Всяка НОЕМВРИйска мама "шопинг мания" я обхвана - 38

  • 12 610
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 128
Добро утро!
Айде слагам кафето и актуално песен от последните дни  Mr. Green http://www.youtube.com/watch?v=DGtSf0sHdpA


 




Анитка,направи консултация с лекар,пък дано се окаже фалшива тревога.

Охх,аз пак на работа ще тръгвам Crossing ArmsНямам търпение да дойде време за първия ми болничен.Сигурно тогава ще искам  пък да съм на работа.Угодия няма,бременен мозък  Mr. Green

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 08:01 от Катерина26

# 256
  • Мнения: 418
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН!!!

Кати мерси за кафето поднесено с Любов, а песента много ми помага със събуждането в момента ...
 Twisted Evil Днес съм на работа и ще приключвам месеца #Cussing out
Пак ще го отнеса до 8 вечерта... #Cussing out

Почивката ми свърши ... ама много малка ми беше ИСКАМ ОЩЕ!!! Mr. Green


Лек и приятен ден от мен на всички  Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 110
Добро утро и от мен!!!
На работещите мами лек работен ден и седмица,а на останалите приятно търкаляне newsm53.

 Аз да почерпя  http://kulinar.blox.ua/resource/35a.jpg
                                   http://www.podaruk.net/images/ChocolateHeart.jpg
  МИЛОТО ДНЕС Е РОЖДЕННИК


 Радост радвам се,че си по добре.Пий повече ябълков сок,поне е безвредно и те кара често smile3550
Sunflower ама как без снимки #Shocked ами ний как ще ви се радваме. а и другото лято смятам и аз да обикалям с количката из морската 1stroller в слънчева ВАРНА нали трябва да ви разпозная newsm47!!!
Ленка стискам палци за днес newsm10. После да се отчетеш.
Мария ти съвсем се размечта с палмите smile3532. Чакай като дойдам малките човеци ще видим ний едни палми Mr. Green
 Клодиа ти не се преработвай,че то благодарност обикновенно няма! Шефовете все са недоволни и искат още.
  Хайде оставям ви за сега до следобед!!!
  Пък довечера ще празнуваме,ама аз като и една чашка не мога да се почерпя..... smile3516 пак ме цаниха за шофьор... newsm01

# 258
  • Мнения: 18
Добро утро,
приятен ден на всички, които се трудят и интересен за почиващите.

Това с бъбреците наистина е доста неприятни, аз също изкарах една криза, но аз по принцип съм с камъче. Радвам се обаче, че не стигна до антибиотик - минах само с но шпа и повече водичка, то добре, че камъчето не беше тръгнало. Пазете се маминки, че в тези месеци вече е доста опасно да се страда от бъбреци, а нали знаете, че всичко започва от една обикновена настинка. Хайде стига съм писала.

Лек ден ви желая на всички Hug

# 259
  • Мнения: 1 404
Добро утро!

Катерина, благодаря за кафенцето!!

Елист, да ти е жив и здрав!!!

Galia, размерите са - широчина - 40 см, височина -90см, дължина- 75 см...

Мами, аз вече не издържам тези болнични, знам, че трябва да лежа, да си почивам, заради бебо, но като цял живот съм имала 100 неща на главата, сега ми е неестествено...

Хубав и усмихнат ден!

# 260
  • Мнения: 3
Добро утро на всички!
На варненските мамчета искам да кажа, че много съжалявам че отново бяхме заети в неделя вечер и не успях да се запозная с Вас. С нетърпение очаквам да се организира следващата среща.
Вчера успях да се епилирам, струва ми се за последно доста зор преживях, защото не мога вече да се сгъвам. Забелязах че едната ми вена отдолу върху едната устна е безумно изпъкнала  Cry може би е от тежестта. Някоя от Вас сдобила ли се е вече с такива красоти? Утре съм на консултация смятам да попитам за това док и за едни сини петна по левия ми крак под прасеца - приличат на малки кръвоизливчета, а не на разширени вени, каквито никога преди не съм имала.

Слънчев ден Ви пожелавам!!!

# 261
  • Мнения: 668
Аз да ви се оплача като за Добро утро.
Снощи сложих да преа двете ранички на дъщеря ми заедно е едни мои обувки, които си бяха за хвърляне, ама...; също и гуменките на малката и три кърпи.
Е няма такова чудо. Прала съм толкова обувки, маратонки, гуменки и какво ли още не - такова чудо не съм виждала. Абе чувам аз нещо трака по пералната, а уж няма метални неща почантата. Отварям тази сутрин - то вътре все едно е имало едно топче тоалетна хартия и две метални пластини от по 10 см плюс пластмасови части... Просто не е за разказване - и всичко това от въпросните обувки. Ама как не ги изхвърлих Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Е може ли да се произвеждат такива обувки Crossing Arms #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Всичко сега е в розови парченца (ама точно като от тоалетна хартия) даже кърпите са се оцветили в розово (е поне бяха по-старички)
Е дано вие сте по-весели от мен днес.

# 262
  • Мнения: 95
Добро утро!

Благодаря на всички ви за пожеланията

Биби - Споко, не ти казахме, ама нали тази седмица ще се виждаш с мойто мъж "служебно", тъй че ще го поздравиш лично  Joy То ние с теб като не можем да се видим, поне той....  hahaha

Кики - ДОбре дошла! Най - накрая! Липсваше ми много, сега остана само зеления рошавец да си пусне нет и сме ок!

Утре за среща след лекцията на "Слънчице"?

Елист - Да ти е жив и здрав! Да те слуша и да те обича!

Хайде за сега хубав ден!   bouquet

# 263
  • Мнения: 718
Добро утро  Hug
Днес съм много щастлива и заредена, понеже имах активен уикенд за пръв път от месец и малко насам  newsm44
Радост, тва с бъбреците е много неприятно. Аз преди седмица получих криза, надявам се да не се повтаря  no Говори с док. Анитка, теб същото мога да те посъветвам, че такива пъпчици не помня да съм имала  newsm12
Тони, и аз съм набелязала подобен скрин за бебчо  ppp Ама сигурно ще почакаме с поръчката, че да не се ритаме в него поне още някой и друг месец в 'големия' ни апартамент  Rolling Eyes
Ленора, плодове тъпча  smile3521 Всеки ден си правя  мелба, в която има мнооооого плодове и 1сл сладолед  smile3532
Варненки, как така сте се изложили с апаратчето  newsm09 А ние тука се точим да зяпаме фотоси на готово  Laughing Радвам се, че сте си изкарали толкова хубаво  newsm03
Елист, честит ти рожденик, много да те радва  smile3510

# 264
  • Мнения: 175
Сакси, мерси за предложението  Hug Юлските мами сме готини   bouquet  ( ПС:Интересно къде се затри поста и  Confused )
Честито на всички с поводи да почерпят   bouquet
По-късно ще се включа по-адекватно Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 14:13 от Ивa

# 265
  • София
  • Мнения: 225
Добро утро   bouquet!

Аз съм на линия в офиса - последен работен месец  Grinning.

elist - Ч.Р.Д на половинката ти! Да ти е жив и здрав!

аннтония - напълно те разбирам и аз така се чувствах като лежах в къщи, но ще издържиш  Simple Smile.

За храните - нямам предпочитания но туи тука долу важи в пълна сила и за мен ... Понякога като се наям имам чувството че ще се задуша направо, толкова не ми стига въздух .... Същото става и като се налея с течности на веднъж (то налея звучи като  много, но от все по-малки количества се докарвам до тука)....
Цитат
Но определено все по-малко като количество храна успявам да поема - става ми много тежко.


Хайде ще ви оставям, че ме зове работата. Весел и приятен ден на всички!

# 266
  • Мнения: 1
Здравейте момичета Simple Smile Първо да ви благодаря за хубавите пожелания по случай помъдряването ми и че въобще сте се сетили за моята особа  Grinning Ще ви почерпя скромно и със закъснение, но не си бях пред компютъра този уикенд   party023
Вчера се срещахме с варненските мами, беше много приятно наистина, като излезем по майчински всички може и по-често да си правим такива срещи, аз като се знам, че не издържам да стоя и бездействам, не знам как ще издържам иначе в къщи Grinning
Чета, има майчета с проблеми с бъбреците, и аз да се присъединя, и мен ме хващат болките от време на време, десния бъбрек, но са търпими засега /и за по-нататък надявам се/, пия само нош-па и доста течности, аз много се наливам с водичка и всякакви сокчета /и с всякаква храна ест Crazy/.
Да честитя със закъснение на всички рожденици от уикенда, доста сме били, да им пожелая да са здрави и много щастливи и да се радват на бременността си и след време на здрави и румени бебчета Simple Smile
Пожелавам на всички слънчева и усмихната седмица, моята започна много весело, черпах на работа досега и колегите ме зарадваха с весели картички Grinning
Чао и много усмивки Simple Smile

# 267
  • Мнения: 218
  Здравейте!Аз съм добре,контракциите спряха,но продължавам да лежа.Утре тръгваме за Плевен,че имам час за фетална морфология и се притеснявам от пътуването да не ми докара пак проблеми.Смятаме да поостанем там малко,само да се чувствам добре Praynig
 антония и аз вече откачам с това лежане,но зарад бебчетата трябва да издържим.Вчера с ужас установих,че откакто съм на режим в леглото съм качила13 кг. и общо съм + 19 #Crazy То сигурно и за това са ми излезли стрии навсякъде,въпреки мазането с какво ли не.Като се погледна в огледалото вече се плаша hahaha
   elist ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на милото ти          newsm59
Да ти е жив и здрав и през ноември най-щастливия татко!

# 268
  • Мнения: 3 537
Привет от мен! Sunglasses
Честито на всички празнуващи по какъвто е да е повод  bouquet

И аз ходих на ФМ бебо е добре и вече със сигурност е 100% мъж Sunglasses Гледа ме на 3д,4д и доплер също. Не спираше да мърда, но успяхме да го видим малкия бузанчо Grinning

Аз също съм зле с дрехите сега особено като стане по студено, но ще го измислим.

На консултация съм след две седмици, има време, то и половината ми отпуска мина вече Tired, дано да се съгласи доки да ми даде болнични за да ги слея с 45-те дена, ако не ще трябва да ходя на работа още месец, а като се сетя,че ще се забия пак на едно место на тоя стол лошо ми става ooooh!, че така се схващам...

Искам да ви питам нещо, тъй като разбрах,че за да ми дадат болнични за месец трябвало престой в болница, има ли някакъв друг вариант, примерно да ми даде на два пъти по 2 седмици, дали става така, че до сега си ходех на работа и не съм много в час с тези новите неща?

# 269
  • Мнения: 1 404
Мим`с, моите болнични са след престой в болница, но това не е валидно за всички по-дълги. Трябва само лекарска комисия - тоест да се подпишат трима лекари.

Общи условия

Активация на акаунт