АПРИЛки кажете, видяхте ли вече малкото човече?! - 4

  • 10 555
  • 313
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 541
Момичета вижте какво прочетох току що в новините:
http://today.actualno.com/news_259668.html
такмо малко бяхме изоставили темата, ама нищо
 Hug
Simple Smile момичета ..."кучета и котки предпазват децата от алергии" ОК , но не предпазват и бременните  така че вие си се пазете , а като имаме бебета която иска от нас може да си вози кучето като Милена Славова в багажника на количката - така де - за да предпази детето си от алергия .Животното си е животно , човека си е човек пазете се или поне се предпазвайте ! Sorry за спама!

# 271
  • Мнения: 157
Здравейте и от мен. Не знам при вас как е но аз до преди да направя теста пушех, веднага след като го направих спрях цигарите и сега вече съм качила поне 3-4кг. Направо ме е страх да мисля каква ще стана до април. При първата ми бременност влязох в операционната 51кг. за всичките 9 месеца че дори и още 16 дни отгоре защото пренасях бях качила 6 кг. А сега качвам и от въздуха. Simple Smile
И аз така направих с цигарите незнам дали има връзка ама аз си ям, да ви призная, не че е хубаво ама предпочитам да ми се гади - корема ми подут като на 6 месец а къде съм още ужас.

# 272
  • Мнения: 1 990
И аз при предната бременност отказах цигарите веднага щом разбрах и за щастие още не съм пропушила отново. Но тогава и аз качих 2-3 кг още в първите месеци, но пък и не ми беше лошо и си имах завиден апетит! Сега, все още, е ужас! Броя минутите до зветната 12 седмица и се моля да ми стане по-добре още тогава, че като знам, че има случаи, на които им се гади и т.н. до 6-ия месец и ме втриса!
Момичета, която иска да прави ранна ФМ при д-р Димитрова във "Фемина", да ви кажа, че най-ранните й часове са за 20.10., така че при нея няма да стане. Днес си записах час за д-р Димитров за 11.09. Може би е малко рано, но нямаше друг свободен при него!
За имената - още ги мислим, има толкова време!

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 31
marini ти не беше ли казала че ще ходиш към 20 седм. на ФМ?Моята 20 сед. се пада към 20 ноември доколкото сметнах, така че тези дни ще звънна за час.

# 274
  • Мнения: 1 990
Ммм, не, сигурно не съм се изразила ясно! Май бях написала, че миналия път съм ходила в 20 г.с. при Димитрова, което и сега мисля да направя, като за целта май трябва да се запазва час още в началото на октомври или дори по-рано!

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 31
Дали не е по-добре да отида по-рано?Понеже съм от Бургас и няма да имам възможност да отида и на трите приема по ФМ прецених ,че тази седмица дава най-пълна информация.Дали правилно съм разбрала?

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 21:03 от zlatоmira

# 276
  • Мнения: 6 142
здравейте
моето име за момиче е Йоана-Габриела ,а за момче с таткото решихме да е Георги,та ако е момиче двете ми деца и татко им ще празнуват имен ден заедно.

# 277
  • София
  • Мнения: 1 541
оф аз да ви кажа днес малко реших да поизтупам килимите и да ви кажа сега не се чувствам изморена ( щ'от не съм се олежала) но нещо ме преръчква кръста и корема . Утре съм при доки след 17:00 ч. и в понеделник ( тъй като ще ходя на уикенд) ще ви пиша - стискайте палци и на мен  
Hug

# 278
  • Мнения: 1 990
Дали не е по-добре да отида по-рано?Понеже съм от Бургас и няма да имам възможност да отида и на трите приема по ФМ прецених ,че тази седмица дава най-пълна информация.Дали правилно съм разбрала?

Ами, ранната ФМ или както е в техния списък с услуги - Скрининг I триместър дава информация на този по-ранен етап дали има някакви аномалии на плода и генетични заболявания, Синдром на Даун и т.н. Естествено, аз си мисля, че ако не е нещо твърде видимо, има не малка вероятност за грешка, но пък ако наистина има проблем, могат да се вземат мерки навреме. А за ФМ в 20 г.с. и аз мисля, че е най-пълна и нужна. Но този път съм решила да отида и на трите.

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 31
Добро утро bye
marini Благодаря ти за отговора  Hug
reniris   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
J_M_M  и ние тези имена сме си харесали само ,че ако е момиче ще е само Габриела Peace

# 280
  • Мнения: 278
Добро утро  на всички  Hug
Аз едвам станах днес. Може би е от времето, което е много мрачно и дъждовно и в същото време задушно и горещо  Sad
Лек ден  Hug

# 281
  • Варна
  • Мнения: 46
Добро утро аз се надигнах за малко, снощи бяхме на гости прибрахме се към 1..... в 4 станахпо принуда, после заспах чак към 7 и 30..........като пияна съм от това недоспиване Laughing на всичкото отгоре ме хвана рядкото щастие нещо не ми е понесло но не знам кое......отвратително е  Sad Sad и отивам пак в леглото дано поспа още малко. Лек и хубав ден на всички повече усмивки, аз се оплаках на бързо....

# 282
  • Мнения: 81
Добро утро и от мен.Днес горе долу съм добре но не си представях че една чепка грозде може да ме изкара извън ритъм Sick ак олко много го обичам.

# 283
  • Мнения: 326
Добро утро.
Днес в 12.30 съм на първи преглед  Praynig Ще пиша веднага след това да ви кажа какво ми е казала док.
Лек и неповръщащ (така ли се пише не знам) ден на всички сладурки.
 Hug  Hug

# 284
  • Мнения: 157
Добри Ютрооооооооооо маметаааа, как сте днес  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз се надигнах, по нощница се мотам още и съм във велико настроение.
valeto Успех на предлгеда ще чакаме да се отчетеш   Hug
Аз вчера спрях утрогестана (док ми каза като ми спре кафявото цапане 3-4 дни след това да ги спра) и да ви кажа сега само се наблюдавам, много съм една и аз, само търся нещо лошо да стане вместо да си правя кефа значи.
Айде хубав, лек и много усмихнат ден от мен - цунки на коремчетата  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт