Добре дошъл, Борис! (Априлки 2006 дочакаха Морко)

  • 26 931
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 147
Благодаря на всички за пожеланията Hug
Ренка, ако всичко е наред 27 Юни се очаква.

# 721
  • Мнения: 2 149
Вени, наскоро ходих там при вас в един клуб, който ми хареса. не знам как се казва, но е в дългия блок зад магазин Европа.
Има доста играчки вътре и пързалка с топки. Доста ги занимаваха децата.Вижте и там ако искате.
Можем да проверим какво искат - според мен може да наемем залата за 2 часа, ако сме 15 деца по 2=30 такси*4 лв = 120 лв максимум да е наема, повече няма да е изгодно. Или? Даже мисля, че трябва да е по-малък, защото в крайна сметка си е 2 часа пъен клуб. Но искате ли да има куверти за децата или да кажем консумация кой каквото иска да си плаща на място и само една голяма торта? Или?
Там имаше детски куверти някакви, преди съм била на РД, с пържени картофки, сандвичета, сок, нещо такова беше...

За снимките - свързах се с фотографката, но ще изчакам да оздравеем напълно, пак ще има снимки, докато не се съберат средствата.

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 18:10 от Чаено момиче

# 722
  • София
  • Мнения: 1 531
Рени, вчера се сетих за теб и касетките на твоя мъж Laughing Ние сега правим подобрения в гардероба и сме изкарали всичко оттам. Та си намерих една торбичка с най-любимите ми касетки и... не можах да ги изхвърля! За пореден път! А нямам на какво да ги слушам. Кажи на мъжа ти, че не е единствен! Mr. Green

За моя мъж ли става въпрос? Нещо не зацепвам за никакви касетки.... newsm78Да не е за някой друг?

Ами то нашето ще си е като рожден ден - в смисъл, че ще платим играта на децата за 2 часа. Не съм много в час с цените напоследък, но например в Острова на съкровищата все още е 6 лв. за 2 часа.
Иначе предлагам да е възможно най-опростено - за нас консумация от бара, а за децата нищо. Mr. Green Ако искат сок ще им вземем на място. И торта разбира се. Wink

И аз като бях на рожден ден там детското меню беше сандвич с картофки.
Не знам дали се заплаща допълнително и дали е само за рождени дни, но имаше 2 какички, които за минута на оставиха децата да скучаят - измисляха всякакви игри и танци - с балони, чашки и др.
Вени, ако искаш питай какво включват грижите за децата.

# 723
  • Мнения: 1 027
Честит празник на всички, които имат повод днес   bouquet

Благодаря за поздравити, както винаги не сте ни пропуснали   bouquet Енви, благодаря  Hug

Деси, ти си знаеш,  Hug

# 724
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честито на имениците!

...
Тина, опитай да контролираш с часовник. Кажи на Ема, че може да играе на компютъра от 5 до 5:30 (да речем) и й обясни за кое положение на стрелките да следи.
...

Най-лесно става с кухненски таймер, или с тип пясъчен часовник, докато се научат да познават часовника.

Зарче, в тойсръс онлайн има влакчета 2 за $5, да знаеш.

# 725
  • София
  • Мнения: 1 252
Да се включа в потайна доба да поздравя днешните именници! Heart Eyes  bouquet Hug Честит ви празник Наде!

Деска, тъкмо се плашех, че ще ме чакате с третото и тогава някой ще поеме щафетата ми  Mr. Green. Лека, безпроблемна и щастлива бременност ти желая миличка! Hug

Тази нова Година ще е като последните няколко - с Косе и Емчо в нас. В 9ти месец няма да рискувам да родя по улиците или на непознато място...Чувам, че родителите ми се канят да идват за Коледа, а свекитата за Нова година. Мисля вторите да ги отсвиря... Родителите ми ще са в помощ, а свекитата чакат всичко наготово. Напоследък съм станала една негостоприемна, чак се плаша...

Вчера ми беше ден за болници, ходих на кардиолог и зъболекар. Май не съм ви казвала какъв екшън преживях преди 2-3 дни. След като започнах да пия АБ, вечерта взех един Аналгин и се наспах като бял човек след 8 денонощия сомнамбулизъм (заради зъба). Събудих се, когато мъжете ми тръгваха за ДГ. Изпратих ги и в момента, в който затворих входната врата се сринах. Не можех дъх да си поема, сърцето ми биеше учестено. Мислех, че умирам. След няколко минутна борба за въздух успях да стигна до леглото и да измеря кръвното - 50/38 с пулс 174. Яко се гипсирах и не знаех какво да правя. За ниско кръвно знам, че се пие много вода и започнах да се боря за всяка глътка. Оказа се, че при тия стойности не мога и да преглъщам. Реших да звънна на Косе, на лекарката ми и накрая на майка ми, но пусти късмет никой не си чува телефона. Обадих се в ДГ да ги помоля когато пристигне Косе да му предадат да ми се обади. Бяха минали 25 мин от тръгването им. Кръвното ми дали от лежането, дали от опитите да дишам бавно и дълбоко успя да се вдигне до 85/50.  Тогава се обади лекарката ми и ме посъветва да пия много течности и да хапна шоколад за енергия и да взема 2 валерианчета. След още половин час успях да се чуя с Косе и да го стресирам и него. Оказа се заседнал в задръстване и още час го чаках да е прибере. През това време успях да дойда на себе си. Кръвното бавно стигна до нормалните 100/60, но пулсът си остана по-висок от нормалното. След срещата с кардиолога се налага да пия бета блокер за нормализиране на пулса и кръвното. След зъболекаря отидох до ДГ да прибера Емо и ме зарадваха, че през деня половината деца вдигнали Т и ги прибрали рано родителите им и да следя Емо. Емо беше жизнен до към 20 часа и тогава започна да хленчи, че го боли коремчето и главичката. Дадох му 5мл Панадол и само след 5 минути бе заспал. Но в полунощ беше вдигнал Т и се наложи да дам пак Панадол. