МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 29, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 16 102
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 267
Момичета,какво ще кажете да обсъдим Ламия?Мисля,че е крайно време да й обърнем внимание  Peace
Хайде споделяйте добрите и лошите й качества  Peace

# 16
  • Мнения: 3 098
То аз така или ина4е си я обсъждам,така 4е ще ми е интересно.

# 17
  • Мнения: 1 064
В анкетата гласувах с опция 2. И освен това, не мисля, че Нимет се сърди истински на Джемил. Нито пък че си е променила отношението към него. Само не разбрах кога, как и защо се привърза толкова към него. Първо мислех, че е амбиция да е "неин", както тя сама каза на Нова година: "Мой си!". Ама се нагледахме на странни реакции в този филм, защо Нимет да прави изключение.

Ламия наистина не ни провокира за спорове, защо ли?  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 3 414
Марица,лика прилика с Трой,ще си посещават груповата терапия,грозденца бол.
Да права си Енисе добре изглеждаше вчера,има промяна.

# 19
  • Мнения: 308
   Да се запиша, че да не ви изпусна.

   Миналия епизод ми беше малко скучен. Добре, че бяха Нимет и Джемил та я догледах. Дано днешната серия да е по-интересна.

Може и да ме погнете,но от известно време ми се иска да ви питам нещо. Confused:
Като се абстрахирате от героинята Енисе,не ви ли се струва 4е актрисата много се е разхубавила напоследък?От на4алото на сериала,та доскоро беше една такава спушена,сива сякаш,а сега лицето й изглежда грейнало и доста приветливо.

   Нямам такива наблюдения.    Rolling Eyes

   Ламия в доста моменти ме дразни. Сигурно защото аз бих реагирала по друг начин. Поне в последните епизоди е по-самоуверена и в доста случаи казва на Кенан това, което трябва и когато трябва. Това ми харесва. Започва да прилича на жена, а не на момиченце. Дразни ме, че използва Сузан (а тя се оставя, щото така й е добре) за детегледачка. Щом има пари да купи кола на Кенан има и за детегледачка.

# 20
  • Мнения: 3 098


Ламия наистина не ни провокира за спорове, защо ли?  Thinking

По4ти вси4ки сме на едно и също мнение за нея.Забелязала съм го,когато сме обсъждали нейните абсурдни постъпки.

# 21
  • Мнения: 3 098
Марица,лика прилика с Трой,ще си посещават груповата терапия,грозденца бол.
Да права си Енисе добре изглеждаше вчера,има промяна.

Хaха,вярно за грозденцата.Правилно,то там бъка с луди,ще си е в средата. Mr. Green

Зна4и си забелязала и ти.Явно в живота й се е слу4ило нещо приятно.

# 22
  • Мнения: 1 064
Дразни ме, че използва Сузан (а тя се оставя, щото така й е добре) за детегледачка. Щом има пари да купи кола на Кенан има и за детегледачка.

Ламия издържа Сузан. Иначе от какво живее тази жена? Навремето - когато излезе от затвора и за малко отседна в къщата на Макбуле, Сузан настояваше, че трябва да започне работа, защото няма никакви пари.

# 23
  • Мнения: 224
номер 3 гласувах, може би че съм бременна оказва влияние върху начина ми на мислене сега, хормони какво да се прави...може би ако бях в друго положение щях да напиша номер 2...
За Ламия ми е жал честно, отначало ме дразнеше че няма мнение и е като овчица / с извинение/ тиха кротка ,вярна, но сега много ми е тъжно като я гледам така и виждам че дори и че се промени много пак е нещастна и не може да бъде щастлива поне с чеовек като Кенан...Другото което ми харесва в нея е че е добър човек, състрадателна, мила и човечна, лошата и черта/ за самата нея/ е че е прекалено отдадена на другите може би затова и страда Sad((((

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.

# 24
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 Hug Пак ще гледам заедно с вас! Гериджим,Ламия ми харесва много не искам много да я обсъждам- по-точно не намирам много лоши черти в характера и. Понякога е доста наивна и за мое Огромно съжаление това се случва винаги в отношенията и с Кенан. Sad

Марица и аз това исках да пиша онзи ден за Енисето ама ме досрамя. Wink Вярно че промяната е очевидна! Приятно гледане момичета!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 414
Може и неприятна случка мъж да я е зарязал,затова да се гласи и точи.
Като гледам Мелек и ми се реве,една спокойна лежи стои на едно място,а моите двама диваци.Само Макбуле ще ги вкара в релси моите.Отивам да ги будя и по време на филма се молете да са кротки

# 26
  • Мнения: 308
Дразни ме, че използва Сузан (а тя се оставя, щото така й е добре) за детегледачка. Щом има пари да купи кола на Кенан има и за детегледачка.

Ламия издържа Сузан. Иначе от какво живее тази жена? Навремето - когато излезе от затвора и за малко отседна в къщата на Макбуле, Сузан настояваше, че трябва да започне работа, защото няма никакви пари.

   Точно. Ламия я издържа, но и я използва. Аз не оправдавам Сузан. Просто на нейно място аз бих взела детегледачка. Но и не съм чула Сузан да се оплаква, че няма личен живот. Странно ми е някакси. Все е на разположение на Ламия.

   П.П. Ама че объркано излезе.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 532
За Енисе даже мисля, че малко са смекчили речника на героинята. Нещо не говори такива глупости както преди.
А Ламия, наистина се превръща в жена и не е лековерното малко момиченце.

# 28
  • Мнения: 1 064
Да кажем, че Ламия и Сузан са си взаимно полезни или пък - взаимно се използват. Ламия я ползва като компания, душеприказчик, детегледачка, може би - майка. Сузан пък намери при нея семейство, защото жената явно си няма никого на този свят, а също така - сигурност. Всъщност, мисля, че тя е платена детегледачка - не може Ламия да не й дава и пари, за да разполага жената. Просто в този филм не ни занимават с битови подробности.

# 29
  • Мнения: 6
Може и да ме погнете,но от известно време ми се иска да ви питам нещо. Confused:
Като се абстрахирате от героинята Енисе,не ви ли се струва 4е актрисата много се е разхубавила напоследък?От на4алото на сериала,та доскоро беше една такава спушена,сива сякаш,а сега лицето й изглежда грейнало и доста приветливо.
Rolling EyesАз забелязах! Преди няколко серии си го помислих. Но не искам да ви кажа, че е "Мисис Свят" все пак  Mr. Green  Wink


Ламия наистина не ни провокира за спорове, защо ли?
Аз лично не я намирам за интересна... Супер безразлична ми е, еднообразна и скучна...


Но отдавна си размишлявам и според мен, ако Кенан не бе така красив, ми се струва, че нямаше да има чак толкова хър-мър в темите  Crazy. Само не ме нападайте  Stop.

Общи условия

Активация на акаунт