Отговори
# 240
  • Мнения: 47
Мария мерси за кафенцето много ободряващо ми дойде Hug
                                                                       Кас вчера от дъжда не можах да изляза да търся торби за смет,та взех две торбички по големи от пазарските увих му ръката стегнахме я горе с ластик и се изкъпахме newsm44,толкова много се страхувах.А с дълги игли се сдобихме понеже преди няколко дни каза че го сърби ръката,та ходихме да търсим,много е неприятно детенце да е със счупена ръчичка Sad.Кас мерси за съвета newsm20
Тони Благодаря и на теб за идеята за фолиото smile3525.

# 241
  • Мнения: 354
He мога да изтърва да честитя отминалите рождени дни Embarassed

МИЛИ ТОНИ И КАМЧО, БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ГОРДИ СЪС СЕМЕЙСТВАТА СИ!/b] ЗА МЕН Е УДОВЛСТВИЕ ДА ПОЗНАВАМ И ДВЕТЕ ВИ!!!/МАКАР САМО ВИРТУАЛНО/.
АВИ , ДА Е ВСЕ ЗДРАВ И ВЛЮБЕН В ТЕБ ТВОЯТ РОСЕН!
Да ви се похваля мацки, Ици още спи. Аз приготвих закуската и от 1 час съм на компа.Такава тишина е край мен. Ушите ще ме заболят. LaughingНо това блаженство ще свърши след седмица. Тръгне ли Ели на у- ще , започва голямата лудница. Всеки ден търча с количката да я водя , я на английски , я на вокална група...Целият дневен режим вкъщи е съобразен с нейната програма.
Мария, страшно си се потрудила за нашите кафенца. Благодаря! Дано Люко е все такъв прилежен ученик.
Златина, колко време още ще носи гипса Ванко?
Роси,  я се усмихни и погледни напред. Всичко материално е дреболия, за която напразно хабим нерви и време. Най ценните неща в живота са здравето и любовта. Без тях животът ще е безсмислен.Винаги в такива случай , аз си казвам: Нали сме здрави... Hug

# 242
  • София
  • Мнения: 96
Честито Свето Кръщение на принцеса Анюта Тарталеткова!
Нека Господ винаги да бди над нея и семейството й!



Честита Годишнина на Драгончето и съпругът й!
Нека любовта ви става все по-силна,
а в дома ви да има разбирателство и много детски смях!



Честит Рожден Ден на Евил!
Много здраве, щастие и успехи в живота!

 

РосиHug
Ави, как си?

# 243
  • Sofia
  • Мнения: 185

Илианка, честита годишнина!!! Много обич и прекрасни мигове заедно!
Хубав празник днес на Кас и фамилия.
Hug
Ще чакаме снимки. Heart Eyes
Честит рожден ден на Евил!Много здраве и късмет!

Днес мойта най-добра приятелка също празнува. Почерпете се за нейно здраве.


Роси, как си? Поотмина ли стреса?
И мен ме е налегнало някакво вътрешно притеснение.
Светлин е ученик от понеделник. Като го гледам как не се спира на едно място доста се съмнявам, че ще се адаптира лесно.  Confused
Чакам резултати от едни изследвания утре и съм като навита пружинка  - дано да са ок Praynig
Спокоен ден и дано се покаже малко слънчице днес.   Nature Sunny

# 244
  • Мнения: 307
Честита годишнина,Илиянче!!!Обичайте се и се уважавайте още дълги години!!!

Евил,честит рожден ден!!!Всичко хубаво ти желая и скоро да гушнеш най-прекрасното бебче!!!
Честито християнче на Кас!!!

Роси Hug Hug Hug
Кат, възпалено ми е ухото ,снощи не съм спала от болка  Sad , слагам капки сега и май ще започвам АБ  Sad

# 245
  • Мнения: 4 242
Катче изби рибата, от къде изрови всички празници, в старите теми ли гледкаш?  Grinning Hug
На Тарталетка весел празник! Господ да я закриля и направлява винаги!  Heart Eyes
Ави жив и здрав да ти е Росен!    bouquet Да оздравяваш бързо миличка!  Praynig
Драгоне щастие, разбирателство и любов ви пожелавам дълги години!    bouquet
Евил честит рожден ден! Да си здрава, щастлива и късметлийка!
Камчо честит празник и на приятелката ти!   bouquet А ти се успокой, дано всичко е наред!
Това време ме побърква, не само че не може да се излиза, дъжда не ме спира, но вятъра пречи да сложа дъждобрана. Но и разликата е температурите е кошмарна, 20* нагоре- надолу, вие ми се свят, криво ми е и ми се спи зверски. И децата са криви Tired Хайде утре казват че валежите спират, то и днес не вали ама небето е толкова ниско че мога да го докосна  Mr. Green
Пук как е Калоян?
Мария дано е здраво и спокойно детето!
Златина да минава бързо! И добре че жегите свършиха, представям си с тоя гипс в жегата  Crazy
Момичета прекалявате, то не са мезета и филета, торти и бонбони, направо се давя пред монитора Simple Smile

# 246
  • Мнения: 87
Здравейте мили мои,благодаря за хубавите пожелания за моето християнче.Само ,че Камчо не изневерихме на себе си и забравихме фотоапарата. Mr. GreenУспокоих се,че дядото носеше неговия...ама кой да го подсети да му зареди батериите hahahaНоооооооо имаме цели 3 снимки та като ни ги дадат ще ви се покажем.Държахме се подобаващо,толкова зверски рева,че едната баба почти припадна а Анюта най-вероятно няма да иска да види поп до края на живота си.И той милие свещенник един сговорчив се падна.Три пъти ми направи забележка да не я пипам като е в кръстницата,накара ми се защо съм проверила водата в купела,защо хората стоели със кръстосани ръце и още нещо имаше но не се сещам.Та поне като няма снимки,бе запомнящо Mr. Green
Но за мен вярата е повече от църкви и свещенници,влязохме в храма при неистова буря,дъжд и ураганен вятър...едва вървяхме,а излязохме на слънце и абсолютно тихо верме,все едно не бе духало.А от вчера на обед беше тоя вятър......та вече си имаме още едно християнче. PraynigГоспод здраве да и дава!
Илиянка,честита ви годишнина миличка!Любовта ,разбирателството и уважението нека ви съпътстват до сетните ви дни!http://
Камчо,забравих приятелката ти Blush,злото да я забрави.Да и е честит рожденния ден,да е много здрава и все така богата с приятели като теб!  bouquet
Евил,честит рожден ден!Много цздраве,късмет и сполука!
Златомирка,радвам се ,че съм ви помогнала ама хич не се радвам ,че се наложи изобщо.Дано бързо се оправя.Нацяло ли е счупена костта или е само пукната? Heart Eyes
Тони,много се смях за фолиото.Абсолютно логично и лесно ми прозвуча като си го написала,ама аз се потрошавах систематично в доста ранна възраст-тогава даже и не подозирах за съществуването му.Дано на никой не му се налага вече да пази гипса сух Praynig Heart Eyes
Мери,ти пък не се тревожи бе мила.Пипай небето смело ,щом ти е паднало толкова ниско.Ако го счупиш ще викаш мечо Пух и Лалу да го оправят Heart Eyes
Айде отиде ми времето,ставам че довечера ме чака малко парти ,рода основно,20човека Mr. Green
Росинко,как си мило? Hug Hug Hug Hug Heart Eyes

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 14:31 от Кас

# 247
  • Мнения: 180
Касандрееее!Честита ви християнка!Да е жива и здрава тарталетката!
Викаш държала се е подобаващо за да събуди ангелчето,което ще я пази. Grinning
И Разбери веднъж за винаги,че Златинка и Златомирка са 2 различни личности Mr. Green,единственото нещо което ги свързва е,че и 2-те са от Бургас Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Драгонче,честит празник.Пожелавам ви светло бъдеще и хармония.  bouquet
Евил,ЧРД!Пожелавам ти здраве и късмет,а живот и здраве още едно отроче! Wink
Пухче,описваш същия вирус дето ни погна и нас.Отчете се за 1 ден на свеки член от семейството.Хубавото е че се отби за кратко WinkИли просто имаме силни имунни системи newsm78,айде нема да расъждавам,че работа ме чака Mr. Green
Една кофа с домати отанала вън на дъжда и сега е....абе лютеница ще се прави,ама идея си нямам как се прави таквоз чудо,пък ми се свиди да ги хвърлям...
Някой ако е на "ти"със зимнината да дава съвети на ЛС,Мери Wink

# 248
  • Мнения: 387

Драгонче, честита годишнина, бъдете здрави, много щастливи, влюбени, търпеливи,безкрайно обичащи се... Heart Eyes


                                                     

Честито тарталетче-християнче мила КАС, да ти е много послушна и здрава...Ще чакаме трите снимки... Mr. Green


                                                     
ЕВИЛ...Честит рожден ден, много здраве, щастие и любов... Heart Eyes

МЕРИ, Пусни за малко небето  Laughing , искам  да те питам нещо... Mr. Green


АВИ, сега те прочетох...Дано ти мине по-бързо и да не се налагат антибиотици... Hug

Златина, браво , че си успяла със къпането , дано минава бързо ръчичката... Hug

Еленитке, не знам кой може да прави лютеница, но като стане готова и аз искам... Mr. Green

Всички болни да оздравяват бързо... Hug Hug Hug



Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 16:20 от бубето 29

# 249
  • Мнения: 384
Мило Драгонче, честита годишнина!



Пожелавам ви да плувате в море от любов,


да имате достатъчно време за почивка,


повече мигове на интимност


и сплотен и щастлив брак до дълбока старост.



