен като ти прочетох поста.  Дано бебка постои още малко ,като се сетя че за Ани бях убедена че ще родя още декември месец #Crazy ,ако ли пък реши друго,леко и безпроблемно раждане миличка,и да се гушкате щастливи след това Praynig Heart Eyes Hug
Бубе,и на мен ми харесват и трите заглавия.
Изидка къде се покри тия дни?
И всички други липсмащи в две редици пред строя  Mr. Green
Ааа Росинко,да си жива и здрава мило за КВ и МВ Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт