как бихте реагирали и как да се извиня

  • 9 527
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 448
Честно казано се надявам историята да е измислица. Такива подробности и какъв поглед върху човек, към когото уж имаш чувства.  Confused

# 46
  • Мнения: 36
Честно казано се надявам историята да е измислица. Такива подробности и какъв поглед върху човек, към когото уж имаш чувства.  Confused
ти представяш ли си ако е истина всичко и пича някакси случайно  прочете написаното. Shocked....лелееееееее направо това ще го довърши съвсем  #2gunfire

# 47
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
 JoyА, е не, не Joy
Това с полицейския оглед докато спи и изтипосването му тук, пък макар и под анонимно име, направо ме разби, честно ooooh!Абе, направо се притесних, какви са ги вършели мои гаджета докато съм спяла до тях, колко подробно са ми разгледали размерите и формата на малки/големи ср.устни и дълбочина на  Embarassed

# 48
  • Мнения: 7 474
Подробностите идват малко в повече  Rolling Eyes
Нещо хлъзгаво взе да ми става. Crossing Arms

# 49
  • Варна
  • Мнения: 25 348
На мен още отначалото ми е хлъзгаво, ама след последното подробно описание така се пързулнах, че още не мога да се спра Crazy

# 50
  • Мнения: 1 008
Не е важно кой как тълкува
темата,важното е,че при
глупачка вече всичко е наред. Peace

# 51
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Мммммм, петъчна темичка....образователна Joy Joy

# 52
  • Варна
  • Мнения: 25 348
azsa,
ти наистина ли вярваш, че има истина в тези писания? То бива подробности, ама чак пък толкова... То не беше брой стаи, микровълнови фурни, тераски, изгледи, че и описания на интимни моменти бетер от розов роман. Сори, ама за мен си е гавра със състрадателни хора като теб.

# 53
# 54
  • Мнения: 600
аз към края на обяснението чаках и адреса, ама на - не го е написала. и въобще - имам чувството, че ще го позная този младеж, ако го видя Laughing нали няма да споделяш всеки следващ път? в крайна сметка, като ви е потругнало, продължавайте ooooh!

# 55
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
аз към края на обяснението чаках и адреса, ама на - не го е написала. и въобще - имам чувството, че ще го позная този младеж, ако го видя Laughing нали няма да споделяш всеки следващ път? в крайна сметка, като ви е потругнало, продължавайте ooooh!

Ако го видиш, ама съблечен LaughingИначе по какво newsm78

# 56
  • Мнения: 1 521
Ами много трудно (почти невъзможно) ще е да му се извиниш.
Дори да си ги вземеш обратно, такива казани думи (относно интимно-личен недостатък) назад не се връщат.

Колкото по-дълбоко личен е даден проблем, толкова по-голяма е вероятността да засегнеш човека, ако опиташ да изразиш мнение или коментар -  доброжелателно или не. А още по-сигурно е, че и да искаш няма да можеш да си вземеш думите назад, в такива ситуации.

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 16:33 от krem-karamel

# 57
  • Мнения: 600
аз към края на обяснението чаках и адреса, ама на - не го е написала. и въобще - имам чувството, че ще го позная този младеж, ако го видя Laughing нали няма да споделяш всеки следващ път? в крайна сметка, като ви е потругнало, продължавайте ooooh!

Ако го видиш, ама съблечен LaughingИначе по какво newsm78

ами по 3тото зърно Mr. Green със сигурност ще личи през тениската Mr. Green

# 58
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
По темата-мила глупачка, ако му покажеш темата на момъка, бас ловя че веднага ще разбере какви душевни терзания преживяваш заради нелепата забележка и ще те оцени по достойнство Crazy

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте аз съм 19 години

Чудесен ник ! Браво !

Общи условия

Активация на акаунт