Дръжте се здраво един за друг,



подкрепяйте се в трудни моменти,


споделяйте си всичко,


обичайте се



и се радвайте на двете слънца, които озаряват дома ви!



# 250
  • Мнения: 384
Кас, честито християнче! Нека да е благословена сладката Анюта.

# 251
  • Мнения: 2 447
Ех Пухче,поздрава ти пак е супер уникален....
А я така тихичко да вземеш да ми споделиш как за толкова кратко се оттърва от толкоз килца.... Laughing

Кас,Честито Християнче мила...Нека Бог бди винаги над вашето прекрасно семейство..
 Драконче,Честита Годишнина..Още дълги години да се обичате и да си бъдете опора,а защо не и скоро да увеличите семейството си...
Евил,Честит Рожден Ден.Бъди жива и здрава..

Ави,дано ушето да минава бързо и не ти се налага да пиеш АБ..  Hug
Златинка,радвам се,че се справихте лесно с банята...Айде да минава бързо..
Еленитке,като направиш лютеничката да не забравиш да почерпиш...
 Бременлинките къде се покрихте?? newsm78 newsm78

# 252
  • Мнения: 354
Aйде аз пак да се пробвам. Днес три пъти се пъна да напиша този пост, картинки да приложа и тамън го натъкмя до някъде и взема , че го изтрия.... Та сега накратко но от сърце :

Кас, честито ти християнче! Нека Богородица бди над нея!!!

Драгоне , честита ви годишнина!!! Да си вярвате и да се обичате до последния си дъх!!!

Пухи , права е Ади , че поздравите ти винаги са свежи и оригинални.
Елени, незнам в тая тъмна доба дали не си приготвила вече зимнината , но най - простата рецерта за поразените от дъжда домати е следната: Настъргваш и вариш със сол , захар и олио като доматен сос. После насипваш  в буркани и стерилизираш десетина минути.
Днес от студа ли от какво ли - Ици спа почти цял ден. Сутринта се излюпи в 11. Хапна , разходихме се , пак хапна и спа от 2 до 6ч. Сега в 10 . 30 отново се хоризонтира. Искам всеки ден така.... Heart Eyes

# 253
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Евил, честит рожден ден! От здраве да не се отървеш, чудно момченце да родиш и късметът да е вечен твой спътник!
Касче, честито християнче! Господ да закриля Ани!
Драгонче, честита годишнина! Дълги години щастлив семеен живот ви желая!

Пух, скри ми шапката. Супер як ти е поздрава, а пък колко време си се занимавала, докато го стъкмиш  ooooh!.

Аз още не мога да вляза в ритъм, спи ми се вечер, а съм отвикнала да си лягам рано. Сутрин не ми се става, на работа е скука. Емч ми липсва много през деня.

# 254
  • Мнения: 124
Леле колко поводи за празнуване съм изтървала...
Мила Стефи, честито християнче! Нека Богородица я закриля, да расте щастлива и добричка Hug
Мила Илианка, честита годишнина! Обиучайте се до дълбока старост и се радвайте на прекрасните си деца!
Евилче, Честит рожден ден! Мъжете да те носят на ръце, малката сладурка да ти помага, а след няколко месеца да получиш един от най-прекрасните подаръци - да гушкаш сладко бебче  Hug

Аз съм добре! В понеделник се разправях с полиции, разпити, показания, все едно ще се заловят ченгетата и ще ги хванат. На камерата прекрасно се вижда - младежът е прекарал в офиса ни всичко на всичко 20 секунди, барабар с влизането .... Влиза си човека, директно към касата, взима парите и бегом. Просто ни е дошъл на гости в 5 сутринта, ама като не сме му отворили, решил със щанга да разбие ролетната решетка и вратата. Перфектен #2gunfire Майната им на парите, не са много, не са и малко, важното е да сме здрави, останалото ще си го набавим някакси....
Вече ми мина, благодаря ви за милите думи Hug

Дез, всичко ще се нареди Peace Много  Hug на Емчо.
Ави, как си днес? Сега прочетох за ушенцето ти Sad
Еленийка, буркани не правя Heart Eyes  Като заживея на село, ще се пробвам hahaha
Златинка, - те са ти казали момичетата - най-лесно става с опаковъчно фолио  Peace

Хайде закуската и кафенцето да е от мен тази сутрин Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт