Всяка НОЕМВРИйска мама "шопинг мания" я обхвана - 38

  • 12 620
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 499
СТели да ти е жив и здрав рожденника. А вчера нищо не споменахте  Crossing Arms ама и вие сте едни. Много поздрави да му пратиш.
Аз си направих нов сайт и сега ще ви го покажа дано да не сбъркам само. Качих и снимките които току що направих. Столчето го взехме за 69лв.http://bilyana44.snimka.bg/family/bibi.416009.14518017

# 241
  • Мнения: 25
Привет от моренцето!
Днес времето ме изненада с мъгла сутринта, но ето че сега е топличко! Да се порадваме на слънчо още малко, че после ще го дирим къде пече!  sun

Аз качих снимки  photo на дрешките, които майка ми е купила за дечко. Тя като една нетърпелива баба се е постарала добре!  smile3522

Днес нали ще се събираме варненските бебевозки? Аз да питам. Че да се подготвя за срещата!  4470

Хайде, майчета-зайчета! Почивайте, радвайте се на ритничета и имайте хубав неделен ден!

П.П. Поздрави на рожденниците! (то много за два дни! Нека има поводи за празници!)

# 242
  • Мнения: 685
Момичета,вчера много ме боля десния бъбрек,след 2 Но-шпа и една бира ми мина,но се опасявам,че днес пак ще започне да ме боли.Такава силна болка не бях изпитвала отдавна,явно е някаква песъчинка.Какво мога да пия освен Но-шпа ?

Съчувствам ти.
Аз съм така от 2 месеца, има дни в които не боли, има такива дето едва се движа!
Най-добре е да види нефролог.  Peace
Аз лично пия но-шпа (ако не се търпи болката) и неоренал (вече 3 месеца) + много вода разбира се.


Живи и здрави да са всички рожденници!   bouquet

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 14:58 от Cantariny

# 243
  • Мнения: 14 654
Момичета,вчера много ме боля десния бъбрек,след 2 Но-шпа и една бира ми мина,но се опасявам,че днес пак ще започне да ме боли.Такава силна болка не бях изпитвала отдавна,явно е някаква песъчинка.Какво мога да пия освен Но-шпа ?

За съжаление по време на бременност не можеш да пиеш почти нищо, освен течности и но шпа. Иначе аз имам една рецепта от билки, която се пие за прогонване на камъни от бъбреците - който я е пробвал - не е имал несполука, обаче за бременни категорично не става. Хем не е сигурно всички билки ли са безвредни, хем може да предизвика контракции като тръгне да изхвърля пясъка.
А за вкусните манджи в моя гювеч - ще почакат всички, защото ми подариха и ролери и сега трябва да се науча да ги карам  Mr. Green Поне отговарям на заглавието на тази тема.

# 244
  • Мнения: 1 404
radost24, най-добре се обади на лекаря си и се консултирай  Peace


Ние сглобихме новото скринче и аз с кеф подредих каквото бяхме взели за бебо  Grinning

Сега тъпча диня и гледам формулата... Краката ми пак са като втасали козунаци и никъде не мога да мръдна!

# 245
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Здравейте и от мен!
За една седмица съм качила 1 кило.

За песъчинките пих Роватинекс.
Но със сигурност трябва да те види
нефролог и най-добре да се направи
ехография на бъбреците.

Антония, какви са размерите на скрина?
В брошурата не са посочени.
Иначе е много симпатичен!

# 246
  • Мнения: 18
Момичета,така съм се ошашкала,отдолу са ми се появили нещо като пъпчици,но са с цвета на кожата и много се притеснявам да не са кондиломи smile3518,на ЖК съм чак края на Септември и си нямам и идея какво да правя???????Дано е нещо друго и да изчезне Rolling Eyes

# 247
  • Мнения: 18
Здравейте дами,
първо искам да честитя на всички, които имат повод - да сте здрави и много щастливи вие и вашите близки и само радости да ви очакват.

Искам да попитам има ли нещо, което обичате да ядете постоянно. Аз вече станах за подигравка с едни варени картофи, а освен тях ям и моркови - по около кг за 2 дни. Мъжът ми вече ме бъзика , че каквото и да е изровено от земята, стига да мирише на пясък ще го лапна.. Има право де, само при мирис на пръст и устата ми се пълни. Ужасно е.
Само при мен ли е така или има и други мами.

# 248
  • Мнения: 257
steysi86,честит празник и на теб!Още много години да сте така влюбени един в друг!!!
Steletu,да ти е жив и здрав съпруга и само да ти радва!
elist,добре съм миличка!Много се пазя.Почти нищо не правя по цял ден.Само готвенето е моя задача и лежане.Вече изчетох сума ти списания и кръстословици...Гледам тв и в нета се ровичкам.Това е моето ежедневие.
Утре съм на ЖК.Незнам дали ще ме гледа на видеозон,но се надявам.
Лека вечер на всички!Приятно изкарване на празнуващите!

# 249
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Благодаря ,момичета,днес нищо не ме боли,явно е минала песъчинката и съм я изпишкала. Hug

аннтония разбрах,че си останала доволна от концерта на Мадона,шпионирах те в другата тема.Аз днес гледам разни клипчета.Добре,че не отидох,че вчера наистина бях доста зле и нямаше да издържа.

Lenora  ,няма нещо конкретно,без което не мога,най-много ми се ядат плодове,всякакви.
Картофи по принцип никога не отказвам,дори и не бременна. Blush

анитка не можеш ли да идеш да те види някой друг доктор все пак.Дано не е нещо сериозно. Praynig
Сега отивам пак на бирфеста да слушам Мюзик айдълите.Може и една бира да изпия за профилактика на бъбреците  Joy
Лека вечер от мен.

# 250
  • Мнения: 25
Добра вечер!

Ние във Варна си направихме една чудна среща тази вечер! Беше много приятно, поприказвахме за кулинарни специалитети   food002  eat и се разбрахме за лекцията от сп. "9 месеца"! Запознахме се и с новата мама "3-то мишленце". А тя една чудесна! Такава хубава, бременна с трето детенце, да е живо и здраво! Само дето не успяхме да се фотографисаме ... Ами като си нямаме Миа-фотограф, така ще си останем без снимки.  Crossing Arms Другият път ще си запечатаме шкембаците! Днес си ги сравнявахме - кой колко пораснал, до къде стигал ...  preggo

Аз отивам да спя!  Sleeping
Много ви здраве!   bouquet

П.П. Утре чакаме кафе и песничка от Миа за Добро утро!

# 251
  • Мнения: 668


анитка не можеш ли да идеш да те види някой друг доктор все пак.Дано не е нещо сериозно. Praynig


И аз мисля, че е добра идея.

# 252
  • Мнения: 21
Анитка, не вярвам лекаря ти да те върне. Какво като има време до ЖК.
Ако имаш проблем, е длъжен да те приеме. Та ако ще да е фалшива тревога /за което искрено се надявам/.

# 253
  • Мнения: 97
Уфффф, пак в гадна София - искам на далечен гръцки остров , под маслиново дръвче и гледка към морето  Mr. Green.........даааа, ама няма да ме огрее Laughing

Радост - за песъчинките съм чувала за смес от равни части лимон, мед и зехтин - помагало за смазване и изкарване на гадовете, но наистина по-добре на док.

Браво на варненки за срещата, още малко ни остана до отпуските и после няма да се спрем с вижданията сигурно.

Вкусове по- специални не съм забелязала, повече свежи и сочни неща ми се папат. Но определено все по-малко като количество храна успявам да поема - става ми много тежко. Тамън да не взема да се изтърва последните два месеца.

# 254
  • Мнения: 568
Искам да попитам има ли нещо, което обичате да ядете постоянно...

Мдам! Шоколад, шоколад и пак шоколад! Сънувам шоколад, мисля само за шоколад...  #Crazy От цял месец вече едва се удържам да не си купя едно бурканче течен на Нутела... За сега геройски се справям с въздържанието!  Sunglasses

steysi86, Steletu, честит празник!   bouquet

Комикс, Бо, мисля ви!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт