Август месец вече е тук, Августинчето празнува за трети път!

  • 23 831
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 12 555
nana77, развесели ме..... Joy Лека бременност й пожелавам!

А Кало има стойка на професионален играч. Wink

Дано наистина да посвикне, защото иначе скоро аз ще се гътна от притеснение. Mr. Green

Анди, Кало снощи игра 4 часа  Shocked Mr. Green

За Гого - не се притеснявай, адаптацията не е няколко дена - за съжаление  Hug

# 706
  • гр.София
  • Мнения: 4 167
 Лека и успешна бременност на кумата Нанина Laughing Peace

# 707
  • Мнения: 574
Нана, честито на кумата ти Hug Дано "им се падне" едно момченце, да има Калоян с кой да играе билярд Wink
Момичета, дано свикнат дечицата ви по-бързо и възможно по-безболезнено Praynig Аз като претръпнала и стара пушка, ви казвам, че това е в реда на нещата. Пожелавам ви повече търпение и скоро да казвате, че малчовците влизат с усмивка в ДГ, както Деница Heart Eyes

# 708
  • София
  • Мнения: 5 794
Привет!
Анди, Бубче, знам за какво говорите и какво чувствате  Hug Много ми се иска и на мен да е както казват по-опитните мами. Praynig Ще стискаме зъби и ще си ревем явно  Rolling Eyes
Ние днес минахме през педито, че се сетих - ако реша в понеделник да го водя на Дг, нали трябват контактна бележка и извинителна  Crazy А и да го види. Каза, че са заразни в началото само и че е могло и така да си ходи  Rolling Eyes , но аз не смея. Ако до понеделник не се влоши, пак тръгваме  Crazy Да видим дали ще изкара 1 седмица  Crazy Иначе има мъъъничък напредък - поне като заговорим за градина не винаги отсича, че не иска да ходи и не му харесва. Ама на думи...
Нана, честито сърчице. Аз не се хванах, щото знам, че чакахте  Simple Smile

# 709
  • София
  • Мнения: 12 555
Нана, честито сърчице. Аз не се хванах, щото знам, че чакахте  Simple Smile

 Mr. Green Паметлива си тиииии

# 710
  • София
  • Мнения: 545
Мартин пък е с конюнктивит, просто трябва да се примиря, че ще е с всички екстри. Май има и температура, дали е нормално, или е от нещо друго  newsm78

# 711
  • Мнения: 743
Привет от Торонто!

Влизам само да ви видя как сте тези дни ,да пиша не ми остават сили ...

Честит рожден ден на красивия и чаровен Ники! Да расте здраво умно и силно момче!   bouquet

Спинки трудно ми е да си представя през какъв ад си минала...милата наистина се намъчи, но се надявам от тук нататък само хубави неща да се случват на теб и на хубавата ти мъжка фамилия!Страхотни имена сте избрали пожелавам им да им донесат късмет и дано бързо наддадат на килограми за да си ги гушкате вкъщи!
А на Иво не се връзвай, виждаш как е ,всички минават през този период,ти имаш нужда от почивка сега и градината ще ти я осигури  Hug

Много ми е мъчно за всички малки душици но после наистина им харесва там, на мен обаче ми е много болно че моето дете така изостава ,не учи нищо,няма програма...май ще подам документи за държавна градина и ще направя компромиса ,спане на земята и гадна храна но учене не нови неща или ще изчакам до догодина когато ще е в предучилищна така или иначе. Не знам много ми е сложно ,но не че е толкова трудно да се реши колкото да намеря време да се занимая сериозно.

Ванче намали оборотите, няма да ти дадат нито медал за учителка нито за майка ,а и твоето и другите деца имат нужда от теб,така че по спокойно оставяй си време за сън, за поръчки има събота и неделя нали? Hug

Тук не искат пари за нищо ,но при такса 700-800 долара е нормално всичко да е включено  Wink

Ники напоследък се справя добре с тестовете си ,но и те са елементарни за възрастта му, явно че тук се учи чак в университета сериозно  ooooh! ,но се радвам че не изостава и успеха му се подобрява спрямо миналата година все пак все още има да напредва и със самия език и с френския също.

Моята работа е сигурна само до края на октомври после не е ясно какво ще стане.Надявам се на Божия помощ и късмет  Praynig
Каквото зависи от мен го правя.

Иван се е хванал и той където може и двамата сега събираме пари за кола.
Надявам се скоро да успеем да купим нещо. защото тук вече зимата си започна, вчера беше 5 градуса максимална температура. Днес валеше леден дъжд а силния вятър го духаше в лицето ми, абе картинка просто и ако продължава така скоро ще падне и първия сняг, ама това млади ще сме  Mr. Green
Отчет даден!
 Peace

# 712
  • Мнения: 439
Help!
Една мама, на която детето й сега на 22 септември навърши една годинка, не може да се ориентира кога да кандидатства.
Можете ли компетентните по тези въпроси да й помогнете?
Благодаря предварително много за помощта.
В сайта в момента не може да кандидаства. Може ли изобщо да подаде кандидатурата си?

Ние сме вкъщи в този дъждовен ден. Понеже снощи с Даниел се паркирахме в 20.30, тази сутрин стана в 6.30.
Павел беше заспал, събуди се да яде към 21 часа и после пак заспа. По принцип в това време реве, ама мощно до към 22, 23 часа. Нема управия.

Спинки, радваме се, че е минало, важното е сега децата да са живи и здрави. Баткото да те слушка, защото после с три деца едновременно на ръцете и за внимание трудно се получава. Късмет, миличка


Нана, честито на кумата ти, сладко и леко бременеене й пожелаваме, а скоро и ти да я последваш, да си бременеете двечките
Целувки
 

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 09:33 от pepejeans

# 713
  • гр.София
  • Мнения: 4 167
 Пепеджинс, дай на ЛС,да опитам да ти помогна.

 Мама Марго, и тук вече не е лято.

 Елена, за пръв път чувам при конюктивит да се вдига Т.

 Вст-присъединявам се-пази си силите  Praynig

 Марулка,Блу,.. забравих, децата ви на Трите прасенца ли ходиха преди 10-на дни?
 Имало утре за някакво слонче,но за деца над 5 г. Що така?!

# 714
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
На трите прасенца, да  Wink

# 715
  • София
  • Мнения: 3 612

 Имало утре за някакво слонче,но за деца над 5 г. Що така?!
На програмата която имам,пише,че Любопитното слонче е за деца над 3 г newsm78 Даже сме си взели билети с идеята да е по като за дребосъка,а не за баткото.

# 716
  • Мнения: 4 970
Момичета, може да ви се стори странен въпроса ми, но - имам нужда от помощ за....хрема Rolling Eyes Дария, колкото и невероятно да звучи, никога не мие  имала хрема. Обаче= днес, неясно откъде , се появи тази " екстра".Дайте акъл и съвети какво да я правя, че да пресека бързичко.Изпада в ужас вече от постоянното ми приканяне за духане на нослето, а се притесенявам че може да я разраня
Кажете какво да правя.Приемам всякакви съв Praynigети за бабешки и медицински методи

# 717
  • София
  • Мнения: 12 555
Момичета, може да ви се стори странен въпроса ми, но - имам нужда от помощ за....хрема Rolling Eyes Дария, колкото и невероятно да звучи, никога не мие  имала хрема. Обаче= днес, неясно откъде , се появи тази " екстра".Дайте акъл и съвети какво да я правя, че да пресека бързичко.Изпада в ужас вече от постоянното ми приканяне за духане на нослето, а се притесенявам че може да я разраня
Кажете какво да правя.Приемам всякакви съв Praynigети за бабешки и медицински методи

Инлахаторът. Веднага. На всеки час по 10 минути. Отделно ако можете със Симо във всяка ноздра по една спринцовка натриев хлорид. Отделно клеевата тинктура при Кало помогна доста. Разреждаш 8 капки клеева с една ампула 10 мл натриев хлорид и във всяка ноздра по 3-4 капки няколко пъти на ден.

# 718
  • София
  • Мнения: 4 035
Велмар, аз лично я почвам с Коризалия на всеки час по едно хапче. Ако е тежко положението пръскам Низата, чистя нослето и слагам Виброцил три пъти дневно Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 3 612
Присъединявам се към съвета на Нана,само,че за промивките с Нат. хлорид не ги препоръчвам ако е бистра и водниста хремата,но при всяко дете различни методи действат.На големия ми син промивките са му "спасявали живота",но на дребосъчето-по-скоро му пречат Tired
За клеевата тинктура също съм ЗА Peace

Общи условия

Активация на акаунт