ЗАПЕР?

  • 256 168
  • 310
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 0
Здравейте, интересуваме някой пробвал ли е БРТ или запера за пародонтоза. Имам стопяване доста на костта и търся метод на лечение освен антибиотици.Благодаря.

# 151
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Антибиотици обикновено се пият с цел убиването на бактерии или гъби. При положение, че БРТ избива патогенните микроорганизми, това със сигурност ще е с добър ефект. В апаратчето ПАРТНЕР, за което съм писала на предната страница има възможност да се качат програми, които са конкретно за пародонтоза. Като във всяка програма има комплекси от честоти, каквито са нужни, за да може организма да бъде подпомогнат комплексно да се справи с проблема.
Ето един линк, където можете да прочетете опита на хора, излекували се от пародонтоза (не с БРТ): http://indigota.com/index.php?topic=3252.0
Мога и паста за зъби да Ви препоръчам - сигурна съм, че ще се почувствате много по-добре с нея. Аз самата имам проблеми с венците (не пародонтоза) - често ми се възпаляват, имах си един джоб, който ме тормозеше и бърках по 20 пъти на ден с конци да чистя. Две са пастите за зъби, които са ми застопорили проблема в последните 3 години. Затова с чисто сърце мога да ги препоръчам и смятам, че ще имат ефект и при Вас.
Ако искате още информация, пишете ми на лично, за да не занимаваме аудиторията на всеослушание.

Последна редакция: ср, 24 окт 2012, 19:25 от TINA.K

# 152
  • Мнения: 0
Здравейте някой чувал ли е за  Sensitiv Imago? Това е уред не само за диагностика на организма но и за терапия.Мисля че има огромен потенциал за лечение.Аз в момента правя терапии с него и съм доволна.Руски е последна генерация професионален.

# 153
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Да, Сензитив Имаго е добър уред за диагностика. За Оберон например съм чувала за опит, при който са сложили слушалките на баскетболна топка и след това резултатите били: болен черен дроб ... и т.н. Даже вчера точно попаднах на клип от ТВ предаване, където правят диагностика на жена и скелет. (Не знам какъв точно е уреда, но е с наушници също). Въвеждат еднакви данни за пациентите в началото и резултатите са еднакви  Laughing   http://-не-така-piQXlA
Руснака, за който съм споменавала ползва диагностична апаратура на друг производител, който е сертифициран за производството на медицинско електронно оборудване и софтуер. (От тях е моя "големия" апарат за 2000лв. Пак те са в основата и на ПАРТНЕР). До тук, когато съм водила познати при него на диагностика никога не е имало еднакви показания. Сходни да, но това е нормално за хора, които са от едно семейство, ядат и пият еднакви неща.
Така че си попаднала на добър уред и можеш да си сигурна, че това, което ти дава като инфо не е някаква случайна величина, а е вярно на много висок процент. Остава и задкомпютърното устройство да е добро и ще е супер. Имам въпрос: Човека, който ти е правил диагностиката говори ли ти за това, откъде и как ти идват проблемите на ментално ниво или разглежда нещата само на ниво физическо тяло?
Някой друг път ще напиша повече за това, че сега трябва да изчезвам по задачки.

# 154
  • Мнения: 0
`Що се отнася до Оберон мога да кажа че производителите на Sensitiv Imago твърдят че украинците са взели един от по старите модели на Sensitiv и са му сложили нова кутия и друго име.Аз не мога да кажа така ли е или не но диагностиката със Sensitiv Imago не е еднаква при отделните хора.Мога да твърдя това със сигурност защото присъствах на диагностиката на майка ми а също и на съпруга ми и на тримата резултатите бяха различни и верни със това което медицината беше открила а също и имаше повече яснота по някой въпроси.
Такива машини в България все още има много малко защото терапевтката ми е дистрибутор и знае колко апарата са закупени и в кои градове.
Аз нямам за цел да правя реклама само казвам че за разлика от другите машини тази освен да прави диагностика има лечебни функции а освен това може да прави хомеопатични лекарства и дори да зарежда честоти на антибиотици като по този начин създава безвредни такива ако има нужда разбира се.
За емоционалния аспект на болестите мисля че още не са направили машини които да могат да лекуват тези проблеми за съжаление но ще се радвам да споделиш твоята гледна точка по този въпрос.

# 155
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
`Що се отнася до Оберон мога да кажа че производителите на Sensitiv Imago твърдят че украинците са взели един от по старите модели на Sensitiv и са му сложили нова кутия и друго име.Аз не мога да кажа така ли е или не но диагностиката със Sensitiv Imago не е еднаква при отделните хора.Мога да твърдя това със сигурност защото присъствах на диагностиката на майка ми а също и на съпруга ми и на тримата резултатите бяха различни и верни със това което медицината беше открила а също и имаше повече яснота по някой въпроси.
Такива машини в България все още има много малко защото терапевтката ми е дистрибутор и знае колко апарата са закупени и в кои градове.
Аз нямам за цел да правя реклама само казвам че за разлика от другите машини тази освен да прави диагностика има лечебни функции а освен това може да прави хомеопатични лекарства и дори да зарежда честоти на антибиотици като по този начин създава безвредни такива ако има нужда разбира се.
За емоционалния аспект на болестите мисля че още не са направили машини които да могат да лекуват тези проблеми за съжаление но ще се радвам да споделиш твоята гледна точка по този въпрос.

Не знам как стоят нещата със стария модел, но това за топката ми го е казал човек, който няма причина да си го измисли просто ей така, че е бил свидетел. Клипа, към който бах дала линк е в Ю Туб - Биорезонансная диагностика - достоверна или нет - потърсете го и вижте това, за което споменах.
Както написах, същия този човек ми е казвал, че Сензитив Имаго са добри уреди. Той самия работи със съвсем друга апаратура, която също е медицинска и има също терапевтични функции и репринтер. Репринтер се нарича софтуера, който взима вълната на секрет, лекарство или каквото и да било, реверсира я, за да може тя да неутрализира "болната" и може да я "зареди" на вода, бучка захар или гранулка.

От тази апаратура аз лично познавам поне 5-6 човека, които я имат и работят с нея, със сигурност има и поне още няколко. Аз също доста се колебаех дали да я вземем, но реших, че нямайки неговите познания за нещата, а и освен това сме в един и същи град и когато някой се нуждае от диагностика - при него е най-добрия вариант. Дотук на колкото човека съм препоръчала да идат на диагностика при него няма недоволни. Даже тук в темата човек, който е ходил във Варна при едно от неговите гостувания там беше писал мнение. Имала съм случай с една позната, която му се обиди жестоко за нещата, които и каза и около 2 часа след това изслушах какво ли не. После докато пътувахме около 30 мин в метрото мълча и точно на слизане ми каза: "Абе ти знаеш ли, че той всъщност е много прав за всичко, което ми каза." Точно още след 30 мин. беше преживяла ситуация, която смяташе за невъзможна. Последва съветите му за ментална промяна, направи малко терапии с БРТ и след няколко месеца проблема, заради който се беше обърнала към мен се разреши.

В софтуера на апаратчето ПАРТНЕР има зададени програми с честоти на някои хомеопатични препарати и мисля следващ път при нужда от хомеопатия да пробвам с "електронната" (разбира се ако нужното ми ХЛ го има).

Колкото до другата съставна част на болестите - менталната. Да, няма машини, но всъщност с енерго-информационната диагностика, човек, който е наясно с Вселенските закони за причината и следствието, наясно с източните медицини и взаимовръзките между емоциите, органите и кое какво предизвиква е в състояние да даде насоки, в които да се работи на ментално ниво, така че даден проблем да бъде истински решен, а не само замазани симптомите му. Много от хората, които правят такива диагностики си остават на ниво: "Вземи сега ей тази хранителна добавка и ще се оправиш". Да, да, ама не - само временно - като спреш добавката и скоро се връщат проблемите. И така си ставаш абонат на на фармацевтичната, а на уелнес индустрията.

Давам веднага пример - човек има например аритмия, или високо кръвно. Каква е причината? Причината е всъщност начина, по който реагира човек на някаква стресова ситуация. Механизмът е следния: стресова ситуация - за човека е стресова, защото той така решава че е, на базата на мирогледа, който има (наследен и оформен от родители, общество) - за друг същата ситуация не носи стрес. В организма се натрупва излишък от енергия, която акумулаторите на организма бъбреците с течение на времето започват да не могат да преразпределят правилно и в един случай изпращат повече към сърцето - веднага аритмия, високо кръвно. В друг случай изпращат към белите дробове, те започват да произвеждат слуз в излишък, в нея започва развитие на гъби и бактерии и ето ги бронхити, бронхопневмонии, синузити ... Друг вариант - препраща към ставите - бъбреците отделят киселина (пикочна), тя отива в кръвта и оттам в ставите може да се натрупа като отлагания. В тях почва и развитие на бактерии - артрит.
Когато ума на един човек е спокоен, тогава и органите му са спокойни и това се отразява на здравето му. Хората не случайно са казали, че стреса е в основата на всички болести.
Човек, който познава тези механизми само като му кажеш от какво се оплакваш и може да ти направи пълна психологическа характеристика, да ти каже ти какъв си, как възприемаш света и т.н. 
Затова всичко, което се прави за възстановяване или излекуване, ако не включва в себе си тази ментална компонента и работа на това ниво е нещо като патерица - действа, ама временно. Докато когато започнеш паралелно и да променяш себе си и мирогледа си, това което правиш е нещо като безсмислено.\
има много примери на терминално болни хора, които осъзнавайки причините, довели ги до състоянието им, променят буквално за дни мирогледа си, запачват усилена работа и се случва чудо - изненадват отписалите ги лекари като оздравяват. Потърсете Грег Андерсън и Чудото на прошката. Там в много синтезиран вид може да осъзнаете за какво говоря.

# 156
  • Мнения: 19
... Колкото до другата съставна част на болестите - менталната. Да, няма машини, но всъщност с енерго-информационната диагностика, човек, който е наясно с Вселенските закони за причината и следствието, наясно с източните медицини и взаимовръзките между емоциите, органите и кое какво предизвиква е в състояние да даде насоки, в които да се работи на ментално ниво, така че даден проблем да бъде истински решен, а не само замазани симптомите му. Много от хората, които правят такива диагностики си остават на ниво: "Вземи сега ей тази хранителна добавка и ще се оправиш". Да, да, ама не - само временно - като спреш добавката и скоро се връщат проблемите. И така си ставаш абонат на на фармацевтичната, а на уелнес индустрията.

Давам веднага пример - човек има например аритмия, или високо кръвно. Каква е причината? Причината е всъщност начина, по който реагира човек на някаква стресова ситуация. Механизмът е следния: стресова ситуация - за човека е стресова, защото той така решава че е, на базата на мирогледа, който има (наследен и оформен от родители, общество) - за друг същата ситуация не носи стрес. В организма се натрупва излишък от енергия, която акумулаторите на организма бъбреците с течение на времето започват да не могат да преразпределят правилно и в един случай изпращат повече към сърцето - веднага аритмия, високо кръвно. В друг случай изпращат към белите дробове, те започват да произвеждат слуз в излишък, в нея започва развитие на гъби и бактерии и ето ги бронхити, бронхопневмонии, синузити ... Друг вариант - препраща към ставите - бъбреците отделят киселина (пикочна), тя отива в кръвта и оттам в ставите може да се натрупа като отлагания. В тях почва и развитие на бактерии - артрит.
Когато ума на един човек е спокоен, тогава и органите му са спокойни и това се отразява на здравето му. Хората не случайно са казали, че стреса е в основата на всички болести.
Човек, който познава тези механизми само като му кажеш от какво се оплакваш и може да ти направи пълна психологическа характеристика, да ти каже ти какъв си, как възприемаш света и т.н. 
Затова всичко, което се прави за възстановяване или излекуване, ако не включва в себе си тази ментална компонента и работа на това ниво е нещо като патерица - действа, ама временно. Докато когато започнеш паралелно и да променяш себе си и мирогледа си, това което правиш е нещо като безсмислено.\
има много примери на терминално болни хора, които осъзнавайки причините, довели ги до състоянието им, променят буквално за дни мирогледа си, запачват усилена работа и се случва чудо - изненадват отписалите ги лекари като оздравяват. Потърсете Грег Андерсън и Чудото на прошката. Там в много синтезиран вид може да осъзнаете за какво говоря.
Много вярно!  thumbsup

# 157
  • Мнения: 0
Благодаря много за публикацията.Наистина ще потърся тази книга а ако случайно има и други които могат да помогнат да се осъзнае проблема на ментално ниво бих искала да ми напишете  за тях. Най често ние самите не можем да преценим коя е същността на проблема а още не ми се е случвало да попадна на терапевт който да може да каже категорично коя е първопричината за моите заболявания например.Имало е предположения и съм беседвала с хора на коите това им е професия но обикновенно се акцентира върху доста неща а може би има едно което е сърцевината на всички болести не знам...
Бих искала да знам как се казва апаратурата на вашия познат която освен диагностика може да лекува и също да приготвя лекарства?

# 158
  • Мнения: 131
 Използвам машинка с два медни накрайника ,които се държат и с помоща на компютъра  с инсталирана програма с различни честоти за различни болести пускам на дъщеря ми чесотата за Астма.Там ми изписа също така да погледна чесотата за паразита аскарис,който причинява астмата и аз вчера и го пуснах,продължителността беше 18 мин ,пускам само вечер.
Не ми е ясно само колко пъти трябва да и пусна тази програма,ако има този паразит да го унищожим, и другото което е трябва ли да се пие много вода след тази процедура ,за да се отделят мъртвите паразити,какво друго се прави за подпомагане този процес...

Също и за стрептокок в гърлото колко процедури трябва да се направят за да има ефект,после след колко време може да се пусне микробиология да видя изчезнал  ли е.... Rolling Eyes

Ако може Тина К. да помогне с мнение...благодаря

# 159
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Използвам машинка с два медни накрайника ,които се държат и с помоща на компютъра  с инсталирана програма с различни честоти за различни болести пускам на дъщеря ми чесотата за Астма.Там ми изписа също така да погледна чесотата за паразита аскарис,който причинява астмата и аз вчера и го пуснах,продължителността беше 18 мин ,пускам само вечер.
Не ми е ясно само колко пъти трябва да и пусна тази програма,ако има този паразит да го унищожим, и другото което е трябва ли да се пие много вода след тази процедура ,за да се отделят мъртвите паразити,какво друго се прави за подпомагане този процес...

Също и за стрептокок в гърлото колко процедури трябва да се направят за да има ефект,после след колко време може да се пусне микробиология да видя изчезнал  ли е.... Rolling Eyes

Ако може Тина К. да помогне с мнение...благодаря


Креми, моя опит до тук с биорезонанса обаче, е че най-упорити са гъбите и до тук 7 дни е най-дългото време, което ми е било нужно. Смятам, че с носител ток ще е нужно повече време, но колко повече - нямам никаква идея.
Каква е програмата - ФРЕКС ли?

Пробвай да речем с 10 дни, всеки ден по 1 процедура и виж как ще реагира. Пускай също и за черния дроб и бъбреците подкрепа малко. Чела съм споделено от хора, че при чернодробни прочиствания с лимон и зехтин и отделянето на жлъчни камъни при това прочистване са им изчезвали различни алергии, които са имали.

За стрептокока - ако имаш микробиология какъв точно е - давай с конкретна за него програма + обща, ако не с общи за стрептококи. Пак така - към 10дни.

Имай предвид, че по принцип по-големите паразити, какъвто е аскарис може да са заразени и те самите с по-малките от тях - реално с всичко - едноклетъчни, бактерии и вируси(така вървят по размери). Така че при избиването на по-голям паразит (паразит казвам на всичко, което е патогенно, вкл. червеи, едноклетъчни, бактерии, вируси, гъби) е много нормално да се появят симптоми на бактериална инфекция или вирусно заболяване - на всичко, което е по-малко.

Така че принципно можеш и да пускаш честоти, свързани с моделиране, нормализиране, балансиране на имунната система. Не казвам стимулиране, защото някои твърдят, че алергиите са свръхреакция на имунната система и при такъв случай да не се стимулира - затова баланс, а не стимулация.

# 160
  • Мнения: 131
Да програмата е фрекс,а дали има паразит аскарис не знам,като и пуснах програма за Астма ми излезе това  като препоръчана честота,също и укрепване на черен дроб и кръгли паразити/червеи преведено буквално,защото ми е на англ. език/
А след всяка процедура не трябва ли да се поемат повече течности примерно?
Откъде да почерпя повече информация как да прилагам честотите,по колко пъти и т.н, ако може да ми препоръчаш източник...
Относно стрептокока, не пише какъв е но май е pyogenes , пусках програма за стрептокок главната ,но само два пъти защото се притеснявах че е малка за машината,сега ще направя един курс да видим какво ще стане ....

# 161
  • Мнения: 131
Между другото август месец една рускиня , прави диагностика на голямата ми щерка с машинка с едни слушалки,в едната ръчичка държеше меден накрайник, а другата я беше поставила на една подложка и в слушалките се чуваха някакви звуци,а на компютъра едни точици преминаваха през всеки орган и там където имаше проблем го отбелязваше с едно червено триъгълниче,каква е била тази машинка да имаш идея.....просто и да са ми казали съм забравила....

# 162
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ох, забравих за водата. Да, добре е да се пие достатъчно вода, за да е по-лесно за отделителната система. Нормалното количество е 30мл за всеки килограм тегло на денонощие. Тоест - тежиш 50кг по 30мл е 1800мл вода за денонощие. Разпределя се да е горе-долу равномерно - да не е на 2-3 пъти да кажем по повече.
Машинката, за която питаш не знам каква е, но Оберон и Метатрон са май с наушници - не знам със сигурност.
А фрекс аз си го ползвам без приставка, през тонколонките на лаптопа (на най-тихото възможно) и сякаш се получават нещата. Лятото на себе си пусках програма за възпалено гърло и остатъчния гърлобол го усетих как изчезна за няколко минути.
Избирам си от списъка с проблеми неща, които считам че ще са полезни, слагам ги в буфера и пускам. Можеш 1-2 пъти на ден да пускаш като музика или 1 път с електроди, 1 път музика.
Parasites, ascaris - ето ти за аскариса името на програмата. Asthma е другото - имаш 5 набора с честоти. Liver, support е третата. Parasites, roundworms е другата.
Бих пускала така: първо астмата, заедно с поддръжката на черния дроб и след това ще поизредя всички кръгли червеи.

Последна редакция: ср, 31 окт 2012, 13:38 от TINA.K

# 163
  • Мнения: 131
Благодаря ти за отговора,да тези неща излизат и при мен,ливър съпорт не съм и пускала още, но ще го направя
а какво ти е мнението за това
http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=60
не знам позволено ли е  да се дават такива линкове,мислим да си закупим това, а може ли линк на твоята биорезонансна терапия,може и на лс

# 164
  • Мнения: 19
Една неприятна новина за любителите на запер  ooooh!
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,21121.msg263057.html#new
Цитат
Комисията за защита на потребителите забрани продажбата чрез Интернет на хранителни добавки и прибори, представяни с лечебни свойства. Забранени за продажба са Запер, Mind Spa – система за личностно развитие и релаксации; Vulcano Zapper – уред унищожаващ паразитите в организма; StemEnhance – активатор на стволови клетки; Апарат за лечение на болки в гърба; Комплект за привличане на пари.
Комисията заключи, че тъй като няма доказателства за рекламираните лечебни свойства на тези стоки, на потребителите се предоставя невярна и подвеждаща информация, което се наказва с глоба до 15 000 лв. ...
http://btvnews.bg/bulgaria/zabranena-be-prodazhbata-na-lechebni- … elni-dobavki.html

Общи условия

Активация на акаунт