ДЕКЕМВРИйската тайфа стиска палци за ПОЛИ и Точицата

  • 11 803
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 250
eta , ша пускаш гатанка, я, как иначе!  Simple Smile

# 286
  • Мнения: 518
 брей, много гатанки станаха , ще взаме да ми изпуши бременелския мозък Crazy!
justice , да беше писала по-рано ,че ще ходите , можеше да се видим и с теб ! то сигурно сме се видели ама ...... моята персона - 3-ти ред - хопопотамката с риза пепит черевено и бяло  Laughing!
хм , Амбър , значи не твоя мъж съм скивала , ма той като мишкувал отзад - как да го видиш?!
eta, итересно! мойто си филосфско вижадане накратко е ,че децата не принадлежат на родителите си , а са Божии създания и не бива да се посвещават на някого - човек т.е. , а имат право на собствено име .

 
момичета какво мислите за пътуване с влак , спален вагон до Варна ? дали е подходящо за бременни ? не съм пътувала изобщо с влак от години и направо нямам спомен , нито пък сега идея дали друсането е поносимо ! честно , съмнявам се че и някоя от вас е пътувала скоро, ама да питам все-пак .

# 287
  • Мнения: 1 745
Дарлин,да ти кажа имахме един период,когато Лизи беше на няколко месеца,в които много се кефех,че леглото е люлка! LaughingВместо на ръце,я слагах там и или аз ,или татко й се излягахме на спалнята и люшкахме леглото с крак!Мързелива работа,ама то по час можеше да откара... ooooh! Та съм доволна-ако не искаш може да се застопори и да не се люшка и така! Peace Дано съм ти помогнала! Hug
Само едно не разбрах на това легло-пише,че 3 дибли се сваляли,за да си излиза детето самичко,но аз не знам как става! newsm78Иначе и това е добре,ама кой знае как става..... Rolling Eyes
Шапчиците са супер! Heart Eyes
Амбър,не че искам нещо да кажа,ама да те подготвя за някои неща! Laughing Една мама в другата отчетна си има едно правило-Не очаквай помощ от никъде,а ако дойде-добре дошла! Wink Та няколко пъти го писа тя това,щото ние се оплакваме от мъжете,че не помагат!Твоя може да не е от тези,но много не разчитай!Аз си гледам Лизи самичка!От мъжа ми помощ не съм видяла за нея!Някой път сготви нещо,но само това!Дано после и с двечките са оправя! Crazy Това ми е страха в момента! И пак да кажа-дано твоя мъж не е като многото други! Peace Hug

# 288
  • Мнения: 217
Аа, пебс ти пък, то моят е единствен, аз в Канада живях 2 години  след връзка 13 години с него, върнах се у Бг-то и тоз  моят ме излъга да се оМъжа... та пробвана марка е...ама не може да готви милия...иначе много помага, немога се оплача...поне засега де....пу пу да не му е уроки Mr. Green...
Момичета, аз мисля с Мъжо нощес да тръгваме към морето за 4,5 дни , че взех да изкуфявам тук....притеснява ме пътя...ама на,... Колибрито колко пъти го минава...ох....страх, не страх , ша стягам един куфар....то аз имам 5 парцала де Mr. Green/за китове/ ма на съкровището да взема ризки, туй онуй....да ми е гиздав той hahaha убавеца...мо'е и да му излее късмета, че секс не е видял от март...горкия
Понякога му викам, ние сега с таз бременност и брака неможем да консумираме....та мома се водя още де Joy Joy Joy

# 289
  • Мнения: 395
oska, на 16ти  Wink
Местонахождение  Laughing двете столчета на последния ред. Настанихме се там, за да не пречим като си тръгваме. Черна рокля, а половинката с черна риза.
Доколкото знам друскането с влак не е препоръчително.

Да се похваля, че вече си имаме бебешко легло и секция за детската стая, но още не са сглобени.
Също така Овлажнител и Бебефон.

# 290
  • Мнения: 718
Здравейте, момичета  Hug
Днес бях при док да ми мери кръвно и да пусна урина - всичко е ок.
Памиво, браво, че си отишла на време на преглед  newsm10 Такива неща рядко се случват и повечето (аз поне) сме с нагласата, че няма ние да изтеглим късата клечка, така стават белите  no Почивай както ти е казал док и всичко ще е наред  smile3525
Evil, малката ти бандитка е страшен образ  newsm03 Дано бебчето да е по-кротичко, че не знам как ще им насмогнеш  smile3521
Оска, доколкото знам по време на бременност е най-безопасно да пътуваш с влак и самолет  Peace Пак се консултирай с док преди пътуването  yes
Милейди и другите лежащи мами - стискам палци бързо да минат неразположенията  thumbsup
walia78, честита рожденичка  newsm59

# 291
  • Мнения: 1 541
Абе какви са тия татковци командоси тук цял ден дето ги търсите кой къде се е скатал и кога е офейкал от лекцията по кърмене  Laughing На мен много ми се идваше на тази лекция днес, но нямаше как, ама на другата съм се заканила сериозно (дай Боже), така че да вземе да се отбележим предварително, пък там ще носим по една червена роза в уста (щото тоя глад не прощава на никакъв зарзават да се кипри по ризите) да се познаваме- поне тези, които не сме се виждали до сега!

Choosy,  Heart Eyes мило, мило- разтопи ме с обръщението по мой адрес от сутринта  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А аз понеже съм патка забравих да кажа, че сърдечно благодаря за коментара за гарднерелата  Hug Знам аз, че тя от нищото се появява, ама това съвсем ме беше изкарало извън нерви, защото вече е шах и мат за такива като мен, дето и без това се опитват да живеят в инкубатор  Crazy

памиво, безкрайно ме зарадва с все пак добрите вести от лекарката и сега добре дошла в клуба на полегналите тодорки  Hug Ще си тлъстеем и ще си мачкаме чаршафите дружески  Laughing А за полезността на форумската параноя спор няма- понякога може да ти изпили нервите без повод, но важното е, че в нужните ситуации има по- важната роля да предпазва от големи беди  Peace

Darlin` , много кокетни шапоци  Peace Честито на момата!

За списъците- ще коментирам другата седмица, живот и здраве, че товага ще започна човъркането из тях и съответно корекцията им. Аз предлагам да си менкаме после няколко, че да можем да си обсъдим и дооформим  Peace

За вестителките- мен все от страх да не дръпнем дявола за опашката не го повдигам този въпрос  Whistling хем винаги съм бягала от суеверия пък напоследък съм просто ужасна  Tired

Амбър, с повече организация и малко повече скандали първоначално ще си намерите ритъм и ще се справите и сами, но пък ако се появи от някъде желание да помага- не го отказвайте!
Само, момичета, не правете грешката да си търсите помощ за бебето- него си го гледайте вие, а помощниците могат да ви помогнат из къщата и делата в нея. Да не стане така, че някой да лигави бебока, а вие да бършете прах и да бъркочите гозби, че то така се разбира помагането по- често  Naughty

eta , ти сериозно ме заинтригува с тази астроложка  Thinking Чак и дата викаш ти е боднала....доядя ме, че съм толкова далече от теб, че да се опитам и аз да се примъкна при нея, ама ще си търся някоя тук сега  Twisted Evil
А за името- аз по гатанките съм мнооого боса, ама ако се решиш на такива ще чакам да го отгатнат по- умните от мен мадами.
И се замислих де- аз също съм против кръщаването на името на стринка, свако, свеко и тн, но пък дали използването на буква на един от родителите е лошо също, защото нашето е с моята буква, което е безкрайно не нарочно, но така ми хрумна просто  Thinking

walia78, честит празник на малката ти принцеса!!!!

За заглавията - и преди съм казвала, че съм скептична към римуваните заглавия на теми, така че моите предложения са винаги да е просто Декемврийки № еди кой си там.....но пък виждам, че мнозинството е с по- нежна и романтична душа, така че какво ли се обаждам само  Whistling

Марлийн, съжалявам, че и ти с деликатно положение и желая скорошно закрепване на състоянието, поне докато родим и можеш по- спокойно да предприемеш тежки мерки към ликвидирането на проблема  Hug

Момичета с камъчета, песъчинки и други отломки в бъбреците- имате ли някакви дори и минимални дискомфорти след като пишкате? Питам, защото при мен има, независимо от всичко, дори и когато уж съм чиста от поредната гад инфекциозна  Thinking

# 292
  • Мнения: 395
eta, 30.11 асоциирам с Андрей.  Simple Smile

# 293
  • Мнения: 2 768
Да се включа накра на тази тема пак.

Много ми беше интересно посещението, тя е една ужасно начетена жена със знания по-обширни от океан  Simple Smile
Говори генерално за периода около началото на Стереца т.г., (понеже според нея едва ли ще пренося, много огън-момче било)

Та каза да очаквам не особено лесен характер, със силна воля, свободолюбив. Нищо лигаво - мъж и половина. Тези деца много щели да обединяват семействата, да им носят късмет. Това генерално за този период, вече според датата и часа идват другите неща.

Хаха, имаме познаааал! justice   bouquet

извинете, че не ви пиша поименно!
прочетох ви, но още съм развълнувана под въздействието на срещата

# 294
  • Мнения: 344
Аз щях да предложа Адриан .. ама то все тая .. Party
Браво! Хубаво име  Hug

# 295
  • Мнения: 666
Завърнах се и аз от преглед, на кратко бебка е добре, расте и си плува на воля. Тежи вече цели 780 гр, доктора е доволен от всичко и ще се видим отново чак на 2-ри Октомври.
 Марлиин много съжалявам мила, че трябва да се бориш с болката, надявам се все пак да се успокоят нещата до няколко дена.
Милейди виждам настроението се е завърнало, само така и горе главата. Аз също не съм суеверна, не вярвам в никакви лоши поличби, но така се наплаших покрай разни събития тук, че ми секна за момент пазарната треска. Предполагам като се постопли ще се юрна пак, само да сме живи и здрави.
Отивам да правя нещо за папкане сега, а междувременно питах преди, но никой нищо не каза, какво мислите за имената Емма и Елма??

# 296
  • Мнения: 518
Bibi2202 , харесвам Емма , ама много използвано напоследък . Елма не съм срещала , интересно е !
Марлийн , много неприятно наистина - така да те боли ! дано те поотпусне !
 zlitova, justice , благодаря за отговорите !
хайде , мамчета ! моля казвайте какво мислите по моя казус !
justice , видях аз част от новите придобивки и в друг форум !  Васето ( и брат му , живот и здраве) е със същата икейска кошарка . напоследък доста бях залитнала по бели мебели !
eta , класическо и хубаво мъжко име Peace!
*MILADY* , виждам ,че отново си върнала бодрия си дух ! само така !

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 20:53 от oska

# 297
  • Мнения: 344
Лелеее нашия татко прояви инициатива сам да ми лакира ноктите на краката  Crazy Ето резултата:

При условие, че за първи път хваща да лакира нокти - резултата е учудващо добър Peace Тук там е намацал малко, ама... няма да го чистя - да е против уроки Party

Bibi2202, Емма Flutter

# 298
  • Мнения: 666
Оска не мисля че има нещо страшно в пътуването с влак. Друг е въпроса колко ще ти е удобно самото легло в спалния вагон, но аз съм пътувала няколко пъти и съм доволна. На бебо със сигурност ще му е кеф да го подрускат малко и ще спинка спокойно. Така че моето мнение - вхащайте пътя и се забавлявайте.

# 299
  • Мнения: 7
айде и аз да се плиосна в последната страница.. но като чух да говорите за астрология и не мога да се сдържа просто да не поразпитам какво още е казала астроложката.. ета моля те раздуй ни малко повече като имаш време.. някои от по генералните неща.. примерно това с обединяването на семейства и тн.. за стрелчетата от този период какво ти е казала и пр.
името Андрей е много хубаво! аз съм му фен и ми беше сред избраните за момче..  Simple Smile

Оска, влака е по подходящ от колата (поне според мен), по-равномерно е друсането, но все пак си е дълъг път и едва ли ще ти е комфортно.. ама то не може пък без хич.. требе си жертви за моренце  Sunglasses ние така пътувахме до морето и ми беше прилично добре... но бях все още 19-20 седмица.. сега сме по тежкотоварни, но пак бих избрала влакчето ако е за тази кауза Simple Smile

Bibi2202 аз съм за Елма.. много благо звучи и не съм го срещала.. интересно е, определено.. Simple Smile
 
иначе аз малко се покрих.. не ми беше социално нещо,.. но не съм изпускала да ви чета.. всичко се сканира!! Simple Smile
Поздрави на всички.. и хубава вечер

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 21:13 от Aluin

Общи условия

Активация на акаунт