БРАК С ЧУЖДЕНЕЦ - Yabancı damat (bTV)

  • 100 069
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Стига вече сме ревали нека и малко да се посмеем.

Да се посмеем, ама... не знам... двама старци да се замерват с брашно... мен лично това не ме разсмива. Липсваха само 7-те козлета. Зависи си от чувството за хумор, но някакви мустакати дядовци да спорят и да си покриват лицата с брашно, вече не ми е по вкуса. Гледам сериала заради главните герои и заради гледките на Бодрум (ходих 3 пъти там и сега виждам само познати картини... супер е). От Газиантеп не дават гледки, а само на закрито, в къщата или в баклаваджийницата...  и тия досадни роднини как мелят 90% празни приказки. Това вече изнервя

а що се касае до "стига сме ревали"... на мен това не ми се е случвало. По-малко емоции влагам и това е

Ами сложете ги на началната страница, така ще ги има във всяка тема и няма да питат постоянно  Peace

Абсолютно си права, но вече не може да се редактират стари постинги. И аз исках да ги сложа в най-първия постинг, но той беше писан, когато още не беше излъчен първия епизод. А на следващия ден вече опцията "РЕДАКТИРАЙ" е НЕВАЛИДНА в този форум. Трябва да се молиш на модератор да ти промени постинга от предните дни.
Това важи и за другите сериали, които вече имат теми, а не са излъчени първите им епизоди. При следващи теми на същите сериали, ще се слагат линкове със сериите още в първия постинг. Сега просто се примиряваме с правилата на този форум , че ЕДИТ на стари постинги не може да има  Sad

# 46
  • Мнения: 1
BGpapa много си заядлив/а

# 47
  • Мнения: 0
не, не е така. Казвам го от добро чувство. И това, което мисля. Жалко, че не може да се едитват стари постинги, сега няма къде да сложим линковете. А Любомила се старае да записва и да ги преработва сериите, да ги реже на части за ВиБокс... Едно голямо  Hug за нея.
А днес знае ли някой серията в 16.30 ли започва или в 17.00ч? различните програми сочат различен час... 

# 48
  • Мнения: 105
Много мудно действието,много празни приказки,а и хуморът един особен.....Иначе главните герои са симпатични,дано нататък стане по-интересно.

# 49
  • Мнения: 1
в сайта на BTV пише че ще е от 17.00

# 50
  • Мнения: 19
На мен филмчето много ми хареса, ще го следя. Гледах и двете серии през уикенда. Забавни са, музиката също създава допълнително настроение. Била съм в Турция, но като турист не можеш да се докоснеш така до бита им - с масите на двора, шарените постелки и др.

# 51
  • Мнения: 174
И на мен също много ми хареса филмчето, приятно, свежо, леко и много смешно. Вчера гледах 2-ра серия и се смях на глас, особено там на момента с кокошките. Малко се застъпват с Мелодията, но ще го следя

# 52
  • Мнения: 19
Не разбрах обаче - повтарят ли го и кога....защото в момента замествам колежка, при която има телевизор... Sunglasses

# 53
  • Мнения: 0
Е нали уж през делничните дни е от 4 и 30?
Ох, все съм неразбрала.

# 54
  • Мнения: 19
В делнични дни също от 17:00 - ще започне след малко

# 55
  • Мнения: 0
В делнични дни също от 17:00 - ще започне след малко
Благодаря  Peace Надявах се да е от 16:30, за да хвана повече от Аси, но уви.

# 56
  • Мнения: 0
да, много гадно се засичат. По-добре си гледай едното по ТВ, а другото си тегли от интернет. ИНаче човек може да се побърква от щракане, губи се удоволствието и накрая... не си гледала нито едното, нито другото... Много мразя така, като се засичат едновременно, но... няма как. Да живеят новите технологии и интернета

# 57
  • Мнения: 174
Във бокса май на всички начени 1-части на 1 серия им липсват няколко минути, някой писа по напред че нямат по 10 минути, така ли е. Всички започват от едно и също място. Серията качена от Любомилабуба в Мегаъплауд , цяла ли е?

# 58
  • Мнения: 0
и втора серия е качена (от два различни юзъра), още в неделя вечерта

http://vbox7.com/channel:108206
http://vbox7.com/channel:108134

за да не ги пишем по сто пъти, ето тези два линка си ги ползвай за всяка една серия занапред . Това е линк към канала, в който качват серията, така че... там ще се появяват и новите епизоди  Simple Smile

отделно и в Замунда
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%E1%F0%E0%EA+% … =0&incldead=1

# 59
  • Мнения: 351
Това сериалче ми се вижда много свежо, записвам се да следя темата. Нико и Назлъ са големи сладури, само сериите ми идват малко повечко Confused

Общи условия

Активация на акаунт