Почитатели на Майкъл Джексън 9 - The Life Of The Party

  • 26 434
  • 764
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2
leidi_08, нали няма да забравиш да сложиш и матрьошките в кафенето? Wink

# 631
  • Мнения: 107
leidi_08, нали няма да забравиш да сложиш и матрьошките в кафенето? Wink

 Joy Joy Joy Joy Joy
С това успя да ме размееш.

# 632
  • Мнения: 7
cappuchina къде се губиш усмихнато момиче? Hug Няма!Мислех първо да ги снимам-както обещах и да ги пусна в рубрика пожелахте да видите но няма кой да ми ги качи Cry Embarassed нали съм  технически инвалид ooooh!

# 633
  • Мнения: 375
Вики, мислих си за теб преди малко, къде си сега, имаш ли информация от "кухнята"?    bouquet
Хубава посока сте дали на темата, въпреки целия кошмар. Но както Майкъл пееше "усмихвай се даже когато ти се плаче". SMILE събира посланието на две силни и харизматични личности - Чарли Чаплин и Майкъл.  Peace Дано Майкъл да е усмихнат там...





# 634
  • Мнения: 2
cappuchina къде се губиш усмихнато момиче? Hug Няма!Мислех първо да ги снимам-както обещах и да ги пусна в рубрика пожелахте да видите но няма кой да ми ги качи Cry Embarassed нали съм  технически инвалид ooooh!
А да, радвам се да чуя това Grinning Много ще ми е интересно да ги видя, така да знаеш! Grinning Laughing
Лили, радвам се, че успях да те разсмея Hug
 

# 635
  • Мнения: 107
Лили, радвам се, че успях да те разсмея Hug
 

Ами спомних си ти как се смя и се чуди как изглеждат и дали Майкъл е дебеличък на тях и ми стана смешно.

Има снимки и от София.Клипче за 29.08.2009

http://www.youtube.com/watch?v=p4zY-hQX3uk

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 23:26 от liliyyy

# 636
  • Мнения: 2
Едно клипче със снимки от отбелязването на 29 август по света, има и снимки от София
http://www.youtube.com/watch?v=p4zY-hQX3uk

# 637
  • Мнения: 2
Лили, радвам се, че успях да те разсмея Hug
 

Ами спомних си ти как се смя и се чуди как изглеждат и дали Майкъл е дебеличък на тях и ми стана смешно.

Да, това беше много ценен момент Laughing Hug
Сега и аз се смея като се сетя!

# 638
# 639
  • Мнения: 7
 Може и грехота да е обаче и аз 5 минути неможах да се успокоя от смях.Исках да напиша нещо и .....запецнах.А да кажа на сладкишка че това моето е и от напрежението,което ескалира.От сърцето ми кръв капе- направо пръска а ние се хилим.lilyy тебе пък специално ще те поканя( с пътните и др.,.,разходи) да ги видиш да изгледаме някой концерт и да осъмнем в сладки приказки.Разбира се ако ще ти е приятно това?

# 640
  • Мнения: 2
Може и грехота да е обаче и аз 5 минути неможах да се успокоя от смях.Исках да напиша нещо и .....запецнах.А да кажа на сладкишка че това моето е и от напрежението,което ескалира.От сърцето ми кръв капе- направо пръска а ние се хилим.lilyy тебе пък специално ще те поканя( с пътните и др.,.,разходи) да ги видиш да изгледаме някой концерт и да осъмнем в сладки приказки.Разбира се ако ще ти е приятно това?

Ама нали няма да забравиш и аз колко искам да ги видя тези матрьошки!!!! Laughing Laughing Laughing
Особено и с негърчето най вътре Mr. Green
Леле, разлигавих  се сериозно вече Laughing Точно днес ли!...

# 641
  • Мнения: 107
Може и грехота да е обаче и аз 5 минути неможах да се успокоя от смях.Исках да напиша нещо и .....запецнах.А да кажа на сладкишка че това моето е и от напрежението,което ескалира.От сърцето ми кръв капе- направо пръска а ние се хилим.lilyy тебе пък специално ще те поканя( с пътните и др.,.,разходи) да ги видиш да изгледаме някой концерт и да осъмнем в сладки приказки.Разбира се ако ще ти е приятно това?

Разбира се,че ще ми е приятно.Нали знаеш кога съм там?Да не забрави за 28.10?Билетите вие ще ги купувате.Вземаме кърпичките и цял ден в киното.Като едно време на "Moonwalker"

cappuchina и онази с несъразмерната глава спрямо тялото.

# 642
  • Мнения: 2
Може и грехота да е обаче и аз 5 минути неможах да се успокоя от смях.Исках да напиша нещо и .....запецнах.А да кажа на сладкишка че това моето е и от напрежението,което ескалира.От сърцето ми кръв капе- направо пръска а ние се хилим.lilyy тебе пък специално ще те поканя( с пътните и др.,.,разходи) да ги видиш да изгледаме някой концерт и да осъмнем в сладки приказки.Разбира се ако ще ти е приятно това?

Разбира се,че ще ми е приятно.Нали знаеш кога съм там?Да не забрави за 28.10?Билетите вие ще ги купувате.Вземаме кърпичките и цял ден в киното.Като едно време на "Moonwalker"

Лили, никакъв проблем от моя страна Simple Smile
Много кърпички ще да са това нооооо.....спирам Stop

# 643
  • Мнения: 7
Особено и с негърчето най вътре Особено с него ВИНАГИ ....на мама бебенцата! Негърчето се казва Майкъл-Вержинии Hug  bouquet

# 644
  • Мнения: 2
Особено и с негърчето най вътре Особено с него ВИНАГИ ....на мама бебенцата! Негърчето се казва Майкъл-Вержинии Hug  bouquet

Да бе!!!! Сега вече окончателно ме разлигави с това Joy
И окончателно искам да дойда в кафенето Laughing

Общи условия

Активация на акаунт