Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 17

  • 49 407
  • 802
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
порьчката ми от 17.08 порьчана през римини е в бг. днес ще преведа парите и в понеделник ще чакам да ми я доставят.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Момичета, при кой посредник ще ми бъде по-изгодно да поръчам аксесоари /играчки/ от Некст?! Peace

# 17
  • Мнения: 23
Танче благодаря!  bouquet
Мила-мама,Римини вземат най-малката комисионна,а и са доста по-бързи от ДМ.  Peace
И моята поръчка от Римини е тук Party

Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 11:45 от Matia

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз тук
Честита рожденничка,на патерица Simple Smile  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 285
Аз съм ползвала услигите на ДМ, на Фемитрейд и на Римини.

Най-съм доволна от Римини, третите ми поръчк дойдоха всичките за  по десет дни!

# 20
# 21
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен!И аз ви следя постоянно и си чакам едни поръчки!Едно голямо благодаря на Танчето за новата тема! Heart Eyes

# 22
# 23
  • Мнения: 1 698
Честита нова темичка. Да я напълним с красоти Peace

Момичета, трябват ми размери на суитчър и панталонки за 5год от http://www.debenhams.com Моля за помощ Hug
Нещо не мога да отворя таблицата им с размери и не зная на колко см отговарят и какъв размер да си поръчам.

# 24
  • Мнения: 231
Стигааа  #Cussing out Mr. Green Стига с тия зарибяващи сайтове  Mr. Green

Мерси за темата =).

# 25
  • София
  • Мнения: 1 715
Матиа, мерси за бързия отговор  bouquet Ще ги пробвам в най-скоро време Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4
И аз днес сутринта получих мейл от Римини, че пратката ми е тук и в понеделник или вторник да я очаквам. Много съм доволна от бързата доставка - 10 работни дни  Crazy Дано да съм доволна и от дрешките. Ще пусна снимки другата седмица ...  Hug
И снощи направих друга заявка, дано и тя да дойде за 2 седмици!!!
Малко се изненадах като видях сумата - 436 лв  Shocked Направо съм за убиване  Embarassed
Комисионната на Римини е най-малка - 7%  Peace

# 27
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Освен, че комисионната на Римини е най-малка не взимат и по 1 паунд за обработка на поръчката, както другите. И аз съм доволна от тях. Peace

# 28
  • Мнения: 12
И аз днес сутринта получих мейл от Римини, че пратката ми е тук и в понеделник или вторник да я очаквам. Много съм доволна от бързата доставка - 10 работни дни  Crazy Дано да съм доволна и от дрешките. Ще пусна снимки другата седмица ...  Hug
И снощи направих друга заявка, дано и тя да дойде за 2 седмици!!!
Малко се изненадах като видях сумата - 436 лв  Shocked Направо съм за убиване  Embarassed
Комисионната на Римини е най-малка - 7%  Peace



Браво хубави парички си похарчила! Mr. GreenДано да си доволна поне и да си ги носите със здарве! Peace

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 067
Освен, че комисионната на Римини е най-малка не взимат и по 1 паунд за обработка на поръчката, както другите. И аз съм доволна от тях. Peace


може ли координати на Римини?

Общи условия

Активация на акаунт