как бихте реагирали и как да се извиня

  • 9 524
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 206
I az не схванах това с двата броя трето зърно.но карай...
А иначе по гнусна постъпка ,при положение ,че момчето е девствено и с проблеми ... незнам ,пази боже

# 31
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Такива са рисковете на случайния секс, ако имаше чувства към него, нямаше да ти направи чак такова впечатление белега на мъжкото му достойнство. Даже можеше го възприемеш като уникат.

# 32
  • Мнения: 1 008
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
съжалявам,но не издържах.

# 33
  • Мнения: 2 414
Намери начин да му се извиниш,макар че надали ще оправиш нещата. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 4 380
Тя е забелязала белега от операцията но не е забелязала броя на тестисите. Като е нарекла всичко видяно до тук "недъзи" човекът се е изплашил до ента степен какво ли ще каже пък за достойнството му. Повече няма да му видиш очите, това е сигурно. Няма да ти приеме извиненията. Него го е страх от реакцията ти, а комплексите му са още по-силни.

# 35
  • Мнения: 15 619
От много думи няма нужда в случая. Кажи, че когато си притеснена, ръсиш простотии.
Не смятам, че трябва да чакаш да мине време.

# 36
  • Мнения: 1 844
и какво стана сега?авторката никакво развитие не споделя. Laughingизвини ли му се?

# 37
  • Мнения: 925
Голяма каша си забъркала ooooh!
Горкото момче, може да се  травмира за цял живот   ooooh! ooooh! ooooh!
Внимавай какво говориш  Sick

# 38
  • Мнения: 165
rotfImbo rotfImbo rotfImbo
съжалявам,но не издържах.
и аз  Joy Joy

# 39
  • България
  • Мнения: 758
Ужас!!!
Съвсем си го комплексирала!
Струва ми се,че тука никакво извинение няма да подейства Thinking

# 40
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Виж ся, извинението е второ нахалство - има един лаф. Хич не се напъвай, човекът те е отписал тотално. Казвам ти го, като човек с "дефекти" Peace Като му се извиниш, само ще сложиш сол в раната. МЪлчи си, не го търси, това е краят. И внимавай занапред - когато правиш секс с някого, не е идеалното време да му искаш каквито и да е обяснения.

# 41
Братовчед му няма нищо общо с този случай просто беше от моя клас и ми беше кавалер и нали традицията е да минеш през родата и да се снимаш и просто тогава се запознахме и помня как каза на братовчед му че му завижда за хубавата дама, тоест за мен, почувствах се някак специална и затова след това го потърсих и започна връзката ни. той живее почти на края на градчето, но пак е близо до центъра той не е много общителен и обича да е сам, той казва че хората прекалено много са го разочаровали, но въпреки това вярва, че могат да се променят към по-добро. аз знаех, че е у тях, 2 тавански стай в къщата им ги ползва той и живее там, много е спокойно и има голяма тераса където обича вечерно време да лежи на шезлонга и да гледа звездите. опитва се да се отдели малко или много от родителите си, в 1та стая има хладилни, готварска печка и микровълнова и е ползва като кухня, в другата легло, гардероб, бюро и масичка която като е хубаво времето изкарва на въпросната тераса, къщата им е една от най-високите и има хубав изглед и към града. откъде почнах къде стигнах, както и  да е, та той преди време ми даде ключ от тях и каза че винаги съм добре дошла и аз знаех че е там, но ми трябваше време да обмисля какво да му кажа. привечер към 19 часа отидох, качих се горе при него беше се излегнал на шезлонга и гледаше небето, като ме видя малко се стресна, тръгна да казва нещо, но аз се гушнах в него и му казах, че го обичам такъв какъвто е и че не искам да се променя, при което се разчувствах и заплаках. той горкият отново не знаеше какво да направи и само ме притисна силно към себе си и ми каза че всичко е наред при което взе и той да плаче, абе жална картинка бяхме. след като се успокоихме седнахме да си поговорим, почнах да му се извинявам и обеснявам, че го казах с насмешка а не с цел да го обидя. той каза че ме разбира, но той е бил в шок, все пак аз съм първият човек на когото го споделя и точна такава реакция никога не е очаквал, и е бил по скоро изплашен/разочарован, а не толкова обиден. ясно ми е че едва ли мога да разбера как се е почувствал, но въпреки това ми стана гадно. опитваше се да се държи все едно нищо не е станало, но и двамата знаехме че малко или много всичко се промени, колкото и да повтаряше че "било, каквото било", чувствах че ще му е нужно време докато отново ме почувства толкова близка. след стана късничко и той ме покани, ако искам да съм спяла при него, аз приех с надеждата да стане нещо, той искаше само да си говорим, започна да ми разказва как като бил на 5-6 годинки си спомнял че бил в болницата и техните му били казали, че е бил опериран от херния, но според него операцията е била друга с цел да го "поправят" това са неговите думи, тук беше удобен момент да му спомена че аз толкова го разпитвах точно защото исках той да е жив и здрав, разказах му че прочетох за крипторхизма в интернет и т.н. усети се как напрежението между нас някак си намаля и за първи път от началото на вечерта ме целуна, за мен това си беше знак за малка победа и засили очакванията ми да спим заедно, започнахме доста да се натискаме, тъках се в него, опипваше ме и т.н. но усещах че не му става, за да съм по сигурна реших да пипна с ръката да проверя дали на истина не му става, той ме спря и потвърди и каза че още не е готов и че му трябва време докато се възстанови. малко след това заспахме гушнати, той спа доста не спокойно, но въпреки това дълбоко. аз станах по рано към 10 часа реших че ще е най-добре да го събудя със свирка, реших да изчакам да получи сутрешна ерекция и да почна да действа и тъй като спахме само по бельо можех да му го отместя и огледам. а да преди това да каза за "третото зърно" еми той има още 2 като зърна разположени между гърдите и пъпа, като не се падат точно под другите си му зърна ами са малко по на вътре към пъпа, не знам дали ме разбрахте. та сега след като му отместих малко боксерките за да огледам, тогава забелязах че има само 1 тестис, изглеждаше с нормална големина, на бивши ми му бяха по-малки но може така да са изглеждали понеже му бяше доста по-голям и на дължина и дебелина, докато на него сега си му е малък и той си го принава сам, даже казва че ако показалеца му беше дебел като палеца щеше да му е еднакво голям като пениса, макар че според мен това са малко преувеличени, малко по дълъг ми се вижда от показалеца. та има само 1 бройка а другата торбичка е недоразвита, мина малко време и той взе че му стана аз само това и чаках и почнах след има няма 1 мин той се събуди и не знаеше какво става, първоначално искаше да спра незабавно, но явно удоволствието беше по-голямо от срамът му и ме помоли пак да продължа, ние преди като сме си говорели за секс аз му бях казвала че намирам да ти свършат в устата за гнусно и преди да свърши той ми каза, но аз реших че ако направя нещо такова може би малко ще изкупя винaтa си и продължих докато той не свърши, дали защото за първи път ми се празнеха в устата или защото не беше свършвал отдавна ( той ми е разказвал че много рядко мастурбира, 1 път на 2-3 месеца) но имах чувството че количеството беше адски много, той ме прикани да го изплюя знаейки че не ми допада кой знае колко много, но реших да го глътна, така тази сутрин и 2мата изпитахме ново усещане, за 1ви път разбра какво е орална любов а аз чувството да гълташ, надявам се скоро ако правим секс съвсем ще изкупя вината си и той ще забрави за изцепката ми.
благодаря просто имах нужда да споделя с някого

# 42
  • Германия
  • Мнения: 240
Oх, много подробности, бе мацка  Laughing
Айде да ви е честита свирката  Hug

# 43
  • Мнения: 1 008
глупачка, казах ли ти,че всичко
ще бъде наред? Heart Eyes
Сега най-важното е да съхраните това,
което се е случило между вас. Peace
Подкрепям те напълно за това,което си
направила.От написаното личи,че всичко
е било повече от перфектно.Естественно
ви е помогнала и самата обстановка на таванската
мансардата точно под звездите  sleepuu
Тайничко даже и ти завидях Embarassed

# 44
  • Мнения: 36
 newsm78 чак се чудя, че не си написала и трите му имена и егн-то. Ама що така цялата работа малко ме съмнява, но въпреки всичко дано да ви върви по вода.
И гледай устата да ти е по-често заета, така няма опасност да ръсиш глупости.

Общи условия

Активация на акаунт