Отговори
# 60
  • Мнения: 226

Не знам за вас момичета ама аз като го погледна Ицо и го виждам колко е пораснал и ми става малко мъчно.Понякога ми се иска да спра времето и да му се радвам всяка минута, да си остане все мъничък, да мога да си го гушкам и целувам когато поискам без да се противи на това.Толкова бързо минава времето...

По-добре не бих могла да го кажа. Чувствам абсолютно същото  Peace .

# 61
  • Мнения: 1 121
Reni, a ti kude ste si v USA. Az sum v New York.

Красина, аз ще бъда в южната част - Тампа, Флорида. а ти в градът ли си или в щатът Ню Йорк? Градът е невероятен, бях там преди няколко години и останах очарована.

pretty_mimi, аз пък нямам търпение моите да порастнат и да видя и аз малко живот... Tired

# 62
  • Мнения: 192

Не знам за вас момичета ама аз като го погледна Ицо и го виждам колко е пораснал и ми става малко мъчно.Понякога ми се иска да спра времето и да му се радвам всяка минута, да си остане все мъничък, да мога да си го гушкам и целувам когато поискам без да се противи на това.Толкова бързо минава времето...

По-добре не бих могла да го кажа. Чувствам абсолютно същото  Peace .

 И аз мисля по абсолютно същия начин. То затова може би хората след време си раждат второ, че и трето, като им се прииска пак да си гушкат бебе..... Laughing

# 63
  • Мнения: 1 797
Красина, аз ще бъда в южната част - Тампа, Флорида. а ти в градът ли си или в щатът Ню Йорк? Градът е невероятен, бях там преди няколко години и останах очарована.
Aууу Рени мойто мъж е фен на Tampa Bay Buccaneers, като кажа фен е твърде меко казано, той е маниак гледа американски футбол по цели нощи Crazy
Само ме врънка да му поръчам нещо тяхно по интернет, аз пък си правя оглушки Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 360
Здравейте и от мен най-накрая днес.
честита половин годинка на нашия астрален близнак Вики,и честито на другите месечинковци
Днес срещичката пред народния беше супер,снимки има ама ще ги гледате друг път,торта направих ама и нея ще я видите друг път.Другата седмица вече отивам да си дам компа на доктор че не се издържа.
Днес понеже имаме празник,то 3но критичен ден!
1биха ни противохепатитната
2на връщане от срещата в метрото между релсите и мотрисата и отидоха на Мая 2 играчки.
3като се прибрахме седнах да я кърмя,тя се извъртя и така се шибна в лаптопа че в момента е с цицина и такъв 30минутен рев му удари че аз все бях  преритала Confused
4докато завършвах тортата,на финала изпуснах дистанционото от тела и я развалих,ама що годе я поправих ooooh!

сега чакаме тати да си дойде да духнем свещичките пък дано не се подпалим newsm17

Вержи честита ви годишнина с Боби,бъдете здрави и много щастливи още дълги години  bouquet

мрм,жена ти си луда по цялата глава,аз нямаше да смея да се кача при чужди хора,голям си смелчага  newsm10

приятна вечер ви гелая на всички и ако случайно ни падне тавана ще ви пиша Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 143
Привет сладурки!

 Включвам се набързо-продавам си билета за Мадона за концерта утре за 50 лв. само,ако някоя мама се интересува. Билета е седящ в сектор Б,закупен за 110 лв. официална цена.
От понеделник ще имам компютър и започвам пак да се включвам.

Благодаря на всички за пожеланията за рождения ми ден!

На снимките от срещата бяхте много сладки (особено снимката с батута)
 Hug Hug Hug Hug на всички!

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
alximika ,отново един страхотен ден  Joy

# 67
  • Мнения: 1 121
Миме, умрях си от смях, извинявай, че е на твой гръб, но много смешно си го написала. Дано неволите ти приключат заедно с днешният ден.

4erveno6iika, вярно, че е донякъде и заради гушкането, но главната причина беше, че аз съм отраснала без брат или сестра и не искам и синът ми да е така. Беше ми много скучно и самотно като дете Cry

daya, вярно ли? Брей, за първи път срещам такъв феномен, обикновенно всички мои приятели от България като чуят, че мъжът ми е американец веднага ме питат "гледа ли амер футбол? мноооого е скучен" Joy всъщност мъжът ми гледа само голф, а по-скучно нещо от голфа наистина НЯМА Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 311
Честити месечинки!!!
И Фокси, честита годишнина!
Аз за съжаление не се класирах за срещата днес, но още релаксирам от вчерашния екшън. Ама не оставайте с грешни впечатления - аз не от смелост се прибрах на стоп, а по-скоро от страх, че свършват чистите шишета и водата на бебка. И по целия път си мислех ако се наложи да ходя до тоалетна какво да правя - не мога да я оставя в колата, да я взема в количката и пред вратата пак не става, на ръце - ок, ама малко грубо спрямо пичовете... Та добре че не спирахме.
Алхимиче, милата пчеличка с цицина. Дано е нямало повече проишествия и сте си хапнали тортичка с кеф.
Аз пък готвя и отивам да нагледам манджата.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Привет и от нас!
Честити месечинки на сладките бебоци и специално на сладкото ни Майче!  Heart Eyes




Иве, и на мен много ми се идваше, но просто нямаше как Sad Луда станах днес, направо едва гледам от умора... Tired
Да попитам ималите подсечено дупе - как изглежда  newsm78 Забелязах, че като дам някакво месо ново и веднага се подсича, после се оправя... Ама се чудя как да разпозная дали е от месото или от памперса? Можете ли да ми опишете какво се вижда при вас?

Фокси, честита годишнина!!! Много години все така щастливи да бъдете и мнооого да се обичате, както досега!   bouquet   bouquet   bouquet

Отивам да лягам, че утре дълъг ден ни чака.... Ще ви пиша от морето  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 242
Инче,включвам се специално,за да ти отговоря..Преди около две седмици дадох на малките пюре от телешко + нещо си ...На следващия ден дупетата им веднага се подсякоха,а при нас подсичане  е имало един единствен път досега,та и аз веднага си помислих,че е доста вероятно да е месото.Попитах и педи  и тя ми каза,че е възможно да е от месото,също че когато растат зъбки е възможно подсичане и най-накрая пък ми каза,че имало и някакъв вирус,та от него децата имат разстройство и оттам се появява и подсичането.Ейййй,доката спрем разстройството..казвам ти няма оправяне.Десет дни ги храних само с мляко,после полека-лека започнах да давам картофено пюре,за да не се "разстроят" пак...Дупетата им на рани бяха,чак аз ревах като ги гледах.Мазахме ги с какво ли не и вече са почти оправени,обаче гледката си беше направо страшна..Наско имаше от двете страни на дупето по две рани.Ама като казвам рани..направо рани..вдлъбнати,с кръв..ужас!!! Само като се сетя как го е боляло, миличкия ,и ми се повръща Cry Сменях им памперсите сигурно през половин-един час.Само като усетя,че са се наакали и веднага хуквах към банята.Изобщо не допусках да стоят и  5 минути с наакан памперс.През нощта едва ли не дебнех кога ще се изакат,за да ги мия..Абе луда бях станала.Даже и на срещата пак така бях Tired
Ако не интересува ще ти кажа всичко,с което ги мазахме,но вземи мерки отсега,че после може да стане по-страшно..Само не се шашкай,че като те знам каква си ooooh! Казах ти го това,за да не допускаш по-задълбочено подсичане...

А аз си взех поука..само пилешко и заешко засега.Никакви такива по-тежки меса Naughty Лошото беше,че поуката си я взех на гърба на собствените ми деца Cry

Сетих се аз да попитам..на коя мама детенцето беше с хемангиом? И какво се прави,за да се премахне? Че при нас Насето има на кръста един такъв,дето не расте,но е с големина около 2 см...
Мацки,утре съм на сватба и едва ли ще ви пиша много,ама да знаете,че много ще ми липсвате там,на сватбата.Ако фотографа ме хареса и ме поснима повечко ще ви пусна снимчици Blush

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 23:46 от foxy81

# 71
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА БЕБЧЕТАТА! Да са живи, здрави и щастливи! Специални поздрави за нашата приятелка Майчето-зайчето!

Вержи, честита годишнина! Дълги години любов и разбирателство да има в семейството ви!  txtloves

Аз влизам с добри новини!  newsm44  newsm44  newsm44  newsm44  newsm44

Днес ме оперираха! Процедурата се казва LEEP и представлява отрязване на част от шийката на матката (3-4 мм). Това е стъпка преди конизацията! Беше с пълна упойка и аз нищо не усетих. Вчера ми взеха кръв, прегледаха ме, видяха резултатите от биопсията и днес в 8,30 ч ме приеха в болницата. В 9,30 ч вече всичко беше минало! В 11 ч ме изписаха! Въобще не беше страшно, шегувах се с доктора, закараха ме в операционната и докато се усетя една от сестрите ми казва - "лека нооооощ" и като се събудих нищо не ме болеше, облякох се и се обадих на мъжа ми да идва и да ме закара вкъщи!  Party  Всички бяха много мили и внимателни! Много съм доволна! Болницата е "Св.София" или по-точно болницата на Мазнейкова!

Драмата, обаче ми е,че детето не иска или не може да яде от шише! Цял ден не е яла! Добре, че на обяд изяде 1 пюре и това е  Cry ! Какво ли не пробвахме, не става и не става- 4 вида шишета и биберони, шише с мек накрайник, с лъжичка, легнала, седнала, не и не, накрая успяхме да и дадем едва 40мл кърма със спринцовката от Панадола  Crazy ! Не трябваше да кърмя до утре сутрин, но преди час и дадох да суче и тя полудя, половин час яде и накрая повърна и заспа  Rolling Eyes ! Такова чудо не сте виждали!

Искам да благодаря на мама Пети за кърмата,която ми даде! Пети, БЛАГОДАРЯ!   bouquet   bouquet   bouquet

mrm, много си смела! Добре, че всичко е приключило благополучно!  Hug

Връщам се да чета!

# 72
  • Мнения: 192
dideroncho, радвам се, че всичко е минало леко и си добре, звучиш наистина ведро!  Hug  Hug  Hug  Бързо и безболезнено възстановяване!!! Сега до колкото разбирам ти предстои конизация, така ли?

# 73
  • Мнения: 143
Браво Диде, много се радвам че всичко е минало. На мен даже не ми сложиха упойка, а ти толкова се беше спекла преди.

# 74
  • Мнения: 242
Диде,браво,бе,душицо Hug Звучиш супер и се радвам,че всичко е минало благополучно и безболезнено.Виждаш ли,че стиснатите палци имат ефект Wink

Общи условия

Активация на акаунт