Почитатели на Майкъл Джексън 9 - The Life Of The Party

  • 26 434
  • 764
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7
Исам да поздравя всички мили момичета в темата с една моя любима песен:http://www.vbox7.com/play:a52ef2a3  не е на Майкъл но дано ви хареса! Hug  bouquet

# 646
  • Мнения: 0

Ако някой си е качил това, което постнах преди 2-3 страници /MOMENTS OF GLORY/ може и да е забелязал, че последната част липсва Embarassed.
Сега вече е тук:

http://www.megaupload.com/?d=CTL9RJBT

# 647
  • Мнения: 1 479
Божеее,девойки супер сте! Heart Eyes Hug От мен това:http://www.youtube.com/watch?v=uZZbj6acEkA&feature=related Party

# 648
  • Мнения: 375
Може и грехота да е обаче и аз 5 минути неможах да се успокоя от смях.Исках да напиша нещо и .....запецнах.А да кажа на сладкишка че това моето е и от напрежението,което ескалира.От сърцето ми кръв капе- направо пръска а ние се хилим.lilyy тебе пък специално ще те поканя( с пътните и др.,.,разходи) да ги видиш да изгледаме някой концерт и да осъмнем в сладки приказки.Разбира се ако ще ти е приятно това?

Leidi_08, не съм в час нещо. Ще ми кажеш ли какво точно имаш предвид  Praynig Embarassed Hug

# 649
  • Мнения: 107
Обичам Селин Дион.Благодаря!  bouquet

А аз ви пожелавам...Трудно е...по-спокойна нощ и лек ден!
На тази снимка го обожавам.Нищо,че не е усмихнат.

# 650
  • Мнения: 7
Нищо- просто искам да се самоизвиня за донякъде неуместния хилеж. Peace Hug

# 651
  • Мнения: 107
И последно,САМО ЗА МАЗОХИСТИ newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

http://edition.cnn.com/2009/SHOWBIZ/Music/09/03/michael.jackson. … html#cnnSTCOther1

 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 00:13 от liliyyy

# 652
  • Мнения: 375
Нищо- просто искам да се самоизвиня за донякъде неуместния хилеж. Peace Hug

 Hug , мила, в този океан от емоции, в който плуваме вече два месеца и малко, честно да ти кажа всеки изблик е нормален - и сълзите, и смеха, нищо че са двете крайности   bouquet
И аз снощи четях на дъщеря си книжка, гледаме Майкъл по ТВ и аз чета, но с треперещ глас през сълзи, в един момент се разсмивам на някоя нейна реакция, просто ей така както ми текат сълзите и се разливам в усмивка... Wink 

# 653
# 654
  • В Голямото село
  • Мнения: 561
А вие знаехте ли, че песента му "Ben" е написана за едно плъхче от филма "Уилард"? Аз сега разбирам и ми стана много миличък, миличкия Майкъл...

# 655
  • Мнения: 1 533
Michael Jackson - Give In To Me (Konstantinos Remix)

Имам чувството, че цялата планета е в ютуб и гледа клипове с Майкъл или прави ремикси.

# 656
  • Мнения: 1 533
Michael Jackson - Morphine (miXscape Remix)

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 02:00 от Калин@

# 657
  • Мнения: 1 533
Why Couldn't You Stay?

Вземете си кърпички. Cry

# 658
# 659
  • Мнения: 7
Michael Jackson - Give In To Me (Konstantinos Remix)

Имам чувството, че цялата планета е в ютуб и гледа клипове с Майкъл или прави ремикси.
  Това може ли да го увелича дооооооооо дупка! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт