ЗАПЕР?

  • 256 339
  • 310
  •   1
Отговори
# 165
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Мдаааа, много отдавна в БГ е забранена продажбата през електронни магазини на хранителни добавки. Макар че в Европа доколкото знам не е, а би следвало европейското право да е по-силно от БГ.
Няма да се получи обаче, защото когато нещо работи и хората имат ползи от него винаги ще споделят с близките си и винаги ще има един или друг начин който иска да си набави нужното му.
През нета мога да си поръчам каквото си искам от където си искам. Запер и хр. добавки може да си поръчаш по нета от Щатите или друга държава, където няма такава забрана.
Така че това са опити на някой да спре "изтичането на средства" от фармацевтичната индустрия". Надяват се явно, че като забранят продажбата през нета хората ще почнат да си купуват лекарства от аптеката.
Ама я се сетете дали след като 3г нищо не съм си купила от аптеката (освен дамски превръзки) кога точно ще се върна като техен клиент ...

П.П. Още нещо да добавя. Има разбира се и хора, които знаят, че продават нещо некачествено и не си струва парите, които се дават за него, но го правят заради пари. Всеки обаче си носи отговорността в духовен план за всичко, което прави и рано или късно ще си плати за това, което е вършил.
Пак ще дам пример със себе си - квантовия анализатор, за който става въпрос в следващия пост ми го продаваха за над 3500лв. Знам обаче качеството на нещата, които продава въпросния човек и знаех, че не си струва тия пари да ги давам. От него купувах единствено електроди за детоксикатора, защото бяха с прилично качество и нямах алтернатива. Другите, малко по-качествени бяха на двойна цена. Сега вече имам алтернатива и за същите пари купувам от друг човек, заради персоналността на човека, качеството е поне същото.

Аз например съм осъзнала всички тия неща и винаги като ме пита приятел да му препоръчам нещо му казвам честно и откровено: Ето това е най-доброто, но виждаш и цената. Ето това е добро и на добра цена. Ето това не струва според мен и дори и евтино не си струва парите. Ти си решаваш обаче."
За мен това е важното - човек да е информиран за всички плюсове и минуси и да вземе осъзнато информирано решение за това, кое да си купи. Аз държа така да се постъпва спрямо мен и така постъпвам с хората. Много пъти съм избирала за себе си по-евтино неща, поради недостига на финанси и накрая, след много такива опити съм стигнала до извода, че в дългослочен план по-евтиното излиза по-скъпо и не ти решава проблемите със добро качество. Ако е задоволително е пак добре. Затова вече се старая да купувам от по-качествените неща, макар и по-скъпи. Откакто правя така съм по-доволна. Говоря като цяло за живота, не конкретно за запери и хранителни добавки.

Последна редакция: чт, 01 ное 2012, 10:58 от TINA.K

# 166
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Благодаря ти за отговора,да тези неща излизат и при мен,ливър съпорт не съм и пускала още, но ще го направя
а какво ти е мнението за това
http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=60
не знам позволено ли е  да се дават такива линкове,мислим да си закупим това, а може ли линк на твоята биорезонансна терапия,може и на лс

Преди почти 2г ми правиха демо на такъв апарат, естествено с надеждата да ми го продадат. Впечатляващо количество информация извади за 2 мин.

Въпреки това обаче, за мен лично е безсмислено да има човек този апарат у дома - един вид е все едно лабораторни изследвания да си направиш - такъв тип са резултатите.

Като ти каже да речем недостиг на калций в организма - какво ще направиш? Ще почнеш да пиеш калций??? Не е правилното това обаче. Като не знаеш причината за този недостиг ... Ако например организма ти не усвоява калция, ако щеш и по 1 опаковка на ден (месечна доза) да му вкарваш - пак няма да го усвоява и пак ще си имаш недостиг. Само ще имаш спаднало джобно налягане от добавките, които пиеш, а не усвояваш.
А когато знаеш, че недостига на калций се дължи на 1, 2 и 3 тогава почваш да работиш над 1, 2 и 3 и чак тогава може малко да му подадеш с хранителна добавка да насити и когато вече организма усвоява, каквото му даваш с храната, тогава вече нещата ще се нормализират. Иначе е абсолютно безсмислено.

Това разбира се е моето мнение и не ангажирам никого с него. Съвета ми е обаче първо да ти направят диагностика с квантовия анализатор, да видиш какви резултати вади като информация и да прецениш това как би ти било от полза. Защото само от инфо, което не знаеш как да интерпретираш и какво да направиш след това няма никакъв смисъл.

Това беше и причината преди 3г да не купя и диагностичната част на комплекса, а само терапията. Информацията, която вади ога да е прочета, но дотам. Нямах и все още нямам познанието за връзките и механизмите. Разбира се знам една идея повече отпреди 3г, но пак не е достатъчно, за да си позволя дори за себе си да се опитам да си разчитам резултатите. Предпочитам да ида при човек, който има съответните познания и той да ми разтълкува и обясни и да имам терапията и с нея да започна работа в нужните посоки. Много по-смислено е като действие и инвестиция.

Разбира се всеки си решава за себе си за какво ще даде парите, които има. За един едно е ценно и важно, за друг - нещо съвсем друго.

# 167
  • Мнения: 0
Благодаря ти за отговора,да тези неща излизат и при мен,ливър съпорт не съм и пускала още, но ще го направя
а какво ти е мнението за това
http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=60
не знам позволено ли е  да се дават такива линкове,мислим да си закупим това, а може ли линк на твоята биорезонансна терапия,може и на лс

Според мен по добре погледни това: http://leaderbiz.net/express.html
То прави експрес диагностика подобна на руснака за който говори Тина.К. Той използва този апарат http://goldline.com.ua/idetails.php?id=738 но той е скъп за домашна употреба. А като гледам от доста време сайта на производитела на неговия апарат в Укайна http://olvianova.com.ua/indexRus.html не дава никаква информация  за това какво произвежда. Нямам представа за какво  - ако някой има информация да каже.

# 168
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Петър е прав донякъде. Подобен е апарата, който ползва, но не съвсем. Това е производителя (Олвия нова), но апарата е друг - този като го гледам няма репринтер, а неговия има. Правена ми е диагностика и с Лидомед, вади същите резултати на пръв поглед (в подробности - не мога да кажа - не съм компетентна). И интерфейса и външния вид на диагностичния апарат са същите. Доколкото имам инфо са свързани по някакъв начин двете фирми, но не знам доколко е правилно инфото ми.

Сайта на Олвия преди беше много пълен с информация, после намаля, сега е и с друг външен вид (не знам от кога) - вероятно го правят наново. Сайта на Лидомед - същата работа - имаше много полезно инфо, сега по-малко.

Обаче пак подчертавам - без необходимото познание е просто една машинка, която имаме у дома и която не знаем как да ползваме. Та в контекста на това - абсолютно безсмислена покупка, защото човек като не може да интерпретира това, дето е нарисувано и написано ... няма никаква полза.

А за да се научиш са необходими много години. Имам предвид да се научиш наистина, за да си ефективно полезен с това, което имаш като познания. Не просто да си понаучил малко и да се опитваш да се правиш, че знаеш, защото от това няма да има реална полза за никого. Дори и само за себе си и семейството да го ползваш. Все едно да учиш 2г медицина и да почнеш да лекуваш ... Добрите лекари с години и десетилетия се учат. Нещо такова като сравнение мисля е правилно.

Аз все примери обичам да давам и ето още един. Терапията, която имам е на практика с безгранични възможности, но поради недостига на познание не мога да я ползвам както се следва. (Имам си космически кораб, ама си го карам по междуселския път, щото не знам как да го изкарам в околоземна орбита.  Grinning) В частта убиване на разни гадини имам вече доста опит и резултати дори само върху семейството и не мога и за миг дори да съжаля, че толкова пари се дадоха за него. Вече и върху приятели чат-пат го прилагаме като ни потърсят. Имам няколко опита с ендогенните програми - при кашлици с програмата за белите дробове. С индукционните програми  също няколко пъти върху себе си съм ползвала.

С Партнерчето от лятото гинекологични проблеми стабилизирах, но знам, че те идват от друго реално и гледам там върху причината да работя.

Сега от понеделника започнах пълно прочистване от паразити с Партнер да си правя - сега трепя хелминти - през нощта като си легна пускам. Интересното е, че всяка сутрин се събуждам със симптоми като че се разболявам. Пускам си програми за стабилизиране на имунната система и за детоксикации и до ранния следобед съм на шест. На другия ден пак така ... Явно са ми болни червейчетата и ме заразяват и мен с вирусчета като умират ...  Laughing Ще видим как ще съм към края на седмицата - и аз се чудя колко време да си правя терапията 7 или 10 дни - нямам опит с червеи. Ще следя организма и ще решавам в движение. Мисля си, че като спра да се събуждам болна, значи вече няма червеи за трепане. И тогава ще се захвана с друг вид паразити - едноклетъчните. После подред - бактерии, вируси, гъби. Имам си цял зоопарк ...
Чак след това ще почна да работя с органи и системи за възстановяването им, след като съм ги отървала от нашествениците.  Wink

Последна редакция: чт, 01 ное 2012, 15:37 от TINA.K

# 169
  • Мнения: 0
http://deta-elis.ru/
На сайта на този производител има страшно много информация, много филми - във форума им има много конкретни решени проблеми с техните апарати.. А и от самото описание на апаратите им може да се добие представа как се използват биорезонансни апарати.
Та конкретно към Тина.К:
 Когато трепеш хелминти трябва да го правиш 10 пъти но през 3 дена за да не ти се затъква организма.
Всичко останало се трепе по 15 пъти като може вече всекиден.
Задължително след процедурите детоксикационни програми и да се пие много вода.

# 170
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Петър, това, което аз знам е, че при трепане на паразит не се прави пауза, за да не се създава цикъл, а се кара без почивка. Цикъл е задължителен при възстановяване на организма.

Иначе, за да не се задръсти организма може да се кара по вид хелминти. Аз обаче нямам такива опасения, тъй като на диагностиката се вижда какво е количеството им и ги карам наред. В една папка съм си сложила честоти за яйцата им и всички видове хелминти. Отделно имам папка с програми за детоксикация и правя така: през нощта пускам хелминтите, сутрин детокс. Също така си почнах и 45 дневен курс с йонна детоксикация. Преди да почна с хелминтите в понеделник, съботата направих първата йонна детоксикация, а в неделята с БРТ-то програмите за детокс, за да активирам организма и да се справи с удара в понеделник.
Днес мога да споделя, че се събудих без да имам симптомите на настинка. Чувствам се по-бодра и не ми минават мисли за лягане и сън, още докато се събуждам ...  Явно нещата вървят добре.

Колкото до апаратите на Елис - знам ги от преди 2г и нещо вече. Те преди не продаваха, а само по поръчка за други правеха апарати. Първите апарати на Елис в БГ бяха достъпни чрез една корпорация INTWAY. Знам какви са качествата им. Доста материали, правени покрай Интуей имам. Даже по-напред в темата съм давала линкове точно към такива клипове - с Конопльов и Ревегук обяснения за Дета АР и Дета Ритм и за принципите на пасивната и активната БРТ.

Апаратите на Дета обаче са с по 10, 13, 20 вградени програми, цената им е към 500-600 долара и ако искаш да можеш да си качваш допълнителни програми, софтуера е още толкова пари. Това бяха цените преди около 2г.

Когато се появиха тук вече имах от почти година другата БРТ и тези ми се струваха доста скъпи. Моя беше 2000лв, със 115 вградени програми.

Недостатъка е това, че трябва да си "вързан" за апарата по време на процедурата и не можеш  да правиш друго. Затова, когато пуснаха Микрон бях много изкушена да си ги понакупя, но изчаках около година, докато пуснат Партнер и лятото си го взех. Преди това имах възможността още април да тествам за 3 дни от първите бройки - писала съм напред за това. Направо се влюбих в апаратчето. Няколко пъти в годината пътувам със сина ми за по 3 дни на състезания и естествено още първия път (когато ме домързя да взема големия апарат с нас) имаше проблеми и се наложи в ранна сутрин да търся аптеки, за да вдигна детето на крака и да може да се състезава, а не само да сме се разходили до другия край на България. След това винаги го взимах - ей така - страх лозе пази. В София има приятелка същата БРТ и ако не дай си боже при наше отсъствие има нужда у дома - винаги можеше да се вземе назаем.

Това беше и една от причините да си взема Партнер (мобилността му) като добавка на другата БРТ. Цената е сходна, но е със 60 вградени програми, които са напълно достатъчни за масово срещаните при хората проблеми. В момента тече процедурата по сертификацията му като медицински прибор.

До тук скромния ми опит с него е само положителен - доста проблеми преборихме с негова помощ и продължаваме.

Петър, ще ми е интересно да споделиш и твоя опит с БРТ. От кога го имаш, кой апарат имаш АР или Ритм, какви проблеми си решил до тук с него. За моя опит, ако те интересува можеш просто да изчетеш темата или само моите постове. Пиша тук от 2г и половина, БРТ имам от 3г2м. Така че още от началото опита ми е споделян тук. Първия ми пост е още на стр.1.

Иначе в бившия СССР има много производители на БРТ. Те са много напред в тия материи, даже са много пред Американците. Но след като вече тези апарати се предлагат и тук на не по-ниско качество, а при това и на сходна или по-ниска цена ... Но разбира се всеки има правото да си решава какво, на каква цена и от къде да си купи.

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 12:33 от TINA.K

# 171
  • Мнения: 0
Ще буда съвсем кратък че трябва да пътувам, като се върна след седмица ще обяся останалото.
Имам и АП и Ритъм , имам новия модел  програматор - така че имам не 60 или 115 а 1600 програми за Ритъм и 1540 програми за АП и те се обновяват онлайн когато има новости. Апаратите успях да си ги обновя през годините и сега имам най новите им модели, въпреки че и с по старите им модели сме решили много проблеми на нас и на приятелите ни. Следя продукцията на Дета от доста време - мисля че много израснаха през годините. Най важното за мен е че всичко каквото направят го тестват в клиники, изкарват си необходимите документи и тогава го пускат на пазара.
А все пак става въпрос за здравето ни което е най ценното -  там компромис не трябва да се прави. При биорезонанса е важно не само честотата да е точна а и с какво ниво на сигнала ще атакуваш оранизма си - важното е освен да лекува и да не наврежда - това много производители не го спазват.
Това което ти писах за трепане на хелминти го знам от Конопльов а на него трябва да му се вярва - все пак има повече от 20 години опит в тази област и ние винаги така сме процедирали - а и ти самата казваш че не се чувстваш добре след процедурата - това не трябва да го допускаш.
За йонния детоксикатор имам определни резерви - много хора вече го захвърлиха и не го използват (особенно аки имат биорезонансен апарат)  а и мненията за него са в 2-те крайности.
Ето например тука : http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=alternhealt&Numbe … ollapsed&sb=5 -  едни се хвалят - други се олакват.
Успех в лечението!

# 172
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Петър, благодаря ти за инфото - отивам да чета и да уча още. Чакам с нетърпение да споделяш и ти твоя личен опит - не от форуми и на други хора - това всеки може да си го прочете в нета. Мисля, че ще е полезно за всички, които се интересуват от този метод на лечение.

Аз също имам софтуера за препрограмиране на Партнер. В него има 3 направления с програми: Терапевтични (1756), Комплекти с програми (261) и Антипаразитни (1217). Има и възможност сам да си правиш програми, стига разбира се да имаш някакви познания по въпроса как да направиш нещо, което ще ти е реално от полза. Сега, засега мога единствено върху себе си да експериментирам в тази насока - не смятам, че мога да се меря с академици в това отношение, а именно хора от такъв ранг са зад Партнер.

Специално ще се поинтересувам за хелминтите, много е възможно за тях да има нещо, което да е по-различно като подход. (Благодаря за съвета!)
Колкото до това, че имах симптоми на настинка или вирусно заболяване - абсолютно нормално нещо е при унищожаването на по-големи паразити. Те често са заразени с бактерии и вируси, които като умре паразита напускат тялото му и заразяват приемника. Пише го навсякъде като много възможна реакция. Така че това не ме притеснява ни най-малко, даже напротив - показателно е, че Партнер работи и върши това, което се очаква от него.

Както вече неколкократно отбелязах - в момента тече процедурата по сертификацията му като медицински прибор тук в БГ. Зад него стоят сериозни хора и качеството му не отстъпва по нищо от всички тези апарати, които са в интернет пространството и се разпространяват чрез мрежов маркетинг. Всъщност не знам дали стана ясно, затова ще го повторя - апарата реално се произвежда в Украйна като електроника и програмно осигуряване. Тук само се сглобява като готово изделие.

В Украйна и Русия са няколко производители на такава апаратура и е въпрос на личен избор по някакви субективни критерии кой какво ще си купи. Истината е, че от който и от тези производители да се вземе апарат - качеството е на ниво и няма да съжалява.

Колкото до йонния детоксикатор - имам го и него от 3г2м, заедно с БРТ-то и много пъти са спасявали не само нас в семейството при разболявания. Разбира се има различни мнения, има китайски детоксикатори, които са много зле като качество и реално нямат ефект върху организма и оттам идват отрицателните мнения предполагам. Моя е японски и мисля разликата в качеството на Японска и Китайска стока не се нуждае от много коментари.

За мен лично мненията в интернет за каквото и да било не са много определящи - за абсолютно всичко можеш да срещнеш от "Осанна" до "Разпни го", така че ... Опита на хора, на които имам доверие и моя личен опит са водещите.

