Всички ОКТОМВРИйки сега,чакаме за Чоко добрата новина!

  • 10 441
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте и от мен  Hug,
Честито на всички с нови придобивки  Simple Smile!
Много хубави снимки има от вчерашната среща, на мен отдавна ми се иска да дойда, но отново не успях  Crazy, Вчера се прибрах към 4, скапана от жегата, и просто нямаше начин пак да се довлека до центъра, много ме е яд, че нямам и книжка и трябва с градски транспорт да обикалям или таксита, сега си мисля, че непременно трябва да изкарам курса, като се роди бебо...но това са само планове, ще видим как ще съм с времето тогава и кой ще помага  Crazy
Вчера ходих да видя колегите в офиса, който е в Мола на Стамболийски и купих на бебо памучно тънко одеало от Фокс (първото му одеалце въобще) и гащиризонче на Обейби, беше доста намалено. Иначе цените в Мадъркеър са просто уникални, за един космонавт 99 лв или нещо такова, абе тези луди ли са  Stop
За мъжете, моя съвсем наскоро ме пита какъв ден се пада 14 октомври, че трябвя отсега да се правят резервации за купона  #Crazy hahaha А най ме притеснява, че ако тръгна да му звъня, че раждам, няма да ми вдигне, защото все е в срещи, но като вляза в 9-я месец сме се разбрали да не изпуска телефона от поглед. Иначе и на него му се очертава тиймбилдинг само за 2 вечери в края на септември...  Crossing Arms

Рони, и аз досега минавах с прахосмукачка и парцал, оф много се уморих...  Sad
Стайли, дано скоро влезете в новия дом, че е много уморително това с всички приготовления и самото местене

Мишинка М, дано всичко с теб е наред  Praynig

# 271
  • София
  • Мнения: 1 594
Моя се размина с командировката след като му обясних колко е зле и как имам телефона на шефа му и ако ме напъне да раждам докато го няма ще му звъня на него да ме кара в болницата  Laughing
В мола отдавна се отказах да пазарувам бебешки неща... егати цените са си измислили тия   Shocked

# 272
  • Мнения: 571
Привет на всички.
styllisima много е сладко чувалчето.
Гер4о не се впрягай  Hug
Ето моя син как ме снима днеска  Joy http://picasaweb.google.bg/lh/photo/R5_-bUvQfhnYf_ztmyWSRA?feat=directlink
За мъжете..моя явно е изключение и чете и се образова и е голяма подкрепа...

# 273
  • Мнения: 32
Здравейте,
Герчо, пожелавам ти бързо да оздравяваш.
Миркам, Дани дано контракциите да отминат, че още малко остана, трябва да устискаме  Hug
Ронка, съжалявам за квартирата, но не се ядосвай, ще намерите по - хубава.
Анхелика, честито на твоята приятелка  smile3525
Адри, не му забелязвай на тоя мъж, ще видиш, че всичко ще е наред. Пък и ти си го поставила на място.

Момичета, аз да ви попитам за козметиката. Освен шампоанче от глава до пети, бебешко олио и крем за подсичане, нещо друго ще ми трябва ли? Като например крем за лице ....  newsm78 ????

# 274
  • София
  • Мнения: 48
Момичета, аз да ви попитам за козметиката. Освен шампоанче от глава до пети, бебешко олио и крем за подсичане, нещо друго ще ми трябва ли? Като например крем за лице ....  newsm78 ????

и още какъв беше крема за зърна??? лансилох ли, гермастан ли???
Утре съм на козметака-пазар Wink

# 275
  • Мнения: 1 107
Addri- явно и мъжът е голям образ като теб, нали? Simple Smile Wink
styllisima - и аз мисля да си взема такова чувалче, за нашите метер. условия си е направо задължително. Имай предвид, че из германските сайтове беше около 70 евро Mr. Green



Крем за зърна има един- Лансинох, но сега видях и на Авент- той сигурно е също с ланолин

# 276
  • Мнения: 32
Лансинох е крем без отмиване, а гармастана трябва да се отмива преди кърмене.

# 277
  • Мнения: 239
Аз имам и двата крема на Авент и Лансинох, мажа всеки ден от 1 седмица да подготвям гърдите. Много съм доволна от Лансиноха, но от крема на Авент получих страшен сърбеж Peace

# 278
  • Мнения: 126
Направо ме убихте с вашите мъже и раждането ама то и моя първия път гледаше като теле.Ето моята история.Още бяхме на квартира и си гледахме един котарак към 5.30ч-6.00ч са започнали да ми изтичат водите не съм усетила в следващия момент се събудих тъй като котката ми налетя на краката да ме събуди и усетих че ми е мокро реших че съм се напишкала  Rolling Eyes но като станах се изляха всичките води,мъжа ми спи не усеща нищо отидох изкъпах се направих си тоалет и тъй като бях към 37г.с. не си бях стегнала и багажа стегнах го и него нямах никакви болки или контракции седнах да си режа маникюра луда за връзване в тоя момент мъжа ми става за работа и ми вика ти защо си се изкъпала толкова рано и защо си будна изобщо по това време а аз му викам отиваме в болницата ще раждам.Той ме гледа пули се и ми вика да бе лягай си аз отивам на работа ooooh!Каква работа бе тапата ми е паднала и ми изтекоха водите отиваме в болницата ще раждам още 10мин. пулене докато зацепи.Накрая отидохме в болницата имах чувството че ще припадне като му казаха че ще ме приготвят за операционната.После 5 дни не беше изтрезнял JoyЧувалчето много ми хареса стилисима много е сладко.Дано не съм ви дотегнала с моята история.

# 279
  • Мнения: 103
Само да се включа набързо!

Много сте готини на срещата. Аз като съм от Плевен и сме само с Моннн, а Руми от Ловеч. Бих искала да сме повече и да си се виждаме.

За количката, аз бях писала за Мутси. Дори в Плевен имаме представител. Аз съм харесала тази: http://www.strollersdirect.com/Mutsy-Slider-Stroller-in-Green.htm

Мутси Слайдер, защото гумите й не се помпят, по-лека е и с 4 колела, и редица екстри, на които държа.
А Стоки - лошото е, че когато летният кош е с гръб към майката не се движи надолу, а ако бебето заспи, какво да го въртя с коша ли?

Лека вечер!

# 280
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Леле, момичета историйките ви за мъжете са достойни за темичката http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339551.0
Като си помисля и на нашият тати ще му е за сефте  Laughing Вчера не посмя да вземе бебчето /на месец и половина/ на моята приятелка на ръце  newsm78 и аз го попитах защо, а той амиии мръсни са ми ръцете  Joy доста бързо се измъкна, но да видим бебко като се появи  hahaha

# 281
  • Мнения: 58
Привет и от мен. За кремчетата аз започнах да подготвям гърдите с гармастан, а след това ще взема нещо без отмиване.
Относно подготовката и покупките за бебо - вече сме купили почти всичко, изпрахме дрешките и ги изгладихме, капарирахме количка и сега чакаме да я доставят, изчистихме къщата и вече ще почивам и ще чакаме бебето.
Имам идея за заглавие  - "октомври наближава, бебевалеж се очертава"

# 282
  • Мнения: 1 341
Еди, много си хубава! Heart Eyes

Ето 2 снимчици от новата придобивка.
http://bambinata.multiply.com/photos/album/8#photo=160
http://bambinata.multiply.com/photos/album/8#photo=159

Мен обектива още не ме хваща... Joy Шегичка, няма кой да ме снима, вкъщи не съм за снимки, все гола се разхождам. Mr. Green

# 283
  • Sofia
  • Мнения: 26
Направо ми напълнихте душата от смях  Joy Адри,ако моя мъж ми каже така-лелееее  #2gunfire
При нас е друга дилемата Laughing Ако ми изтекат водите в къщи и трябва да ме кара в болницата,как така щял да ме качи в колата "мокра",че нали ще му съсипя кожения салон! Mr. Green Joy Още от сега се замислил да купи памперси за възрастни,а аз му заявих,че по-скоро ще му трябва на него,защото "ще се наака от паника"  smile3532

Аз багажа за ТК съм го стеганала,но и аз съм с една чантичка Thinking Само да кажа,че тези,които са със секцио ще опитат храна на 3-тия ден и то най-много една филийка с масло и сирене  #Crazy ooooh!

Ронка,много тъпо с тези апартаменти Sad Дано в скоро време да успеете да намерите най-добрата оферта  Praynig Иха,малката каква е кукличка  Heart Eyes Hug

# 284
  • Мнения: X
Благодаря на всички за милите пожелания. HugМного сте хубави момичета на срещичката,бъдете все така усмихнати.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт