M&S (Маркс енд Спенсър) вече с доставка до България!

  • 86 442
  • 768
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 619
На 27.08 поръчах сега ми обадиха от пощата ,че е пристигнала пратката ,нямам търпение.

# 91
  • София
  • Мнения: 17 292
Привет,
Трябва ми един желаещ за обща поръчка за София  bowuu

Аз съм желаещ, късно ли е вече?

# 92
  • Мнения: 340
silvanapei,вече са ти дали р-ри,няма смисъл и аз да меря Peace
galle,за дрехи и бельо й взимам 3-4год,ако са отделно 3 и 4 взимам 4,обувки-и тя е №25 вече,до скоро носеше 7-ца,което е 24 1/2,вече-8-ца,което е 25 1/2,за зимата ботушки дори 9-ка,но сега й е голяма Simple Smile 

# 93
  • Мнения: 633
Някой вземал ли е от тези   http://www.marksandspencer.com/gp/product/B002G7GI9C/ref=dp_also … Fymal%5F1%5Fimage
стават ли за мокро време и за широко краче ли са?Не виждам цип  ooooh!

# 94
  • Мнения: 23
Някой вземал ли е от тези   http://www.marksandspencer.com/gp/product/B002G7GI9C/ref=dp_also-recommended_6/280-3036310-6641257?ie=UTF8&n=62945031&mnSBrand=core&pos=PDP%5Fymal%5F1%5Fimage
стават ли за мокро време и за широко краче ли са?Не виждам цип  ooooh!
Не стават за мокро време(макар да са пухкави и топлички-може би за сух студ,но не и с локви и киша),а относно широчината-мисля,че няма да има проблем макар,че наистина нямат ципче.Имаме такива,но на Некст Peace

# 95
  • Мнения: 2 818
Нещо не мога да схвана номерацията на обувките  Rolling Eyes Уж има някакви таблици, но Continental Size като нашата номерация ли е или някаква друга? Защото на показаните в предния пост ботушки излизат някакви невероятни работи, а все пак са в графата 1-7 години... може ли някой да ми обясни, моля  Blush

# 96
  • Мнения: 340
silvanapei,точно този модел ботушки го имаме в розово и сиво-много са сладки,лекички и мекички,обуват се много лесно и въпреки че на дъщеря ми са й слабички крачетата стоят много готино.

Алегрина Мактубиан,не гледай този Size Guide от сайта-там са по-големите детски номера-започват от №33.Виж в тази таблица или тази,може би с леко разминаване в половинките,въпросните ботушки ги има в номера от 4-ка до 13-ка,т.е. до около №32,нашите са 8-ца и на тях пише 25 1/2,и 9-ка-пише №27.В серията Older Girls вече започват пак едноцифрени-1.ца е №33 и т.н.,в същата номерация са и дамските-6-ца е №39 например Peace

# 97
  • София
  • Мнения: 2 884
Момичета за София може ли да се включа към обща поръчка?
И въпросче....тези цени които са в сайта, по тях поръчвате, нали? Няма някакво намаление?

# 98
  • София
  • Мнения: 17 292
И аз искам да поръчам, ама нямам кредитна карта, ако някой поръчва, да даде знак Simple Smile

# 99
  • София
  • Мнения: 8 283
ketito, ми то тези цени са си направо намаление сравнени с цените в Софийския Марк и Спенсър.

МъжО има няколко чифта дънки, много са добри наистина. Купени съответно за 105, 145, 55(по-евтини няма) и 85 лв. Последните 2 са от събота, преди да науча че има доставка до България Twisted Evil, ако погледнеш в сайта цените са между 9,50 и 35 паунда, а този път му купихме евтини.  Twisted Evil... ами да ги вземат дяволите ромейците ("Марипопулис") ще им ползвам вече магазина само за пробна.

# 100
  • Мнения: 633
Може ли някой да ми измери стелката на обувчици или ботушки н.9,по едната таблица сме 9 ,а по другата 10  ooooh!

# 101
  • София
  • Мнения: 2 884
ketito, ми то тези цени са си направо намаление сравнени с цените в Софийския Марк и Спенсър.

Вярно е  Peace Ама да знам за какво иде реч Sunglasses
Не разбрах дали има място в общите поръчки, но като ми отговори някой, да каже и с каква сума или бр. артикули трябва да се включа Peace

# 102
  • софия
  • Мнения: 756
ketito, ми то тези цени са си направо намаление сравнени с цените в Софийския Марк и Спенсър.

Вярно е  Peace Ама да знам за какво иде реч Sunglasses
Не разбрах дали има място в общите поръчки, но като ми отговори някой, да каже и с каква сума или бр. артикули трябва да се включа Peace

Пишете на лични на brayan__  за софийска поръчка...

# 103
  • София
  • Мнения: 1 715
Aз писах, но бяха само двама сигурни и доставката излизаше като през посредник. А и поръчката май вече е пусната newsm78. Ако сме поне 5 човека, е по-приемливо.

# 104
  • Мнения: 595
Ползата от общата поръчка в какво се изразява? Само в деленето на сумата за доставка ли?
Аз току що пуснах една и сега чакам.

Общи условия

Активация на акаунт