За БРТ също можеш да срещнеш мнения, че е измама, че положителните ефекти се дължат на внушение ... и т.н. (Само да знаеш колко съм добра във внушение към котките ми ... Котешка чума излекувах на 2 котки лятото, сега и на двамата глистите ... Направо съм факир във внушенията. Що ли не взема да ги ползвам където си ми трябва за лични облаги??? Laughing). Ето КЗП забрани продажбата през нета на Запер и определени хранителни добавки като каза, че няма сериозни научни доказателства в подкрепа на твърденията. Както знаем и Запер и БРТ ползват един и същи първоизточник  д-р Райф, знаем и историята му. Разликата е в носителя на лечебната честота. Както многократно съм казвала напред в темата - имам и Запер и то тоя забранения (след БРТ от интерес за сравнение). Той също има някакъв ефект, но не толкова бърз и силен както БРТ. Доста от колегите във фирмата са решили проблеми с него, включително и демодекоза на куче. (Явно и колежката е добра във внушенията.)

Тъй като при йонната детоксикация действието е на физическо ниво веднага през лимфата ефекта е много бърз. При детокса с Партнер въздействието е на информационно ниво с цел да се активира организма и там е нужно все пак някакво време, докато това се случи. Затова избрах такъв комбиниран подход - хем с йонния, хем и с БРТ. За йонния има противопоказания, свързани с това, че при детокса от организма се извличат различни полезни вещества наред с токсините и затова само при много здрави хора може през ден, иначе стандартно се прави на 3 дни веднъж или 2 пъти в седмицата. Това ограничение го няма при БРТ детокса.


Последна редакция: сб, 03 ное 2012, 13:57 от TINA.K

# 173
  • Мнения: 19
Бързам да ви успокоя - заперът не е забранен от продажба, забранява се само да се твърди, че лекувал това или онова без да има представени доказателства.

Цитат
В публикация на страницата си, КЗП съобщава за решението си да забрани използването на вече описаната заблуждаваща търговска практика при продажба чрез Интернет (он-лайн магазини). КЗП не забранява продажбата на самите продукти. Това се отнася за всички продукти упоменати в съобщението.
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=1&document_id=4897

# 174
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Да, да знам. Благодаря ти все пак за уточнението - то ще е полезно за другите, които не са разбрали.  Hug Аз и така съм написала - продажбата през интернет.

Още на 30.10 вечерта имахме информация от фирмата, за да може всеки, който има електронен магазин да го махне и да не отнесе глоба. Добре че нямам такъв, защото знам за тези забрани, че съществуват и не ми се занимава с разправии.

Още повече, че в духовен план всяка тарикатщина се плаща след това по един или друг начин. Затова гледам да спазвам правилата и законите, дори когато ги считам за напълно безсмислени. Затова и винаги казвам всичката информация за нещо, която аз лично знам, с всички плюсове и минуси и всеки сам да си взима решенията, без да използвам манипулативни техники, както правят много други. Така се чувствам в хармония със себе си, а това за мен е много важно.

Последна редакция: сб, 03 ное 2012, 12:45 от TINA.K

# 175
  • Мнения: 0
Tina.K разкажи повече за програматора към партнер - колко струва, какво представлява?

И още един въпрос: партнер има 5 нива на изходния сигнал - ти на кое ниво си правиш процедурите сега?

# 176
  • Мнения: 0
Здравейте! специално се регистрирах в този форум, защото гуглейки из нета и търсейки биорезонансни апарати попаднах само на вашия форум. Нито вносители намерих,  нито кабинети, които предлагат тази терапия. В събота с една приятелка бяхме в кабинета на билкаря д-р Хлебаров по повод на антипаразитни билкови препарати, които предлага. Да не говоря, че той говореше само и изключително за паразитите и прочее вируси/бактерии. Чак в къщи разгледах диплянката им и видях, че предлага Zapper за премахване на паразити. Нищо не знам по този въпрос, прочетох доста в форума ви, но за всичко ще отиде доста време. Затова въпроса ми е към вас: интересува ме къде в София има подобни кабинети, откъде може да се закупи апарат Партнер - според постовете на Тина изглежда ефикасен. Благодаря!       

# 177
  • Мнения: 0
TINA.K Благодаря за отговора на лична. Мисля че е редно да го публикуваш и тука за да знаят и другите за програматор-а.
 
В един друг форум пишеш :

".....да дам малко инфо за апаратчетата DETA.
Два вида са DETA-AP и DETA-RITM.
.......
 Моя апарат е сред първите 5 в България на тази фирма и е произведен по поръчка (тъй като непрекъснато усъвършенстват апаратурата нямат готови сглобени апарати - при поръчка сглобяват с последната програма и всичките в БГ са така). ......"

Та въпросът ми е: сравнявала ли си сигнала на излъчване на партнер с този на Дета АП който имаш? Кое ниво на Партнер е еднакво с това на Дета Ап?

# 178
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Петър, то напред в темата си пише че има софтуер с който се качват допълнителни програми в Партнер. Така че не е останало като неказана информация.  Wink

Не съм сравнявала силата на сигнала - нямам съответната апаратура за това. Сигурна съм в хората, които го правят, че са се постарали да е конкурентноспособен по всички показатели.

Колкото до втората част на цитата ти - става въпрос за големия ми биорезонанс - на Олвия Нова. Нямам от апаратите на Дета. Тук ги имат пак от нашите хора, покрай Интуей. Преди 3г вече станаха, специално Дета АП и Дета Ритм се произвеждаха от НПП ЭЛИС само за Интуей и бяха най-добрите им апарати като брой програми и цена. После, след разпада на Интуей ги пуснаха в масово производство и почнаха разпространението им с мрежов маркетинг (МЛМ).

И сега да ви разкажа последния ми опит в нова насока с Партнер с малко предистория.
Миналата сряда съпругът ми направи яка хипертонична криза (кръвното му беше 160/100), след която по спешност го приеха в болница и му направиха в четвъртък коронарография, за да видят как са коронарните съдове и дали в стеснения е причината за кризите. Всичко е наред слава Богу - няма никакви плаки.

Неприятното беше, че батерията на Партнер беше паднала сутринта и той не беше в мен по време на кризата, а у дома да се зарежда.

Днес обаче както сме на курс по английски в училището на сина ни, отново прави криза със същите симптоми. Отиваме при сестрата, мери му тя кръвното и 175/101. Обаче тоя път кака е "въоръжена" с Партнер с батерия и пускам от вградените програми "Хипертонична криза". След около 7-8 мин кръвното пада на 156/98 и след общо 17 мин на 151/96, след което си тръгнахме. Сестрата направо щеше да падне. Вика ми: "Ти направо ме разби с това. От колко време ми разказваш, ама не вярвах че работи, ама сега просто няма какво да кажа, като го виждам с очите си."

Отидохме директно при кардиоложката и там кръвното му вече беше 130/80, колкото е идеалното за него. Това за по-малко от 90 мин от началото на кризата, без никакви медикаменти, само с Партнер.

Просто поредното доказателство за качеството и възможностите на апаратчето. Решила съм да си вземем и второ, защото аз си имам определени проблеми, които трябва да си оправям. Мъж ми и той си има доста, да не говорим, че вече няма да го пускам да излиза без апарата, че да не стига до болници. (Ама аз оставам без апарат така в тия моменти, а те са доста чести.)

Много се надявам това да му преобърне нагласите, защото от цялото семейство той е единствения, който пие хапчета и ми твърди, че не можело без тях ...

Утре е на диагностика, да видим дали моите подозрения за източника на проблема му ще се потвърдят и го почвам да го възстановявам с БРТ. Мисля, че след днес ще е по-отворен да слуша вече какво му се обяснява и да не ми се прави на дървен философ. Той третира БРТ като нещо с което могат само да се изтрепват паразити. Не че не се е приготвил да оръси 100лв за лекарствата, които са му изписали от болницата, за да му държат кръвното в граници ...

Еййй, пришки на устата ми излязоха да му повтарям, че ако жицата между ключа и лампата дава накъсо и крушката изгаря постоянно, със смени на крушки няма да стане. Трябва си да се види къде е нарушена изолацията на жицата и да се възстанови и тогава крушките няма да горят вече постоянно.

Демек, ако не се открие причината за вдигането на кръвното с хапчета за контрол няма да се получи на ниво, различно от подтискане на симптомите. Даже в това време истинския проблем се задълбочава и това се вижда по това, че хапчетата, които преди успяваха, вече не действат и пак кръвното играе.

Извинете за дългия пост, ама ...

Последна редакция: пн, 26 ное 2012, 15:42 от TINA.K

# 179
  • Мнения: 149
Здравейте !Искам да попитам може ли да навреди честата и дълготрайна употреба на Микрон Олвиа?
Благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт