Хайде да откажем цигарите завинаги!-5

  • 16 069
  • 439
  •   1
Отговори
# 45
  • на майната си
  • Мнения: 425
Аз съм Ви сърдита  Crossing Arms.
До сега дебна и ни една нова публикация - рекох си - тез дружно пушат без мен и тръгнах да Ви търся.
А то нова тема сте подхванали и бая сте изписали.

Това за да не Ви изгубя пак Simple Smile.

# 46
  • Мнения: 334
Аз съм Ви сърдита  Crossing Arms.
До сега дебна и ни една нова публикация - рекох си - тез дружно пушат без мен и тръгнах да Ви търся.
А то нова тема сте подхванали и бая сте изписали.

Това за да не Ви изгубя пак Simple Smile.


Нали не си пушила smile3546 докато ни чакаше?

# 47
  • на майната си
  • Мнения: 425
Тцъ, аз съм железна Simple Smile.

# 48
  • Мнения: 2 099
О, ЖЕЛЕЗНИ, Ура за всички вас! Да разбирам ли, че Мери-Джейн, Пърси и аз не сме самотни "железни лейдита" coolcool newsm20.  Я останалите хубавици newsm03, зарадвайте старческата ми душа Praynig

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 757
 bowuu Присъединявам се към вас разбира се  newsm08

# 50
  • София
  • Мнения: 1 311
Мен пак не ме броите,а подхващам 5-я месец.  Crossing Arms
Браво на всички железни дами!   bouquet

# 51
  • Мнения: 73
Хайде на баницата останаха само 2 парчета ( много е вкусна ), мъжо да ме прощава ама няма да ме види , че съм хапнала 1 парче Embarassed Laughing
Зелка не се коси и мен ме чака махане от същата длъжност, че си търсим работа заедно Simple Smile

# 52
  • Мнения: 334
Мен пак не ме броите,а подхващам 5-я месец.  Crossing Arms
Браво на всички железни дами!   bouquet

Ти си нашата гордост newsm74

# 53
  • Мнения: 2 099
Искам баницааааа... Ама и рупането на моркови и корнишони ми харесва.  LaughingСякаш, че преди 1300 години прабългарите само баници са яли. И тутун са димили.  smokeuu smile3546
Гостите ми това ще ядат довечера и утре: 5 вида сирена, грозде, орехи, корнишони и моркови на пръчки. И по една филийка черен хляб "Фреш" със семки.МММММ  Popcorn Laughing

# 54
  • Мнения: 256
Хайде и аз при бронираните мацки  smile3501
Бабо мравке, те прабългарите и особено жреците, наблягали на по-упойващи треви от тутуна , ама т'ва друга тема на разговор.
Момичета стискайте палци тоз уикенд да не прегреша, че май това ми е слабото място.  fingerscrossed

# 55
  • Мнения: 2 099
Бабо мравке, те прабългарите и особено жреците, наблягали на по-упойващи треви от тутуна , ама т'ва друга тема на разговор.

И затова са умирали на по 35 и са им викали "дедо".

Момичета стискайте палци тоз уикенд да не прегреша, че май това ми е слабото място.  fingerscrossed
[/quote]
Ма кво говориш, Venus Doom!!! Я три крачки пред строя и 21 салюта в твоя чест!  newsm74 Tada smile3509
Същото се отнася за:
страхотната MaryJane / то тя си носи дрогата в ника Thinking/, nikito_pk бездИетна, супер-Весси, Iron Lady parsy /по най-нови сведения битката за титлата "желязна лейди" ще е с Меркел/,  ЛинАААААААА!!! - я какъв отбор, като добавим и Зелка, и баба Мравка...  олеле, кого пропускам Thinking СОРИ! Sad
И изобщо няма да чакаме тиквите да узреят да си направим медали Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 56
  • София
  • Мнения: 1 311
Мен пак не ме броите,а подхващам 5-я месец.  Crossing Arms
Браво на всички железни дами!   bouquet

Ти си нашата гордост newsm74
Благодаря!  Hug
 Баба Здравка-Баба Мравка,как кого? Додиники  bowuu

# 57
  • Мнения: 1 163
Да се пукнеш от яд. Днеска цял ден в офиса няма интернет. Полудях. После на рожден ден на едно хлапе и сега се връщам немога да ви изчета.
Venus Doom другия месец вече чертичките да са две иначе ти идвам на гости.
nikito_pk фащам трена и съм у вас още тая вечер. Ама ти вземи, че пусни едно парче виртуално да са наплющя преди да съм тръгнала, че у влака да не ми прилошее.

LINA...   newsm51 newsm51
Баба Здравка-Баба Мравка браво мен никва ме няма Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 256
Еха отборът се заформи, системата е 4 - 4 - 2  newsm18
Мими нещо ми се губи   ruporuu, веднага получава повиквателна към базовия лагер.

Аз в събота и неделя няма да имам нет на вилата та малко ще ви изпусна от поглед, но в понеделник пак съм на линия. Весел уикенд и  cheers и без  smile3546

П.П. докато писах и мими се появи, ама пак съм бъраза в отговорите  newsm51

# 59
  • Мнения: 1 163
Тцъ, аз съм железна Simple Smile.
Ей такива ора ни трябват на нас. Железни. Браво на мацката.

Общи условия

Активация на акаунт