Аксесоари за коса

  • 30 515
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Не е нужно да се поставят всички под общ знаменател има си обим и обем.Нито робувам на мода, нито съм робувала.Съобразявам се с това какво мо отива.Дай сега да се пусна по улиците, така както съм излязла от банята.Еми не върви.Разни хора, разни идеали на всеки му седи всяко нещо по различен начин.ВАЖНОТО Е ДА ИМАШ ОЧИ ДА ВИДИШ, ТОВА КОЕТО ТИ ОТИВА, А НЕ ДА СЕ НОСИШ ПО ВЪЛНАТА НА МОДАТА.

# 61
  • Мнения: 312
Да,понякога слагам диадема или шнола.

# 62
  • Мнения: 74
Аз много често нося-фибички,диадеми,ленти за коса,ластици...Косата ми е къдрава и не е много лесна за аксесоари,но знам как ми отива и от каква точно джунджурийка има нужда.В Мола на Евита Перони има жестоки неща,в Бенетон също има макар и малък избор.От нета също редовно си поръчвам.

# 63
  • София
  • Мнения: 227
И аз харесвам аксесоарите за коса, дори понякога купувам нещо прибързано
и после преценявам, че не е подходящото за мен, но тогава пък дъщеря ми
го носи. Дори е много щастлива, когато си менкаме нещата.
Купувам си аксесоарите най-вече от чужбина, защото там има по-голям избор и
цените са по-добри. В Б-я съм фен на Евита Перони и един магазин на "Мария Луиза"
на който в момента му забравих името.

# 64
  • Мнения: 2 478
Харесвам и използвам аксесоари за коса. Особено лятото много обичам да си вържа косата ниско на една страна и да я прихвана небрежно с голямо цвете. Иначе никъде не тръгвам без диадема и няколко шноли в чантата. Издирвам си едни диадеми като ластик.

# 65
  • Мнения: 74
Поръчах си тези фибички,много харесвам със цветя:


Предпочитам от чужди сайтове да си поръчвам,по удобно ми е,в магазина не винаги получавам отношението,корто търся,за да спокойно да си разглеждам и избирам.

# 66
  • Мнения: 121
Много са сладки!  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 265
Tinkyrbell, от кои сайтове обичайно поръчваш?

# 68
  • Мнения: 74
Тристана,най често от тук:
http://www.asos.com/Women/Jewellery/Cat/pgecategory.aspx?cid=417 … ize=20&sort=3

Има много джунджурийки,които са мой тип Simple Smile

# 69
  • Мнения: 211
Издирвам си едни диадеми като ластик.
В Джъмбо трябва да има,поне в гръцкото имаше.

# 70
  • Varna
  • Мнения: 264
Ако някой се интересува от шапки може ли да ми каже каква е цената на този тип:)   bouquet
 
 http://home-store.biz/wp-content/uploads/2008/12/fur-michael-kor … nds-2008-2009.jpg

# 71
  • Мнения: X
Издирвам си едни диадеми като ластик.
В Джъмбо трябва да има,поне в гръцкото имаше.

Да, има в Джъмбо, аз си взех, утре мога да я снимам.

# 72
  • София
  • Мнения: 64
Абе и аз нещо съм се зарибила от скоро с някакви диадемки, фибички и т.н.
Обаче имам един проблем... много ме заболява главичката от диадемите... И само пия хапчета за главоболие, за да мога да си ги нося диадемите  JoyГоляма съм шматка, ама както се вика, трай бабо за хубост.  Blush
Аз обаче сега си търся една фиба... една огромна... почти колкото една педя... видях я на едно момиче.... обаче никъде не мога да намеря по магазините. С такава форма е Цък. Вие какво ще кажете момичета?
newsm78

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 11:23 от wenzdy

# 73
# 74
  • Мнения: 121
Вижте какви сладки диадеми открих, и не са скъпи.

http://www.mallvm.com/?page=main&cat=6&subcat=69

Общи условия

Активация на акаунт