Всички ОКТОМВРИйки сега,чакаме за Чоко добрата новина!

  • 10 456
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 668
Цитат на: ДесиХ2 link=topic=423526.msg12286673#msg12286673
[b
Гер4о[/b],и аз съм в шах с багажа.Пише навсякъде из форума,че за родилното трябва да сме с ??!!,в който да има:
нощница,тол.хартия,превръзки,мокри кърпички,чехли/да стават и за мокрене/,една кърпа-малка,бельо,сапун и тоалетни принадлежнити,вилица,лъжица,нож,чаша,чорапи/по желание/.
После ти носят останалия багаж.Аз съм приготвила едно малко сакче,че не виждам в наелонова торба как ще събера всичко или поне ще е голяма колкото сака.Но ще бутна една торбичка в сака ако ми го върнат,за да си извадя нещата на място.
Деска, аз пък не разбирам защо ми е например вилица в родилна зала и затова и още се кумя на багажа  newsm78. А си мисля, че няма да откажа глътка вода например по време на контракциите  newsm78...

Аз да ви кажа много се натъжих днес. В четвъртък и петък миналата седмица бях с жестоки контракции и мислех, че ще родя. Днес драйфам като за световно, а моя шеф любим не е звъннал да пита дали съм жива и дали имам нужда от нещо. Много ми е тъжно... Уж винаги казва, че сме семейство. Уж съм най-доверения му човек, а на практика се оказва, че като бачкам като вол съм добрата, а като съм болна кучета ме яли. 9 години бачкам за него  Cry. Иначе като закъса някой друг от фирмата тичаме като алтави, а вечно за мен един среден... Просто ми е ужасно тъжно от тая работа. Ревах като малко дете днес. Просто на моменти ми идва да се обърна и повече да не се върна там, ама не мога. Трябват ми пустите му пари и той го знае

# 256
  • София
  • Мнения: 1 595
Аз сега за пръв път да се оплача от мъжа ми. Толкова е смотан понякога горкичкия, че няма накъде...
Сервира ми преди малко по скайп, че на 7 октомври щял да заминава в Италия командировка, ама само за 2 нощувки  Shocked
Аз съответно го направих на 5 стотинки защото първо, че на 7 октомври имаме годишнина от сватбата (и то първа); второ тогава ще бъда в средата на 9 месец вече, ако не съм и родила даже. А той нашия се оправдава, че не бил се сетил за годишнината, а на мен нали терминът ми бил чак на 29. Имало много време  Shocked Накрая след всичко обяснения остана дълбоко потресен и изненадан, че не е задължително да родя точно на 29 и че може и по-рано да стане  ooooh! Може ли да са толкова невежи горките мъже. Ама грам и идея си нямат от бремеността. Мислят си, че то е същото като да си носят техните бирени шкембета ама само няколко месеца и после в определени дата и час (въпросния термин) си отиваш в болницата и  хоп и то детето излиза без никакъв зор все едно до тоалетната да отидеш и всичко е много лесно и просто, ама ние сме с побъркани хормони и затова се лигавим  #Cussing out Направо пощурях. Пратих го да чете малко образователна литература по темата и като се информира достатъчно да ми се обади  #Crazy

# 257
  • Мнения: 20
Герчо, така е, колкото и да са добри шефовете винаги гледат само тяхната изгода Confused И определено са наясно, че имаме нужда от парите им и това ги прави още по-безкруполни....това е истината!  Hug

Анхелика, честито и да са здрави бебо и цялото им семейство!

Срещичката беше разкошна вчера.... Grinning

# 258
  • Мнения: 239
Аддри, не се ядосвай Hug Моят мъж ме попита преди 1 месец какво означавало това термин newsm78 & 7 месеца аз обяснявам кога ми е термина, а той даже не знаел какво е Laughing Е образовах го вече, ама не знам дали е много наясно кога ще се роди бебчето Laughing да не говорим, че попита дали като тръгна да раждам ще дойде линейка да ме вземе smile3532 или той трябва да ме закара... Голямо шоу, но аз се забавлявам, не се ядосвам. То няма смисъл Peace

# 259
  • Мнения: 617
Адри, аз от няколко дена се опитвам да обясня на моя, че бебето е седалищно и вече е 2 кила и отгоре и доктора каза да се настройвам психически за секцио, а той всеки път ми казва ''Ша са обърне, спокойно, може в последния момент ама ша са обърне''.Като преди тива пък му е обяснено, как секцио се насрочва 10-15 дена преди термин, няма последен момент!!! ooooh!

# 260
  • Мнения: 6
Здравейте момичета  Hug

По повод кризата и безработицата, както и за всички временни неудачи искам да споделя с вас това което мен винаги ме е крепяло и ми е давало сили да продължа напред.

В далечното минало живял един мъдрец, цял живот помагал на хората но имане така и не натрупал. На смъртния си одър извикал единственият си син и му казал:
- Сине аз си отивам от този свят и понеже нямам пари които да ти оставя, ще ти оставя два свитъка в два различни скрина.
Когато ти е най тежко, отвори десния скрин и прочети това което съм написал. А когато ти е най - хубаво и имаш всичко за което си мечтал отвори левия скрин и прочети това което и вътре.
След година настъпил страшен глад синът и семейството му едва се прехранвали и тогава си спомнил синът за думите на баща си, да погледне в десния скрин - отворил свитъка и прочел:
"Не се плаши сине това ще отмине"
Минали години с упорит труд синът на мъдреца спечелил много имал всичко за което мечтал и един ден се сетил да погледне в левия скрин какво му е оставил баща му, а там пишело:
"Сине и това ще отмине! Бъди човек!"

Пиша това за всички, които имат нужда от подкрепа в труден момент.

Връщам се да ви чета   bouquet

# 261
  • София
  • Мнения: 1 595
Ама на мен и през ум не ми е минавало,ч е може да е толкова невеж тоз човек. Мислел си, че като ми е на 29 термина значи баш на 29 ще се роди и нито ден по-рано, а тия 45 дни болничен дето ги дават преди това не са защото майката вече не се чувства добре или защото може да роди всеки момент, ами едва ли не само за да има месец и половина да си се наспи, да ходи по кафета, козметици и фризьори и да се мести от кълка на кълка преди да се роди детето  ooooh! Момичета, моля ви, третирайте мъжете си като малоумни и им обяснявайте всичко за да не стане да ги бутнете нощем с думите "раждам, айде към болницата", а те да погледнат календара и да кажат "Абе ти луда ли си, бе жена, сбъркала си датите. Я си лягай обратно"  #Crazy

# 262
  • София
  • Мнения: 48
 Joy Joy Joy
ох, разхилихте ме с вашите мъже - ама давайте го по-споко, повечко обяснения и надежда, че ще вденат...
Аз в това отношение нямам грижи: Румен е много по-подготвен от мен, благодарение на брат си (едно добро дело да свърши тоз, брат му...); от 15 годишен се занимава с гледане на бебета (че брат му 22-годишен млад татко не го свъртало много, много у тях...), бая трудов стаж има и аз много сериозно се осланям на него...

А Гери - ти за къв дявол му се връзваш на тоз твоя шеф??? Аз лично съм останала с впечатление, че ако не друго, поне знаеш за какво работиш, плаща ти се добре... Извличай си ползата и до там; имаш приятели, прекрасно сем. и тумбести съфорумки - ние сме с теб и те следим отблизо как си, що си... Hug Hug Hug
Моите шефове си имат една бивша служителка, с която продължават да си комуникират много повече отколкото с мен, ама все тая ми е, честно. Работата ми харесва, дават ми условия, които ме удовлетворяват и до там... Те са ми шефове, отчитам им се, полагам всичките си усилия да свърша възможно най-добре зададената ми работа и толкоз. Кат дойдат (сърби са) се забавляваме прекрасно - посвършим работа и после кой от където.
С две думи - живей си живота без излишни тормозения, еле пък за такъв човек кат шефа. Hug

# 263
  • Мнения: 1 341
Детето спи, аз минах с прахосмук и парцал. Стига ми толкова за днес, утре започва голямото подреждане. Трябва да намеря място на всичко и всички. Crazy Детето спи, кучето също...обстановката около мен е спокойна. Wink

Герчо, не се натъжавай. Знам, че е кофти когато си пренебрегнат, но това са хората. Интереса клати феса. Confused Радвай се на семейството си и приятелите, гледай положително и се усмихвай на това което имаш! Hug

Нина, много е хубаво това което си написала. Hug

Адри, не се ядосвай. Трябва си им обяснение на мъжете, те са от друга планета.
Иначе моя като вече минал по този път само да "ох"-на и ме пита да не раждам вече.
А предният път като влязох в 9-тия всеки ден ме питаше кога ще "раждаме". Crazy И като тръгнах да раждам му се обадих да дойде и да ме кара към болницата. А той ми отговори.."чакай малко, че имам работа, после ще ти се обадя" Shocked Затвори ми тел и след няма и минутка пак звъни.."ама ще раждаме ли, ей сега идвам?!" Joy

# 264
  • Мнения: 99
Здравейте  Hug
Аз само минавам да ви навестя  Peace Попрегледах какво сте писали ама не успявам бре, пишете ако  Laughing

Какво ще кажете за това чувалче -



Не смея да пазарувам на сляпо ама това го поръчах  Thinking

Оххх още мъничко остана и да се пренесем в апартамента, че да се кротна малко, то на края е най-големия зор май  ooooh! Полсле ще ви досаждам по-често и се надявам да не ви изпускам  Wink

# 265
  • Мнения: 1 341
Стайли, много е хубаво чувалчето, откъде го поръча?

# 266
  • София
  • Мнения: 463
Хей ме на и мен Hug ето моите снимки от вчерашната среща http://oktomvriiki09.snimka.bg/friends/sreshtite.378629.14478747
Мен ме няма ,нали снимах  Joy

# 267
  • София
  • Мнения: 1 595
И на мен много ми харесва чувалчето  Simple Smile

# 268
  • София
  • Мнения: 1 197
baby_one сега видях поста ти! прегръщам те силно, бъди до мъжчето си сигурна съм, че сега има огромна нужда да сте заедно! няма как - криза е и трябва да се стиснат зъби и да се избута някак. важно е да е спокоен / до колкото е възможно/ и със самочувствие за да намери нова и дори по - добра работа  Peace и както моята свекърва казва: ''све ке биде!'' / предполагам, макар и на македонски се разбира Wink/ аз много вярвам в това, всичко е временно, главата горе, погледа напред и утре това едва ли ще е дори лош спомен Hug Praynig Peace
Ger4o шефове! не се впрягай много, няма смисъл сега ти и малкото чудо сте най - важни, да сте спокойни и да сте добре. освен това и не знаеш точно какво става и като добавиш дозата бушуващи хормони ...  Hug Hug Hug
Addri , Adi84 , monnnn  явно всичките мъже са такива Crazy Crazy Crazy не са никак на ясно! моя миналия месец прие покана за сватба в Македонско за 12. септември - аз нали на 5 октомври ще раждам! Crazy добре, че гледахме ''бащата на булката2'' колкото и да американска комедия го наведе на мисълта, че това и нас ни чака, по какво щял да познае кога е момента, и пр аба почна да му светва какво ни чака Joy, защото иначе ... си говоря .... и до там Rolling Eyes
нина2020  много е хубаво това което си написала Peace благодаря

# 269
  • Мнения: 99
Ми вчера попаднах на него в продавалника и до сега все ме беше страх да купувам ама това ми хареса защото е с вълна и мажо ме нави та да не го мъча да ми изрязва агнешката кожа а да си я сложил в колата  Laughing Не знам какво ще излезе ама така ми харесва  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт