Почитатели на Майкъл Джексън 9 - The Life Of The Party

  • 26 434
  • 764
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 375
Liliyyy, да все забравям, че за толкова години голяма част от хората се интересуваха само от цвета на кожата му, с кой споделя леглото си, в камера ли спи и подобни лишени от смисъл въпроси. А всъщност трябваше да се вслушват в текстовете му и посланията в тях, така повече хора щяха да го разберат и да спрат да вярват на лъжи  Naughty

# 571
  • В Голямото село
  • Мнения: 561
our angel   Kissing Heart

# 572
  • Мнения: 4
Аз искам да го запомня така:взривяващ всички сцени неповторим певец и танцьор топлият му поглед срамежлив винаги усмихнат и много,много секси   txtloves lovekiss

# 573
  • Мнения: 3
Сладкишка - "Why not just tell people I'm an alien from Mars. Tell them I eat live chickens and do a voodoo dance at midnight. They'll believe anything you say, because you're a reporter. But if I, Michael Jackson, were to say, "I'm an alien from Mars and I eat live chickens and do a voodoo dance at midnight," people would say, "Oh, man, that Michael Jackson is nuts. He's cracked up. You can't believe a damn word that comes out of his mouth." - думи на Майкъл  Peace
"Защо не кажете на хората,че аз съм чужденец от Марс.Кажете им,че ям живи пилета и правя вуду танци посреднощ.Те ще повярват на всичко,което казвате,защото сте репортер.Но ако аз М.Дж. бях казал"Аз съм чужденец от Марс,ям живи пилета и танцувам вуду танци посреднощ" хората ще кажат"О,човече,М.Дж. е луд.Той е повече от смахнат .Не вярвам и на дума излязла от устата му"......

Фльор и при мен беше голяма  Wink но на снимките излиза така заради разстоянието все пак,а и като нямам подходящ обектив...Но пък в комбинация с озареното море и тази звезда  TiredБоже,наистина беше вълшебно.Снощи май всички сме вдигнали поглед нагоре  Heart Eyes

Момичета,аз наистина смятам днес да избягвам всякакво инфо.Ако искате да не пускаме и тук нищо свързано с това какво се случва/ще се случи/ там.Можем утре ,в следващите дни по малко да пускаме тук.Ако някой иска да научи повече  Rolling Eyes Мисля,че за всички ни днес е особено тежък момент и ще стане наистина съсипващо.Какво ще кажете?

Пуснали сте толкова красиви неща!!! Благодаря ви  Hug

# 574
  • Мнения: 668


 Hugне съм много добра с фотошопа,но определено си намерих занимавка.Така мисля да направя всички текстове с превод и накрая да се получи една мини книжка с преводи и снимки Laughing
Ако не друго днес трябва да съм много заета.

# 575
  • Мнения: 16
Ами то какво инфо да излиза.. освен да пишат едно и също, че днес се погребва.. там няма да е разрешено да има камери и т.н. (до колкото прочетох вчера). Естествено все някой ще иска да направи сензация, де...... мен не ме интересува. Не искам да виждам ковчег и плачещи Джансън, предпочитам да си пусна някоя песен и да го представям как ми я пее на живо  Grinning Ben  Cry

# 576
  • Мнения: 2


 Hugне съм много добра с фотошопа,но определено си намерих занимавка.Така мисля да направя всички текстове с превод и накрая да се получи една мини книжка с преводи и снимки Laughing
Ако не друго днес трябва да съм много заета.


Страхотно  Peace

# 577
  • Мнения: 375
Mi6ince, да такава е жестоката истина и произхода на всички лъжи!
Пускам само това и пестете си силите, момичета, деня е тежък, но нощта ще бъде съсипваща и смазваща, особено по изгрев слънце:
http://www.contactmusic.com/news.nsf/story/michael-jackson-to-be … ied-today_1114887

Нашето Слънчице ще залезе в 5 часа наше време утре сутринта  Cry Cry Cry

# 578
  • Мнения: 107
http://edition.cnn.com/2009/SHOWBIZ/Music/09/03/michael.jackson. … uneral/index.html

не ми се говори.Думите са безсилни.Вече има известно количество хора пред "Форест Лоун"

mi6ince,не превръщай деня в трагедия.Тя се случи на 25.06.Сега съм дори благодарна,че тази гавра с тялото му приключва и духа му ще намери спокойствие.

# 579
  • Мнения: 375
Дано това малко поразведри атмосферата:
http://www.people.com/people/article/0,,20299946,00.html?xid=rss-fullcontentcnn

# 580
  • Мнения: 4


 Hugне съм много добра с фотошопа,но определено си намерих занимавка.Така мисля да направя всички текстове с превод и накрая да се получи една мини книжка с преводи и снимки Laughing
Ако не друго днес трябва да съм много заета.


Браво Hug Аз пък изобщо не съм пипала фотошоп.Работя с други програми(по-леснички).Продължавай в същият дух!

# 581
  • Мнения: 3
Лили,аз определено съм щастлива,че това най - после ще се случи.Колкото и откачено да звучи.Трябваше да се случи много по - рано според мен.И се радвам,че най - накрая ще го оставят да почива в мир.За мен много по - тежко беше да видя ковчега/Боже до сега дори не съм го произнасяла/ и сложен в краката на "изпълнителите" при положение,че света беше в неговите крака.Умишлено и тогава не влязох в темата.Не съм го и споделяла до сега.
Просто смятам,че ако непрестанно пускаме инфо само за това днес ще стане ужасно тягостно.За всички ни.Мисля си дори,че е по - добре да си пускаме песните му или всеки да пуска любима снимка ,текст от песен,мисъл или каквото кажете.Аз предложих,естествено не е задължително да се съгласявате с мен  Rolling Eyes Вчера бях наистина много зле,но днес съм дори спокойна.Зная,че ще имам много дни като вчерашния,защото това е море от емоции - такива,които може да предизвика само и единствено Той  Heart Eyes

# 582
  • Мнения: 375
Нещо страшно много ме потресе и разплака, но друг път ще го споделя с вас. Сега просто нямам сили  Tired Tired Tired да разкъсам Джо  #2gunfire #Cussing out #2gunfire
Това е от мен


# 583
  • Мнения: 107
За това,което предлагаш съм съгласна с теб.Няма да спомена нищо повече за деня.
Много ми е сложно да слагам любими снимки.Той ми е любим навсякъде.Всяка песен ми е любима...Но добре.

# 584
  • Под тепетата
  • Мнения: 335
Тази снимка е съсипваща Tired

Общи условия

Активация на акаунт