M&S (Маркс енд Спенсър) вече с доставка до България!

  • 86 480
  • 768
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9
Ако пускате поръчка за София, моля бройте и мен.  newsm53

# 106
  • Мнения: 4 296
Сууупер! Сега ще потърся някоя приятелка за обща поръчка. Доставката множко ми се струва, но дрехите си заслужават. Имаме някои много хубави неща от там.

# 107
  • до морето
  • Мнения: 2 298
 Hug

# 108
  • Мнения: 595
Момичета, някой беше казал, че носят пратките с някакъв куриер или се бъркам? От пощата ли да чакам известие или куриер?
Мерси много за отговорилите!
Иначе още не са ми дръпнали парите, поръчката е регустрирана, но не са тръгнали насам нещата, срокът е 14 септември за доставката. Колко време ви отнема между поръчката и шипването й насам?

# 109
  • Мнения: 6 624
Момичета, някой беше казал, че носят пратките с някакъв куриер или се бъркам? От пощата ли да чакам известие или куриер?
Мерси много за отговорилите!
Иначе още не са ми дръпнали парите, поръчката е регустрирана, но не са тръгнали насам нещата, срокът е 14 септември за доставката. Колко време ви отнема между поръчката и шипването й насам?
Моята пристигна с Булпост /куриера на пощите/  предполагам ,че трябва да ти я донесат на адрес.

# 110
Момичета, някой беше казал, че носят пратките с някакъв куриер или се бъркам? От пощата ли да чакам известие или куриер?
Мерси много за отговорилите!
Иначе още не са ми дръпнали парите, поръчката е регустрирана, но не са тръгнали насам нещата, срокът е 14 септември за доставката. Колко време ви отнема между поръчката и шипването й насам?
Моята пристигна с Булпост /куриера на пощите/  предполагам ,че трябва да ти я донесат на адрес.

Точно така. Ако те няма в къщи ти оставят съобщение да си получиш пратката от Гурко 11 - срещу кукления театър.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 6 880
Момичета, ако някоя пуска поръчка за Варна, моля да ми пусне едно ЛС, искам един комплект шапка и &.  bouquet

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
А някой за Бургас Flutter
Не съм чела цялата тема, но да питам преди време като се регистрирах пробвах да платя с дебитна Виза Електрон на ПИБ и не ми я прие, сега има ли промяна или да вадя нова карта?

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 14:40 от madlena

# 113
  • Мнения: 537
Получих на мейла код - WEBS2617 за 10% намаление, до 23.59 часа на 08.09.2009

# 114
  • Мнения: 1 698
Момичета, ще пускам поръчка. Картата ми е Виза електрон на ЦКБ, надявам се да мине. Ако някой иска да се включи, нека ми пише ЛС.

# 115
  • София
  • Мнения: 17 326
Момичета как мислите, в този модел ризата отделно ли са я сложили, или е от тези блузи, с имитация на риза отдолу?

# 116
  • Мнения: 133
Според мен е заедно с ризата. Peace

# 117
  • София
  • Мнения: 17 326
Според мен е заедно с ризата. Peace

На това разчитам и аз, ама като не съм сигурна ...

# 118
  • Мнения: 340
Product Details
V-neck
Mock layer shirt collar
....
с якичка е явно Peace

# 119
  • София
  • Мнения: 17 326
Иии, че си умна, а аз глупава  Laughing
Мерси много!
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт