Хълцане

  • 25 931
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Хълцаше още докато ми беше в корема.
И до ден днешен е така.
Нищо не помага.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 227
Хълцаха и двамата. Нищо не помагаше освен оригването Embarassed.
Сега им се случва рядко (хълцането имам предвид Wink).

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Когато беше мъничко бебче,синът ми много често хълцаше.Или нищо не съм давала и съм го оставяла спокойно да се нахълца ,или му давах  да суче.

# 18
  • Мнения: 71
Дъщеря ми страшно много хълцаше като бебе. Нищо не помагаше, просто накрая минаваше от самосебе си.

# 19
  • Мнения: 1 305
От бебе си е така. Tired
Хълцането и е запазена марка.
Добре, че поне не дава вид да и пречи. Grinning
И при нас е така  Peace
Понякога като почне да хълца не може да спре.

# 20
  • Мнения: 9 814
Хълцането е нормално за всяко бебе. Все още не е ясно как се получава хълцането, но в него няма нищо опасно.
Дори не е нужно да даваш вода.

# 21
  • Мнения: 4 335
Все още хьлца доста често,понякога,като започне по 30мин. не спира.

# 22
  • Мнения: 1 558
Да,хълца често.Давам й малко захар и почти винаги спира хълцането Peace

# 23
  • Мнения: 485
тя си наваксва ... докъто ми беше в корема не е хълцала (или поне аз несъм я усещала ) та сега .. ще хъъъълцаа  hahaha

# 24
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Да,много често хълца. И в корема ми хълцаше. Минава без да правя нищо специално по въпроса.

# 25
  • Мнения: 1 424
Малкият хълца почти на всяко ядене след като се оригне.Понякога спира като пие малко водичка, а друг път си спира от самосебе си. Педиатърката ни каза, че това е нормално и дори било показател, че е хапнал добре. Wink

# 26
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Докато беше малък хълцаше постоянно. Нищо не помагаше и си спираше самичък. Сега вече му се случва много рядко. А за кихането си киха и сега още. Те така си прочистват нослето.

# 27
  • Мнения: 125
И хълца и киха Simple Smile Докато ми беше в корема хълцаше безкрайно дълго,гледам че и сега си е такъв- като се разхълца и спиране няма  Crazy..Аз не се впечатлявам особенно,явно това си е типично за бебетата Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Хълца често давам чайче или водичка и спира.И в корема ми също хълцаше често  Simple Smile!

# 29
  • Мнения: 485
явно само аз несъм я усещала в корема като хълца Simple Smile Simple Smile или не е хълцала наистина ... възможно ли е в корема ми да не е хълцала ?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт