Хайде да откажем цигарите завинаги!-5

  • 16 070
  • 439
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 85
mimi_msm, Бабо Мравке, не се крия, ама няма и с какво да се хваля.
Вчера уж диета - пуших 2 цигари. Днес прецаках диетата и пуших една цигара. Значи с отказването от цигарите съм напред, но с нехраненето се издъних.
Важното е, че не съм като миналата седмица да се тъпча постоянно с нещо. Ям нормално. За сега май ще го карам така. Извинявай, Мими, ама нещо нямам сили и за диета и за спиране. Иначе се изгубих щото се разболях много гнусно, пък има много бачкане (и тъй като напускам след 2 седмици не мога и болничен да си взема) и съм нервнааа!Само стискайте палци довечера да не запаля, че след работа и след душ най-много ми се пуши.
Мими, при теб как е положението? Видях, че детенце се е оправило. А ти?
Бабо Мравке, миналото лято като се прибирах от бригада от САЩ и кацнах в София бях умряла за цигара (има си хас след тия полети). Тогава още не пушех пред майка ми, а знаех че ме чака да ме посреща и познай... на бързо в тоалетната да припаля. Само дето аз уцелих дамската  hahaha

# 31
  • София
  • Мнения: 1 311
Ние също се присъединихме и дарихме с моя приятел,че и още един привлякохме.Много се зарадвах,когато и той се съгласи.  Grinning
Мими има сметка в ОББ,ако искаш ще ти я пусна на ЛС.

# 32
  • Мнения: 2 099
И аз на отчет, както обикновено без цигари с нарушена диета, но от днес съм найстина вече на диета с мъжо сме на бас на по 50 лева , че ще изкарам 1 месец, стискайте палци да успея Heart EyesПожелавам ви и на вас успех с цигарите Heart Eyes

nikito_pk, и аз влизам в играта, че ще устискаш още 1 - втори! - месец без цигара. Залагам нови 50 левчета. smile3535
А да видим: мъжо ли - аз ли newsm78
Зарежи за сега диетите - то не може 2 дини newsm05
На 27 октомври не забравяй да си поискаш от мен 50-те левчета - сори, разсеяна съм

# 33
  • Мнения: 1 394
Цитат
Мица, сега ще ти кажа за "едничката цигарка" или за "едничкото дръпване" - защо не бива и да се помисля за тях.
1. защото като ги изолираш дефинитивно - изолираш и онзи гладен и лаком мозъчен център дето ги иска. И той иска, иска, па позадреме, заспи зимен сън и вземе та не се събуди.
2. "Едничкото..." е като снежната топка, станала на лавина в планината. Гледаш го снежна прашинка едва ли. А като се потъркалят тия ми ти прашинки - и хей ги - станали убийствени тонове
Ей туй набързо така, от опит...
 
 
 
Мравке,ей за т`ва мо`а да те поздравя!Бравос! Hug
Много точно разяснено! Peace
Викунче,браво бе-ти се сети за нас!Никаква не пишеш,а точно от такива ,като тебе има нужда тука-дългосрочни непушачи.Ти бе една от първите дето ги отказа,не помниш ли?Подкрепяй де!  Simple Smile
Мими,радвам се ,че малката е по-добре!  Hug
На всички останали,да държат фронта и да не се дават на хартийките.Нали знаете,каквото си направиш сам и Господ не може да ти го направи!Така,че,ако не запалите-никой няма да ви навре цигара в устата,нали?От тук следва само едно единствено нещо,което трябва да проумеем-САМОКОНТРОЛ!Това му е майката ,както и психическа нагласа,която е и най-важната предпоставка за успех!  Peace

# 34
  • Мнения: 73
Баба Здравка-Баба Мравка, аз не за цигарите съм се хванала на бас а за диетата, оказа се че тя ми е по-трудна ама днес се справих, дано и утре да успея че ще правя вкусна баница.Ако някой идва към Перник да заповяда на баница  chef

# 35
  • Мнения: 7 723
Качила съм три кила Tired Close

# 36
  • Мнения: 60
Добро утро да се запиша и аз по със време че днес може повече да не успея да пиша.Аз със удоволствие бих дошла до Перник за едно парче баница но нямам път на там.Руска не се отчайвай вземи някакво решение може повече да спортуваш или пий повече вода .Ина ли знаете без никакъв цигарен дим живота е по хубав без него.  love001

# 37
  • Мнения: 256
Добро утро и от мен.
Днес ми е малко тъжничко, че пак не видях двете заветни чертички  EFN, но този път няма да паля. И днес ще бъде един прекрасен бездимен петък  cheers

# 38
  • Мнения: 2 099
Venus Doom, ти бившата Слънчита ли си? Не разбрах. Не се коси за едната чертичка - по-нанатък бебчо таман ще дойде на чистичко и неопушено място на мама в тумбака.  newsm30
nikito_pk, мерси за поканата! ох... ама нема кък... на мен ми дай само да пътувам.
Зелка, Кръстнице, ти си нашата гордост! Вчера с една, днес - без една, нали, миличка? Кви са тия простотии! Цигари!
Утре ще се врем по кенефите да дърпаме като едни си..нки /нищо против, просто метафора/ newsm75 newsm28
Другиден ще ни срежат по интервюта за работа като кажем, че пушим  atwork bite
По-другиден деца, мъже, любовници и внуци ще отвръщат глави от нас като понечим да ги целунем Tired Face
По-по-другиден - качване на 1 етаж с 2 спирки за почивка и кислороден апарат. smile3549 wflag smile3547
Тия неща?  newsm18 newsm41  sport027 - забравяме Sad

# 39
  • Мнения: 85
Бабо Мравке, вече издърпах един фас тая сутрин  Tired
Много ми е зле. Супер болна съм, дойде ми сутринта - всичко ме боли и всичко ми трепери. Шефката ме затрупа с един тон работа (В ПЕТЪК)  и съм зверски нервна.. нещо ми се загуби желанието даже да се боря  Tired
Знам, знам сега.. нямам оправдание да пуша, ама на... дразни ме всичко живо наоколо  Rage Rage tantrum

# 40
  • Мнения: 2 099
Бабо Мравке, вече издърпах един фас тая сутрин  Tired
Много ми е зле. Супер болна съм, дойде ми сутринта - всичко ме боли и всичко ми трепери. Шефката ме затрупа с един тон работа (В ПЕТЪК)  и съм зверски нервна.. нещо ми се загуби желанието даже да се боря  Tired
Знам, знам сега.. нямам оправдание да пуша, ама на... дразни ме всичко живо наоколо  Rage Rage tantrum

Хич да не ти пука! И каква гадна работа напускаш? Ще черпиш.

# 41
  • Мнения: 256
Аха, аз и по-горе писах, че вчера се натъкнах на една мама в подфорум за хобита с почти същия ник, ама тя е доста по-отдавна регистрирана, та реших да се прекръстя.  bishop
 
Аз точно заради проектобебето съм толкова сериозна в опита си. Дано да успея и в спирането на цигарите и в проекта "Малък Бръмбъзък". preggo

Зелчице, хич не увесвай нос, предполагам какво ти е в момента (а за твоята шефка си има една специфична комбинация от три пръста  Hands Fist), но доколкото разбрах ти напускаш работа, вероятно ще започваш нова, така че на ново място с нови хора ще ти е по-лесно да се откажеш от старите навици. Иначе по една цигара на ден си е постижение все пак.
Хайде успех на всички и днес да устискаме  smile3525

# 42
  • Мнения: 85
Бабо Здравке, Venus doom май няма да ми се размине днес само с една цигара. Напускам престижната длъжност "офис асистент", за да се върна към още по-престижната и най-вече доходоносна - СТУДЕНТ!
Но иначе, като избягам от тая работа сигурно ще е по-лесно (т.е. като спра да съм момиче за всичко). Но не се отказвам. Днес просто ще съм по-слаба..

# 43
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте!  Hug
Venus Doom,не се отчайвай нали знаеш че сега като не пушиш шансовете са по-големи   ylinfant .Пожелавам ти го от все сърце скоро да видиш двете чертички.  fingerscrossed
Зелка,не притеснявай всичко ще се нареди!   bouquet
Руске,отдай се на разходки докато можеш,,че после като захладнее.  cold Не се притеснявай това с килограмите е временно и аз бях така в началото,качих някой друг килограм но после  си възвърнах старите...от само себе си.  Grinning

# 44
  • Мнения: 256
Благодаря LINA  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт