Почитатели на Майкъл Джексън 9 - The Life Of The Party

  • 26 434
  • 764
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 439
Много ми е сложно да слагам любими снимки.Той ми е любим навсякъде.Всяка песен ми е любима...
и на мен Hug
   

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 16:30 от bella_

# 586
# 587
  • Мнения: 668


еее страхотни снимки,ще си крадна някоя за преводчетата Wink




# 588
  • Мнения: 439
sisa788,идеята ти да събереш текстовете е страхотна Peace
репетиции на Smooth Criminal:

http://www.youtube.com/watch?v=zK3fLaNeVw0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=kZ-bu1hyXOY&feature=related
Beat It:
http://www.youtube.com/watch?v=1RiAEHIClWI&feature=related
и заснeмането на In the Closet:
http://www.youtube.com/watch?v=bhJQxJdI0u4&feature=related

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 17:18 от bella_

# 589
# 590
  • Мнения: 668
bella_  днес намерих 12,предполагам,че до сутринта до 5 ще ги направя.Другите ако имат желание след това ще видят кой го няма и може да пускат.Който има принтер след това си ги сваля и готово Hug
По леко ми е някак   Sad
ах liliyyy  пускаш убийствени снимки просто.Няма такава усмивка.....

# 591
  • Мнения: 58
Rosie-Posie   и за мен текста на You are not alone изказва това което чувствам сега Cry Sad

Това са ми две от любимите снимки:     НЯМА ПО КРАСИВА УСМИВКА ОТ ТАЗИ


    Praynig Cry

# 592
  • Мнения: 3


И очи...
Кати  Hug

# 593
  • Мнения: 107
Търся снимки само с усмивката му.Обожавам я.



# 594
  • Мнения: 58
liliyyy   и аз така  Hug Wink


# 595
# 596
# 597
  • Мнения: 2
А аз защо не мога дори да се разплача днес?? А искам...

# 598
  • Под тепетата
  • Мнения: 335
Недей,мила,виж го само:

# 599
  • Мнения: 58
liliyyy   за теб:





 Hug

Общи условия

Активация на акаунт