Кое е най-хубавото пожелание което сте получавали за свой празник?

  • 53 676
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 816
Нещо интересно,особенно,мило и съкровенно.Нещо което пълни душата и очите.Дето клишета не го грозят и сърцето ликува.Колкото и малко да е то.

# 1
  • Мнения: 2 448
Всички пожелания от хора, които знам, че са от сърце са ми мили. Но ако трябва да кажа едно по нестандартно:
мислех да ти пожелая без повече сълзи, но като знам ква си "ревла"пожелавам ти да са само от радост.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 413
За един рожден ден от майка ми получих най-насълзяващото пожелание. Свързано е с това, че само след няколко дни ми предстоеше да напусна родния си град и да се преместя при мъжа на живота ми. Пожеланието е следното: Пожелавам ти здраве, щастие, пари и най-вече любовта между двама ви да бъде по силна от нашата с татко ти никога да няма сълзи в очите ти от обиди, а само от нуждата да ни видиш

Пазя си го в мейла и често си го чета, и винаги ме развълнува.

# 3
  • Мнения: 884
Една приятелка, с която посрещахме Нова Година /годината, в която България влезе в Евросъюза/, като ме прегърна, знаейки ,че от 2 години бебеправим второто, ми пожела най-красивото "евробебе" на света. Случи се.

# 4
  • София
  • Мнения: 98
За най-хубаво пожелание, отправено към мен не мога да се сетя - те всички са прекрасни, когато са искрени, но винаги се сещам за едно пожелание на дъщеря ми, отправено към майка ми за един неин рожден ден, което ме усмихва винаги, когато се сетя за него, а то е:

"Любима, мила бабо, пожелавам ти да си все така добричка и жива и здрава още много поколения"  Joy Joy  детето, дълго се чуди защо всички се заливат от смях  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 317
Не се сещам сега, но ще ми е интересно да ви чета  Hug

# 6
  • Мнения: 411
за първата ми сватба от хазайката ми (като студентка)беше бездетна и дори ме помоли да ме вземат булка от там,съгласих се

та на подаръка ми беше написала
"ГРАНИТНА СПОЙКА
НЕКТАРНА УПОЙКА
ДОГОДИНА ТРОЙКА"

третото се сбъдна с първия брак а и трите с втория,явно беше избързала с пожеланията или аз закъснях с изпълнението.

страхотна жена.
нека по4ива в мир

# 7
  • София
  • Мнения: 23 096
Най-милото и прекрасно пожелание го получих за един рожден ден от моята кръщелница, която тогава беше на 5 годинки (тя е издиктувала на майка си какво да напише на картичката). То гласи "Мила, лельо, обичам те като никоя друга на света. Ти си любимото ми сърчице. Желая ти само щастие и чичо да те обича много "  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 59
На сватбата ни в ритуалния дом,наш познат ни пожела
това,което правим днес,никога повече да не се случва!

# 9
  • България
  • Мнения: 105
Най-хубавото пожелание е за рождения ми ден от една приятелка-"Казват,че падащата звезда носи щастие.Пожелавам ти живота ти да бъде вечен звездопад."

# 10
  • Мнения: 113
Една моя приятелка работеща в САЩ ми прати картичка за рождения ден беше опитала да преведе текста напечатан на картичката
"Брой нощите по звездите, а не по сенките!
Брой своя живот по усмивките, а не по сълзите!
И с радост от всеки рожден ден, брой своята възраст по приятелите, а не по годините!"

Дано ви хареса и на вас

А аз съм писала това от един американски автор
"Аз съм беден и нямам нищо друго освен мечти, пръснах своите мечти в краката ти. Стъпвай леко, ти стъпваш на мечтите ми!"

# 11
  • Мнения: 517
Най-милото пожелание получих от един приятел, който е много,много далеч географски, но близо в душата ми.
Пожела ми: Да имаш силите да останеш себе си, защото твоето АЗ е прекрасна!  Blush

# 12
  • Мнения: 608
"Целия свят да изчезне утре, само ти да останеш- стига ми да бъда щастлив."
Съпруга ми

# 13
  • Мнения: 2 197
Едва ли е измислено от човека, който ми го пожела, но още си го харесвам най-много:
"Любов, пари и време да ги харчиш."

# 14
  • Мнения: 3 016
На сватбата ни в ритуалния дом,наш познат ни пожела
това,което правим днес,никога повече да не се случва!
Това ми хареса Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт