Борба с Кила???

  • 1 631
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Който кърми да внимава с яденето , моя приятелка надебеля  от кърмене

Извинявай,ама не ми се вярва.

Аз влязох да раждам 72кг,сега съм 50кг,а не спирам да кърмя и мисля че точно за това отслабнах толкова барзо,а иначе като забременях бях  46кг  и скоро пак ще съм,но ви препоръчвам повече разходки,много вода и ако можете ходете на фитнес и все пак не прекаляваите с тестените изделия,сладките удоволствия и газираните напитки.Но все пак мисля че всичко си е до натура,но ако искаш да изглеждаш добре,няма оправдания...

Успех на всички в борбата с килата!

Така си е..има право Петя...при теб значи натурата ти е такава да сваляш бързо Wink и се радвай за това.Много случай има, в които майките напълняват още в първите месеци от раждането с кърменето...е, има и които отслабват  Mr. Green

За инфо - аз влязох да раждам 65кг - излязох 60, после качих още 2 - сега, 10 месеца след раждането, въпреки, че сама си гледам детето, ставам по 4-5 пъти минимум през нощта съм 59кг....имам още 14 да свалям, което не е никак малко  smile3515

Мисля, че рецептата е повече движения, по малко тестени и сладки издели, без газирано и повечко водица...уви, аз не мога и за това си седя тлъстичка ....да видим до кога newsm78

# 16
  • Мнения: 46 518
Дидка, какви са тия 14 кила, дето имаш да сваляш #Crazy мисля, че под 50 кг. не е нормално да бъде жена, дори да е ниска /аз не знам колко си висока де Wink/

По темата- препоръчвам НВД! До сега свалих 14 кила, продължвам на долу Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 7 430
Дидка, какви са тия 14 кила, дето имаш да сваляш #Crazy мисля, че под 50 кг. не е нормално да бъде жена, дори да е ниска /аз не знам колко си висока де Wink/

По темата- препоръчвам НВД! До сега свалих 14 кила, продължвам на долу Rolling Eyes

Ами аз съм 1.60 и си бях 45кг  Mr. Green .....доста време и си бях добре..абе и 47-48 да стана - ще е супер  Peace
Николче, я ми кажи на ЛС за диетката  Hug  bouquet

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
От лентичката ми се вижда каква упорита борба водя с килограмите и това мнооого отдавна.
Пробвах лечебен глад, свалих определен брой кила (10), но направих по- късно жлъчна криза и минах под ножа. След операцията напълнях 3-4 кила и от 1,5 месец съм започнала наново борбата. Аз ходя при диетолог и спазвам много строго режимите на хранене (които се сменят на всеки 2 седмици). За този 1,5 месец свалих 11 кила. В началото свалях доста разко, сега свалям с нормални темпове: около 1- 1,2 кг на седмица. За съжаление, нямам никакво време за спорт, а си мисля, че ако спортувам, теглото ще намалява по- бързо и ефектът ще е удивителен.
Гледам доста майчета правят НВД и определено има ефект.

# 19
  • Мнения: 7 430
Ето тук съм 45 килца Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 425
И аз като кърмих напълнях с около 10 кг. След раждането бях 56 кг, и няколко месеца по-късно + 10 кг., а не хапвах по-различно.
 Сега съм 59 кг., но искам да стана 53 - 55 кг. Не правя диета, избягвам сладкото, храня се здравословно с много плодове и зеленчуци, пълнозърнени храни. Тичам в гората през ден по 30 мин.

# 21
  • Мнения: 1 283
Ами забременях 50 кг., Раждах 62 кг. и след 6 месеца пак бях 50 кг, кърмех, ядях всичко и слабеех. 2 месеца след това станах 45 кг. и до сега продължавам да свалям. Нищо не правя по въпроса, нито фитнес, нито диета. Просто натоварването е огромно с дете и явно при мен нещата така се получават.

...ми и аз съм с две деца (даже 3-като броим и таткото  Mr. Green),много ми е натоварено,няма баби,няма помощ,ама на!Без глад и спорт не свалям и грам! Tired Така,4е вси4ко си е до натура! Naughty

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм противник на диетите и фен на постоянния режим.  Диетите не ми помогнаха да отслабна след раждането.
Режимът ми е закуска чай и плод, обяд - нещо сготвено (не пържено) и вечеря - чай и плод.  Свиквам постепенно -  първо  отказах вечерята (доста бавно стана  Embarassed), после се преборих с газираното, после със тестеното и накрая със сладкото (е, от време на време му отпускам края и, забележка, за шоколад не се стискам, ям си). Сега се боря с това, да не се натъпквам като за последно на обяд  Embarassed  Embarassed  Embarassed.
Спорт - задължително. В ранни зори, всеки божи ден ще ме видите да припкам в Борисовата градина - 45 минути, хой-хой!
При мен това даде добри резултати. Даже сега изглеждам по-добре от преди (казах скромно). bouquet

# 23
  • Мнения: 579
мисля, че под 50 кг. не е нормално да бъде жена, дори да е ниска /аз не знам колко си висока де Wink/


Е,аз пък мисля че има значение колко си ниска.Аз също като ДидКаТа сЪм съм 160см и повярваи ми не се харесвам повече от 48кг.

Но все пак всеки си знае за себе си.

Аз мисля че е нормално с моята височиона да съм 46-47кг,така че имам още 3-4 килца да махам от Д-то си.

П.П   ДидКаТа сЪм  много добре изглеждаш,като си 45килца.Дано скоро пак си така.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт