Хайде да откажем цигарите завинаги!-5

  • 16 090
  • 439
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 256
Venus Doom другия месец вече чертичките да са две иначе ти идвам на гости.

Ааа за другия месец вече обещавам, ако не две поне три  Laughing
Иначе като фанеш влака в наща посока, аз съм първата пряка в дясно преди баницата. Заредила съм ментата и спритето, пък после ще плющим баница при никито.

Хайде мацки от мен  Hug

# 61
  • Мнения: 2 099
Добрутро! Две истории за разсънване Shocked
Отварям очи, оглеждам сънено стаята и гледам - от пепелника /за декорация иначе/ стърчи голям недопушен фас! Като тия, дето вечер си ги оставях да си ги допуша сутринта /мале каква воня!!! как съм я търпяла ooooh!/. Помислих, че пак така е станало, щото доста се поутешавах с ментичката и спритето и млекце. И се разтреперах. А то - дръжката на една пластмасова лъжица Joy Joy Joy Пулсът ми сигурно още е 140.

Втора история: как викат японците на "спритето". "СапорАйто" - щото не могат да произнасят 2 съгласни една до друга.  newsm61
Айде безаварийна и безникотинова! smile3525

# 62
# 63
  • Мнения: 2 099
май прогоних всички с моите "разсънващи истории"... Sad

# 64
  • София
  • Мнения: 1 311
Тук съм,обаче историята наистина е стресираща...,ама е нормално.Мен ми е толкова мъчно днес,че не ми се пишеше много.Само лоши неща ми се случват  Cry ,кога ще спрат?  Tired Едно след друго....

# 65
  • Мнения: 2 099
EEEEEE........... newsm45 баба-непушачка - в изолация ли, що ли???
Линичка, днес проклетиите ще спрат непременно thumbsup
Kami B. - добре дошла Hug Иначе отборът е много сериозен, но нещо вчера се е изнесъл целокупно да диша с пълни, чисти гърди чист въздух. На 7-те Рилски езера, да речем - като за последно. Че те били замязали на бул. Цар Освободител с първомайска манифестация newsm05 newsm06 newsm04 newsm63

# 66
  • Добрич
  • Мнения: 757
Бабо-Мравке, всички сме с теб, не си в изолация  newsm51
Ти си ни опората, къде без теб
Лина, горе главата  Hug всяко зло за добро, нали  spoko
Спокойна неделя на всички

# 67
  • Мнения: 7 723
Хора, не се чуствам добре.
...почвам да се освинвам...усещам го.... Close
...напълних си панталоните Close Close Close

# 68
  • София
  • Мнения: 1 311
Привет и от мен !  Hug
Бабо-Мравке,няма такова нещо ...изолация.През уикенда,обикновено е по-спокойно във форума и затова няма никой.Всеки на някъде е заминал.  Grinning
Няма да спрат моите проблеми са необратими,но ви благодаря от сърце.  Heart Eyes  Hug Наистина се надявам всяко зло за добро,ама да видим че напоследък толкова зло....  Rolling Eyes
 ruporuu Всички да минат на отчет!   atwork

Руске,това е временно ще отмине.Само не си мисли,че ако почнеш пак да пушиш няма да дебелееш.Това не е така!
Опитай се да се ограничаваш малко,че да ти е спокойно.  Hug

# 69
  • Добрич
  • Мнения: 757
Русе, и аз съм същата свинка, то да беше само панталона, всичко напълних вече  Animal Pig

# 70
  • Мнения: 7 723
...

Руске,това е временно ще отмине.Само не си мисли,че ако почнеш пак да пушиш няма да дебелееш.Това не е така!
Опитай се да се ограничаваш малко,че да ти е спокойно.  Hug
Опитвам се, ама не става сякаш.... Close
Сутринта се насладих на вкусовите качества на 2 пържени филии Close

Русе, и аз съм същата свинка, то да беше само панталона, всичко напълних вече  Animal Pig
Ох, и аз така Tired
...само сутиена ми е още празен Crossing Arms

# 71
  • София
  • Мнения: 1 311
Цитат
...само сутиена ми е още празен Crossing Arms
За съжаление...той последен се пълни и първи се изпразва...  Tired

# 72
  • на майната си
  • Мнения: 425
Руске, за жалост май не е само от яденето. Аз бягам като дявол от тамян от калорични яденета - хляб не помня от кога не съм хапвала, но въпреки това усещам как се раздувам. Бях писала, че затова и кантар си поръчах, да не изпусна положението. Надявам се да се справя, че и зимата наближава, а тя е .....
При мен май и ЕГН-то си казва думата. Абе гадост е.
Имам чувството, че всяка глътка чист въздух ми се лепва на г..а.

# 73
  • Мнения: 1 163
LINA... hug hug hug hugвсичко ще се нареди имай малко търпение. Понякога в живота е така като ти тръгне назад само назад върви. Аз съм имала много такива задни моменти но поне за сега да не чува дявола имам само хубави. Само ще ти препоръчам един филм ако не си го гледала има го в Замундата казва се Тайната много  е поучителен. Ами това е от мен.
Руска яля ма виж мене ей сега пак кекс забърках, крем направих, месо пекох и като ламя незнам от кое да почна първо ама кекса топъл, крема и той та мятам от месото и до вечерта кво количество ще изплющя не е истина. Всички сериозно се замислят че съм бременна. Cry Cry Cry
Venus Doom внимавай другия месец че идвам да знаш а иначе бели не правя ама само ще искам да плюскам и да спя.
parsy аз от утре почвам да спортувам. Татко ми ми услужи има колана Севен онли потент и ша видите ква ща стана. Ще има снимка преди и след.
Зелка пак я няма. Crossing Arms Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 7 723
Руске, за жалост май не е само от яденето. Аз бягам като дявол от тамян от калорични яденета - хляб не помня от кога не съм хапвала, но въпреки това усещам как се раздувам. Бях писала, че затова и кантар си поръчах, да не изпусна положението. Надявам се да се справя, че и зимата наближава, а тя е .....
При мен май и ЕГН-то си казва думата. Абе гадост е.
Имам чувството, че всяка глътка чист въздух ми се лепва на г..а.
Абе, и мойто егене не е за пренебрегване.... Crossing Arms
Хляб и аз не я отдавна (така свалих 10 кила).
...на филийките, обаче сутринта не устисках ooooh!
...още се мразя заради това Close

LINA... hug hug hug hugвсичко ще се нареди имай малко търпение. Понякога в живота е така като ти тръгне назад само назад върви. Аз съм имала много такива задни моменти но поне за сега да не чува дявола имам само хубави. Само ще ти препоръчам един филм ако не си го гледала има го в Замундата казва се Тайната много  е поучителен. Ами това е от мен.
Руска яля ма виж мене ей сега пак кекс забърках, крем направих, месо пекох и като ламя незнам от кое да почна първо ама кекса топъл, крема и той та мятам от месото и до вечерта кво количество ще изплющя не е истина. Всички сериозно се замислят че съм бременна. Cry Cry Cry
...
Само месото не е спрашно.
Стискам ти палци да се въздържиш от сладките неща Praynig Hug

....иначе аз успях да вечерям само салата bowuu

Общи условия

Активация на акаунт