С коси от златни есенни листа към ПАЗАРДЖИК пристъпва есента

  • 30 174
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Добро утро!Ето по едно кафенце

Приятна и ползотворна седмица на всички!
                             Hug Hug Hug

# 406
  • Мнения: 270
Добро утро на всички  Simple Smile,момичета бихте ли ми препоръчали добър доктор УНГ,нямам представа към кого да се насоча,благодаря предварително   bouquet.

# 407
  • Мнения: 413
Добро утро на всички  Simple Smile,момичета бихте ли ми препоръчали добър доктор УНГ,нямам представа към кого да се насоча,благодаря предварително   bouquet.
д-р Атанасов, работи в болницата в отделението УНГ.
Тази седмица трябва пак да ходим при него, имат съмнение за проблем с третата сливица. ooooh!
Доволна съм за сега, много внимателен и спокоен.Обяснява подробно и отговаря на въпроси. Peace

Добре дошла на новата мама.  bouquet

И ...ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на КАМЕЛИЯ на НИНКА със закъснение! Blush  bouquet

# 408
  • Мнения: 941
д-р Атанасов и д-р Златарев от МБАЛ ПЗ  Peace
И двамата ги препоръчвам с двете ръце  Peace Peace

# 409
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
д-р Атанасов, работи в болницата в отделението УНГ.

И аз съм доволна от него  Peace .

# 410
# 411
  • Мнения: 227
  Мокър ден от мен!   smile3549

Даскалите са непредвидими,за пореден път се убеждавам  Mr. Green  Heart Eyes
Mr. Green Mr. Green Mr. Green непредвидим=луд? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

  Слънчице,мисля си ,че всички носим у себе си "тихата" лудост,без значение колко го осъзнаваме и признаваме пред себе си.Непредвидим за мен този път значеше,че освен стройната и подредена мисъл,даскалите притежават и имат стройна "бедрена част" от себе си.  Heart Eyes  Hug  Hug  Hug

  Декемврийче,кафе мнозина ще предложат,следата от молива ще бъде твоя,изживяна и истинска ... Hug  Hug  Hug

  Нинко,да са ти живи и здрави децата,барабар със зетьовете - бъдещи, и ти да им се радваш,а яйца можеш ли да пържиш?  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 12:43 от Една ...

# 412
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Гери  Hug линка не се отваря,изписва "Ами сега!Тази връзка изглежда повредена."

# 413
  • Мнения: 941
Гери  Hug линка не се отваря,изписва "Ами сега!Тази връзка изглежда повредена."

wwf.bg   Peace

# 414
  • Мнения: 2 577
Сенчице, и аз да влезна в тон с краката, ама ти като по-скромна си турила само до глезените. Реших да дръпна и по-нагоре аз. Laughing
Относно лудостта, съм на мнение, че рутината само може да срути човек Mr. Green Следователно, трябва да си малко луд Heart Eyes

# 415
  • Мнения: 2 336
д-р Атанасов и д-р Златарев от МБАЛ ПЗ  Peace
И двамата ги препоръчвам с двете ръце  Peace Peace
Аз също съм се насочила към тях!!!

# 416
  • Мнения: 270
Много благодаря за насоките момичета  Hug,и Симона май има проблем с третата сливица,ще видим как ще се бреборим и със това  Wink.Лека вечер  Simple Smile.

# 417
  • Мнения: 2 577
Много благодаря за насоките момичета  Hug,и Симона май има проблем с третата сливица,ще видим как ще се бреборим и със това  Wink.Лека вечер  Simple Smile.
много съм доволна от д-р Златарев засега.

# 418
  • Мнения: 319
Много благодаря за насоките момичета  Hug,и Симона май има проблем с третата сливица,ще видим как ще се бреборим и със това  Wink.Лека вечер  Simple Smile.
Дани, да не е болничка Симона? Много целувки от нас със Стилияна Wink

# 419
  • Мнения: 270
Марианче не е точно  болна,има силна задна хрема,явно се е възпалила ностната сливица,така поне ми обясниха,лекуваме се пък да видим  Thinking.Целувки и на вас  Hug Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт