Всички ОКТОМВРИйки сега,чакаме за Чоко добрата новина!

  • 10 457
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 341
Ипанемче, честито за количката. Крайно време беше да се решиш. А за избора вярвам, че няма за съжаляваш.

И аз да се похваля, отговорили са ми за поръчката на помпата. Изптарена е и до 48ч. ще е при мен. Много съм щастлива. Просължавам да търся козметиката и ще мирна напълно. Утре сме на пазар за матраци, че не остана време и всичко е готово. Peace

Анхелика, живо и здраво да е бебето на приятелката ти!  bouquet

# 241
  • Мнения: 2
Момичета, някоя от вас знае ли цените на количките Mutsy?Не ги виждам в нито един магазин или сайт.
Точно се дзверех в нея, в списание "Родители"  Grinning Много е стилна, Мутси транспортер :
http://www.aufeminin.com/eveil-de-bebe/poussette-comparer-pousse … d5967c131089.html
Тук пише че струва 379 евро, а коша, с който я виждаш е 169.

Ипанемче, твоята не е ли същата (по картинката не мога да определя)  newsm78
Рони, покажи ми помпата моля те. Тя по-добра ли е от другите ? Не съм купувала такова нещо още, но ми се иска да я осигуря и нея.

# 242
  • Мнения: 1 107
Ронка - аз мога и до последния момент да разтакавам....но като знам сроковете на доставка и като гледам как се множат бебенцата Crazy

Анхелика- честито на приятелката ти! Да са живи и здрави!  bouquet

monnnn- Касида май скоро ги имаха в сайта, но сега не ги виждам....иначе  тук има цени, ако искаш ще ти пусна на лични и сайта, от който аз поръчах (да не става реклама) Wink

Маманче - моята е  4rider light -шасито е различно, гумите също, а и е по-лека

# 243
  • Мнения: 1 341

Рони, покажи ми помпата моля те. Тя по-добра ли е от другите ? Не съм купувала такова нещо още, но ми се иска да я осигуря и нея.
Маманче, ето това е помпата.
http://www.parapharmadirect.com/product-105.html
Ами дават я по-добра от Авент. Препоръчват я, четох много хубави мнения за нея. Исках още с Ема да си взема, но тъй като изчаках да видя дали ще ми е необходима...Мъжът ми отиде и взе първата Авентска която му излезе на поглед, защото Меделата не се срещаше в Бг.

Муцито е на добра цена от 379Е. Хубава количка е, стабилна и широка. Маманче, и това е добър вариант. Peace

# 244
  • Мнения: 23 466
....защото се прилагат локално, и не достигат до него. Пишете с подробности, обяснете вредността.
някои капки са вредни за сърцето,на листовката им пише защо не бива да се ползват повече от няколко дни.Други имат кортикостероиди,които са вредни за целия организъм ,особено при продължително ползване ...Прочети листовката на твоите капки.
Иапнемче,честито.Онзи ден бах в еин бебешки магазин и много я харесах Mutsy-то.Няколко пъти ходих да я бутам и разглеждам и все за теб си мислях,даже щях да ти пиша,ама забравих.Честито и дано бързо я докарат ,и да си доволна.

# 245
  • Мнения: 1 107
Мерси Деси! Дано се е така добре на и живо след месец (а дано!) като я получа.

И аз ще взема да си купя една помна за кърма- току виж така съм я стреснала и си тече славно от само себе си Joy

# 246
  • Мнения: 2
Ипанемче, едно майче във френския форум я има и е пуснала полезни снимки. Ето ги :
http://puericulture.forumactif.com/les-promenades-f3/ma-mutsy-4- … -photos-t4834.htm
На последната обаче, количката ми се струва нисичка  Thinking На вас как ви се стори на живо ?

Рони, мерси за снимката, за споделеното, че и за сайта. Този не го знаех. Сега съм в размисъл  Thinking

# 247
  • Мнения: 1 341


И аз ще взема да си купя една помна за кърма- току виж така съм я стреснала и си тече славно от само себе си Joy
Ха така! Много е важна и психичекста настройка!
Когато аз имах проблем с кърменето...леко намаля след 1 мастит. Тогава си повтарях "имам кърма за целия Китайски народ", това докато кърмех. Майка ми и мъжът ми ми се смееха, че съм подлуднала, но това(фразата) на мен много ми помогна. Дори и за миг не съм си помислила, че нямам кърма, че няма да имам или, че ще спре ей така изневиделица(това се случва 1 на 1000)

Маманче, не мисля, че Муцито е ниска, поне по снимките де. Нека Деси каже, че има пресни впечатления.

Колкото до помпата, взимай и не се замисляй, ще кърмиш дълго девойката.
Този сайт и аз не го знаех, открих го случайно, когато проверявах в Амазон за въпросната помпа.
Та в него, ако забеляза има помпа на медела от 1472 Евроци, дали не бяха и повече. Crazy Това по повод скъпите помпи.

# 248
  • Мнения: 1 107
Маманче- изобщо не е ниска- дори аз си мислех, че ще ми е висока Grinning Има 3 положения на дръжката и дори много висок човек може да я бута

# 249
  • Мнения: 617
Ипанемче, ще ти бъда благодарна.Ама аз искам с другото по-малко  кошче.То даже май е и като столче за кола.Иначе аз многа харесвам големите кошове, ама не се знае каква ще е пустата зима, да не стане така да дам около 400лв за кош и  да го използвам 5 пъти. Та гледам да съчетая нещата.

# 250
  • Мнения: 1 341
Monnn, кошовете за новородено не се използват само зимата, а и лятото. Именно затова е кош за новородено, но в Бг се е изкривило малко като "Зимен кош", което няма много общо. Много по-удобни са за бебоците-широки и с матраче. Аз лично се спрях на вариант кош Матрихкс(на друга фирма), именно който става и за кола. Малко твърдичък ми се струва, но и това има решение.

# 251
  • Мнения: 617
Ронка, съгласна съм, ама нашите бебоци ще са новородени есента.Докато започнем да излизаме не се знае какво ще е времето, да не стане така и изобщо да не можем да излезем.А като се оправи времето и сме по разходки всеки ден ще е вече март-април.Но тогава пък бебоците вече няма да са новородени...и коша се обезмисля.Аз обаче въпреки всичко  се моля за топла зима.

# 252
  • София
  • Мнения: 1 595
Една позната има точно същото Муци. Изглежда доста маневрено въпреки малките предни колела, но не съм го бутала. Като цяло ми харесва доста макар че тя е с малкото кошче и ми изглежда някак си странно несъразмерна. Недостатък е малкия кош за багаж отдолу, но на същата фирма има уникална чанта за количка (моята позната я има) която е много голяма и изглежда и красиво и функционално. По нея ми изтекоха очите направо.

# 253
  • Мнения: 1 341
Mooonnnn, избора ти го правиш.
Но по логиката по която разсъждаваш едва ли и количка ще ти е нужна. Нали не смяташ, че ще издържиш вкъщи до март-април. Каквато и да е зимата, ако не е под 0-та и няма мъгла не би трябвало да има нещо което да попречи на разходките. Peace

Аз спирам за сега и яхвам прахосмукачката, след това парцала-все интересни и забавни неща. Joy Дребната след малко ляга, после разходка, ако не завали.

# 254
  • Мнения: 617
Е да де ама аз не знам защо точно такава зима си представям + дъждове/явно съм изперкала вече от бременността...някой да ме вкара в пътя/

Общи условия

Активация на акаунт