Всяка НОЕМВРИйска мама "шопинг мания" я обхвана - 38

  • 12 611
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 257
Привет мами!
Да се отчета за днес.Прегледа мина,бебка много риткаше,иначе е добре.Качила съм 1 кг за 1 месец,направо се очудих с това лежане.Общо станаха 10 до тук BlushИ изследванията ми са добри-хемоглобина ми е 114 и док каза да спирам желязото.Магнерот ще пия още,че от време на време ми се стяга коремчето Sad
elist,честит празник на твоето момче!Да ти е жив и здрав и много да помага за бебетата Hug
аннтония,разбирам те напълно HugСъщата съм и аз.До преди да забременея не спирах да върша по 100 неща наведнъж и в работата и вкъщи.А сега само гледам колко неща мен чакат...
svetla_nka8305,лек път!Дано мине добре пътуването и на бебчето да се отрази добре!
Мим`с,браво за хубавия резултат!
Мим`с, моите болнични са след престой в болница, но това не е валидно за всички по-дълги. Трябва само лекарска комисия - тоест да се подпишат трима лекари.
И моят болничен е след престой в болницата и след подписи на лекарска комисия.

И сега един въпрос към мамите счетоводителки и опитните мами:Болничният ми изтича на 12.09.А болничният ми по майчинство ще започне от 06.10.Моят док предложи да ми даде един цял болничен от 12.09. до термина ми,което ще рече 68 дни.Според вас правилно ли е това или да искам 2 отделни болнични-23 дни и 45 дни?Мерси предварително Hug
Хубав ден и приятна седмица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 271
  • Sofia
  • Мнения: 26
Здравейте бъдещи мамита Hug  bouquet Аз съм от Октомврийки и искам да споделя полезната информация с Вас,
че на 03.09 от 11:00ч. се организира безплатна лекция "Всичко за кърменето" в Бейби Мол-а в кв."Люлин" Peace Информацията със сигурност ще ни бъде много полезна,а на всички желаещи оставям телефони,на който трябва да се запишем предварително :
 Ели Василева - 0888 580 932 и 0899 199 997
Хубав ден Ви пожелавам!

# 272
  • Мнения: 24
Мим`с, моите болнични са след престой в болница, но това не е валидно за всички по-дълги. Трябва само лекарска комисия - тоест да се подпишат трима лекари.

Аз съм в непрекъснати болнични от 5-ия месец. Нямам нито един ден в болница. Болничните ми листове (всеки за по 30 дни) са издадени от лекарска комисия от двама лекари - гинеколози.

# 273
  • Мнения: 6
зд на всички  newsm03
срещата наистина беше мн хубава и нещо не ни стига времето да се наприказваме и да споделим всичко.
а и се оказахме едни такива весели мами бърборани  оставихме сниките за накрая ,и като започнаха да ни издирват мъжете и станахме и трагнахме набързо .др път май май триябва по-раничко да се срещнем.
в сряда сме  на последното 3д да видим любовта ни как се е развила и какво толкова прави че целият ми корем да подскача smile3506
мамите варненки които не са на работа на 3.09 в мола на лекцийка ,май на мен ще ми е последната,че от 14 съм в университета вече  smile3529
лек ден от мен мн усмивки newsm03

# 274
  • Мнения: 3 537
Уф, благодаря все пак, ами ако не ще ходя пак на работа и това е  Tired

# 275
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Мим`с могат да ти дадат 2 пъти по 2 седмици,моят болничен е така,аз поисках само 2 седмици,после още 2.Сега няма да вземам до 20-21.09,когато ми се полага 45 дни преди термин.
Браво на мамите за хубавите резултати,все повече позитивизъм лъха от темичките.

# 276
  • Мнения: 3 537
Аха, ясно и аз така си мисля, че може, дано стане,мерси. Hug

# 277
  • Мнения: 82
Привет и от мен!
Елист да ти е жив и здрав мъжа,да те слуша и много да ти помага!
Ние вчера цял ден бяхме на аквапарка,ще ви дам и снимки-каква торбалана съм станала!а съм "само" +8кг досега,а изглеждам много повече!Той мъжо така ме е одрязал на места-да го пребия!Особено на снимката с пича! Twisted Evil
Айде оставям ви да ги разгледате,че и аз ще ходя да кандардисвам малката да иде до магазина,че мене нещо ме мързи.... Rolling Eyes
http://sin4eska.snimka.bg/sea/action-aquapark-30-08-09.416236

# 278
  • Мнения: 57
Здравейте Simple Smile Да ви питам знаете ли къде се продават количките на maxi-cosi освен онлайн?

# 279
  • Мнения: 175
Мисля, че ги има в Малечко. Дано да не те подведа.

# 280
  • Мнения: 150
Искам да ви препоръчам on-line магазин за мама и бебо.  preggo 1stroller
Аз скоро пазарувах от там и съм много доволна, както от качеството, така и от цените им.
Не го видях на първа страничка в "on-line магазини за майката и бебето", затова прикрепям линк:

http://beborani.com/ 


Peace

# 281
  • Мнения: 30
Здравейте сладурки!
Уикенда не съм влизала, само снощи попрочетох и лелее колко много рожденници и хубави поводи, нека все така да е и още повече поводи за радости да имаме  Hug.
Радост, да ние сме с момченце, но то не пречи и може Радостин Simple Smile, само че на мъжът ми му идват едни такива предложения на ум Rolling Eyes, съчетание от две имена, което не е лошо и има най - различни комбинации, но името става ужасно дълго и препочитам да си е нещо по - кратко и само едон име, засега с Р Simple Smile.
Обещах да докладвам - ходихме на концерта на Мадона, беше много хубаво, тя и Тони вече го е написала newsm68.
Честито на рожденниците, да са здрави, много щастливи и само радости около бебчовците bdbaloni.
На празнуващите годишнини също голямо честито, още много годни семейно щастие и все така влюбени и радостни с бебчетата си  kiss.
Комикс, Flowers Four Leaf Clover.
На почиващите мами весело изкарване и да си направите много снимчици photo.
Късмет на всички, на които им предстоят прегледи fingerscrossed.
Радвам се за добрите резултати от прегледите, няма по - хубаво от това.
На всички пожелавам още много бебчета и радости и весела и лека седмица.

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 14:43 от LiloAndStitch

# 282
  • Варна
  • Мнения: 29
Здравейте бебевозки  Mr. Green
Днес мишленцето Бо прави 1 месец newsm44 Комикс, от все сърце ти желая малката принцеса да продължава да е така борбена newsm51
Макар и със закъснение, честити рожденни дни и годишнини на всички празнуващи   bouquet
Аз вчера МНООООГО се изложих с Варненската среща. Отидох чак в 8 без 15 /уговорката беше за 6часа/ и вече всички си тръгваха  Sad Но се радвам че скоро излизаме в отпуски и ще се виждаме къде къде по-често  bowuu
Вчера ходихме при зълвата, че беше обещала да ни даде количките и кошарката. Много съм доволна. Размина ни се един сериозен разход. Само дето матрака на кошарката нещо миришеше вчера на мухъл, явно ще трябва да купуваме нов, но само 1 матрак нищо не е.
Днес късния следобяд със Стейси сме при Балев на ФМ. Да ни стискате палци  Praynig

# 283
  • Мнения: 228
Здравейте Simple Smile Да ви питам знаете ли къде се продават количките на maxi-cosi освен онлайн?
Виждала съм ги в Бейби мола в Арон,
можеш да питаш и тези или да ги посетиш - http://9plus.eu

http://www.nn-bg.com/bg/shops.html - и тук най-добре

# 284
  • Мнения: 57
Мерси за информацията Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт