Изгубени години (Kaybolan yıllar) - турски сериал по Нова ТВ

  • 93 564
  • 740
  •   5
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
аватари, по … 80;си









Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 12:33 от dragon_lady

# 16
  • Мнения: 0
Сладураната Едже ли виждам!  Hug Не ми е много удобно. Тогава съм на училище..и все пак, не бих пропуснала сериал с толкова познати лица. Ще се гледа някакси.

# 17
  • Мнения: 3 098
Половината артисти от На сбогуване и другата половина от Мелодията. Laughing

# 18
  • Мнения: 31 212
Ако ме грабне, ще го гледам.

# 19
  • Мнения: 118
Ами на Робинзон прилича тука
Разпознаваш ли го кой е от тази снимка?

Горе вляво, вторият
доста познати лица ще има, мъжът със светло сивия костюм не играе ли бащата на Яман от 1001 нощи  newsm78

# 20
  • Мнения: 30
Привет мацки мога горе долу да ви кажа за кво иде реч в  сериала.Понеже го гледах по арабската през миналата зима,та значи Езо,Али,Есмер са деца  които живеят в един дом  за сираци тримата са много близки приятели и си носят по едно синю топче между другото по тези топчета ще се разпознаят,не само по тях де та един ден идва в дома едно семейство и осиновява момичето тогава директорката на дома заключва вратата за да не излезне Есмер защото много  я обича въпреки всичко той пак излиза тича след колата тук ми се губят някой неща понеже не разбирам добре арабски ама никак след това след това Есмер скача от една зграда до колкото си спомням и го мислят за мъртав. после  след години,вече големи момичето става лекар Али полицай а Есмер мафиот или Баща му май беше шеф на мафията ама и той там  накрая разбира чак че му е баща.Езо също ще намери истенската си майка Али също ,между другото Есмер убива приятела ли му беше жена му ли на Али без да знае че това му е приятеля от дома после разбира ,Мъжат на Езо им изневерява с най добрата им приятелка  после и Али и Есмер се влюбват в Езо ,натам няма да ви кажа за да го гледате  има мафии любов омраза отмащение интриги .само че в арабската Езо се казваше Изу Али си беше Али А Есмер се казваше Асмар.много хубав сериал аз само го нахвърлях от тук от там . Hug

# 21
  • Мнения: 30
Едже ще играе само от начало в дома.после идва Езо и Едже няма да я дават вече.

# 22
  • Мнения: 1
Еха, колко познати лица. Сузан, Селчук, Маджиде (ако не се бъркам  newsm78), Шюкрю, малката Едже, Кенан.  Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 634
Ами на Робинзон прилича тука
Разпознаваш ли го кой е от тази снимка?

Горе вляво, вторият
доста познати лица ще има, мъжът със светло сивия костюм не играе ли бащата на Яман от 1001 нощи  newsm78
да, той е
а също видях и продавача в магазина на Бурхан от 1001 нощ, не се сещам за името в момента

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
ще се гледа

# 25
  • Мнения: 1 640
Шюкрю в случая ще е по-неузнаваем. Без мустаци. А Кенан (в случая Али), с брада, мустаци и полудълга коса. Като изпаднал от...
Joy защо като  Wink
майтапа на страна,ако ми хареса ще го гледам  Peace(как ще изтрая мутрата на Бурак пак незнам  Wink)
Ами,както аз трая мазгоча Джемил сега.

# 26
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Колко серии са?  newsm78

# 27
  • Мнения: 343
Шюкрю в случая ще е по-неузнаваем. Без мустаци. А Кенан (в случая Али), с брада, мустаци и полудълга коса. Като изпаднал от...
Joy защо като  Wink
майтапа на страна,ако ми хареса ще го гледам  Peace(как ще изтрая мутрата на Бурак пак незнам  Wink)
Хайде не ос----те и тая тема както направихте с Мелодията

# 28
  • Мнения: 267
Шюкрю в случая ще е по-неузнаваем. Без мустаци. А Кенан (в случая Али), с брада, мустаци и полудълга коса. Като изпаднал от...
Joy защо като  Wink
майтапа на страна,ако ми хареса ще го гледам  Peace(как ще изтрая мутрата на Бурак пак незнам  Wink)
Хайде не ос----те и тая тема както направихте с Мелодията
аз изказвам мнение-сори,че не е като вашето.А кой ос--а темите се видя в една друга тема,която заключиха  Peace

Шюкрю в случая ще е по-неузнаваем. Без мустаци. А Кенан (в случая Али), с брада, мустаци и полудълга коса. Като изпаднал от...
Joy защо като  Wink
майтапа на страна,ако ми хареса ще го гледам  Peace(как ще изтрая мутрата на Бурак пак незнам  Wink)
Ами,както аз трая мазгоча Джемил сега.
сигурно,но може и да не го изтрая  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 275
Половината артисти от На сбогуване и другата половина от Мелодията. Laughing

Ако играеше и някой друг и от "1001 нощ" цена нямаше да има.
Много турски сериали бре - опитват се да ми отнемат следобедите тия от Нова.  Mr. Green За жалост няма как да стане, но ще гледам по торенти късно вечер.

Общи условия

Активация на акаунт