Сънувате ли сънища свързани с бъдещото бебе?

  • 11 243
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 293
Докато бях бременна сънувах около 3-4 пъти,че детенцето ми е вече около 2-3 годишно и че го бия,при това зверзки шамари.Доста неприятни сънища бяха:(

# 16
  • Мнения: 8 999
Сънувах само кошмари, свързани с раждането. Защото това беше нещото, което ме влудяваше от ужас.

# 17
  • Мнения: 1 167
Сънувах още в началото на бременността, как един доктор ми казва какъв ще е пола на бебето. Ми позна човека  Joy

# 18
  • Мнения: 79
Гледайте само колко говорят сънищата на всяка от вас- грижите и притесненията-ще бъде ли бебчо добре, ще бъда ли добра майка...
Всички сънища показват, че сте или ще бъдете добри и отговорни майки, поне така мисля аз Hug

С първата ми бременност сънувах един и същи сън- красиво момиченце, на което обличам прекрасна рокля и връзвам панделки, а исках момченце- това и родих.
Сега не сънувам нищо newsm78

# 19
  • Мнения: 718
Много често сънувам бебето, най-често, че го раждам, сигурно защото нямам търпение вече  Mr. Green

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Само веднъж сънувах, че раждам момиче и родих такова. Тогава още не знаех какво дете чакам.
Но външният вид на бебето беше по-различен от реалността.Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 3 524
сънувах го преди да се роди.
сънищата бяха почти винаги хубави, играехме си, гушках го, гукаше ми, разхождахме се. сънувла съм и че го раждам.
имала съм и кошмари, които за щастие не помня.

# 22
  • Мнения: 764
И през първата бременност сънувах най-често че раждам. Започна някъде към 7-8 м. И сега пак се повтаря. Сънищата обаче не винаги са приятни и понякога се събуждам доста притеснена. Предполагам всичко това е нормално.

# 23
  • Мнения: 58
Моите сънища излезнаха вярни.Първо сънувах, 4е раждам със секцио. Наистина след 2-3 дни родих така, без никакви симптоми за раждане, заради лоши тонове. Тъй като родих по-рано синът ми беше в кувиоз. Дори не смеех да питам кога ще го изкарат от там. Но една нощ сънувах, 4е го изкарват и когато отидохме в болницата ни казаха , 4е на същия ден ще го местят в легълце. Затова и когато по-късно сънувах друг ужасен сън с него , много се стреснах, защото дотогава сънищата ми се сбъдваха. Моля се с този да не стане така. Praynig

# 24
  • Мнения: 2 447
Аз пък не съм сънувала...Само веднъж,малко преди да рабера,че съм бременна сънувах,че си правя тест и се оказва положителен.....

# 25
  • Мнения: 2 270
до скоро не сънувах нищо, но напоследък ми се случва да сънувам бебка - очакваме я с такова нетърпение, че мисля, че е съвсем нормално Peace

# 26
  • Мнения: 2 926
Сънувам, да.
За сега еинствено хубави сънища.

# 27
  • Мнения: 2 334
Точно около 7 месец започнах да сънувам как раждам и как си гушкам бебето.

# 28
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Да, сънувам едно хубаво синеоко бебе, ама това е защото знам, че няма да е такова Laughing

# 29
  • Мнения: 1 740
Аз пък не съм сънувала...Само веднъж,малко преди да рабера,че съм бременна сънувах,че си правя тест и се оказва положителен.....
и аз така.
Сутринта преди да си направя теста сънувах че съм бременна.
Беше тоста рано ,но не се стърпях и станах да си направя тест. Сънят ми излезна верен.

Общи условия

Активация на акаунт