Почитатели на Майкъл Джексън 9 - The Life Of The Party

  • 26 434
  • 764
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 16
Здравейте момичета! Много се радвам, че днес (почти) всички са в добро настроение Flutter
Мерси за клипчетата, всичките си ги сейвах.
Ето Бен от порасналия Майкъл (е, не чак толкова порастнал, ама все пак  Laughing ) http://www.youtube.com/watch?v=SYbTt12qrtE това изпълнение е много прочувствено!  Peace
Аз също се обаждам за Манила 2ри диск Mr. Green И тегля Bad Tour 87 в момента Simple Smile

# 346
# 347
  • Мнения: 2

Здравейте момичета!!!
Ето тук снимки от партито в клуб Соло.На 4 и 30 снимка виждам момичета от форума.


http://bg.tilllate.com/bg/photoalbum/overview/9258643

# 348
  • Под тепетата
  • Мнения: 335
В Соло е билоооооо размазващо-благородна завист Heart Eyes
Било си е точно Майкълска атмосфера Peace

# 349
  • Мнения: 2 011

Здравейте момичета!!!
Ето тук снимки от партито в клуб Соло.На 4 и 30 снимка виждам момичета от форума.


http://bg.tilllate.com/bg/photoalbum/overview/9258643


Страхотни снимки,страхотна атмосфера,страхотни хора!  newsm68 newsm44 newsm68 sohappy  Hands Clap
dani_sl благодаря!   bouquet

# 350
  • Мнения: 4
 Здравейте и от мен!Аз съм новичка,но прочетох доста неща,които сте писали.Браво за хубавите теми и изобщо за това,че почитате Майкъл Джексън по този невероятен начин!Аз съм му фенка от 19 год.Благодарение на мама(лека й пръст),която ми каза за него,когато бях на 10 години.От тогава се интерисувам за всичко,свързано с Майкъл Джексън.За огромно съжаление той вече не е сред живите  smile3518 ,но поне остави най-хубавите песни и танци на които ще се наслаждават поколения наред.
Тук съм направила неща в негова памет!
http://vbox7.com/play:439f6706
http://vbox7.com/play:a57ffca7
http://vbox7.com/play:e6ca3acd
http://vbox7.com/play:f58ccccc
http://vbox7.com/play:117eee2f

# 351
  • Мнения: 270
Здравейте!
Поревах си магарешки на клипчетата и снимките от 29-ти.Страхотни сте! Hug

# 352
  • Под тепетата
  • Мнения: 335
slaveto75 добре дошла HugМного хубави клипчета си направила Peace

# 353
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен днес! Приятно е да завари човек ведра обстановка. Приятен ден на всички!  Hug


Много страсти и емоции в темата  Crazy
Аби страхотен пост   bouquet Между другото бях пропуснала да ти благодаря като пусна този трибют,който използвах в клипчето  Blush
И аз все си плача като го слушам.Защо ли се хванах с него  Tired
Страхотни клипчета сте пуснали.Сега да ви пусна и аз с един малък сладур  Heart Eyes
Young boy dance on Michael Jackson's Beat it



mi6ince, страхотен клип си направила! Не можах да го гледам целия от веднъж. Спирах го поне 10 пъти. Благодаря!Както и за милите думи   bouquet

# 354
  • Мнения: 4
slaveto75 добре дошла HugМного хубави клипчета си направила Peace

Благодаря!Това е най-малкото,което мога да направя!Загубила съм много близки хора и знам,че времето не лекува.Сигурна съм,че който е обичал някого истински,никога няма да преодолее загубата му.

# 355
  • Мнения: 2 011
Здравейте и от мен!Аз съм новичка,но прочетох доста неща,които сте писали.Браво за хубавите теми и изобщо за това,че почитате Майкъл Джексън по този невероятен начин!Аз съм му фенка от 19 год.Благодарение на мама(лека й пръст),която ми каза за него,когато бях на 10 години.От тогава се интерисувам за всичко,свързано с Майкъл Джексън.За огромно съжаление той вече не е сред живите  smile3518 ,но поне остави най-хубавите песни и танци на които ще се наслаждават поколения наред.
Тук съм направила неща в негова памет!
http://vbox7.com/play:439f6706
http://vbox7.com/play:a57ffca7
http://vbox7.com/play:e6ca3acd
http://vbox7.com/play:f58ccccc
http://vbox7.com/play:117eee2f

slaveto75 прекрасни клипчета си направила,добавих си ги в "любими".Продължавай в същия дух.  Hug

# 356
  • Мнения: 522
Ех момичета, от сутринта ме разревахте сега не мога да си събера мислите Cry.
Това не бях го гледала ,за мен беше интересно.http://www.youtube.com/watch?v=RdSTg9rMrfI&eurl=http%3A%2F%2 … yer_embedded#t=91

# 357
  • Под тепетата
  • Мнения: 335
Gita,извинявай,но не разбарх това какво е и кое да гледам...това имитатор ли е някакъв? newsm78

# 358
  • Мнения: 5
Имитатор е.Ето и сайта му: www.kingofpop.biz
Според мен e`casanova е по-добър.

Ето пак нещо от мен :


Ето снимка на e`casanovа:

# 359
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен!Аз съм новичка,но прочетох доста неща,които сте писали.Браво за хубавите теми и изобщо за това,че почитате Майкъл Джексън по този невероятен начин!Аз съм му фенка от 19 год.Благодарение на мама(лека й пръст),която ми каза за него,когато бях на 10 години.От тогава се интерисувам за всичко,свързано с Майкъл Джексън.За огромно съжаление той вече не е сред живите  smile3518 ,но поне остави най-хубавите песни и танци на които ще се наслаждават поколения наред.
Тук съм направила неща в негова памет!
http://vbox7.com/play:439f6706
http://vbox7.com/play:a57ffca7
http://vbox7.com/play:e6ca3acd
http://vbox7.com/play:f58ccccc
http://vbox7.com/play:117eee2f

slaveto75 прекрасни клипчета си направила,добавих си ги в "любими".Продължавай в същия дух.  Hug

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт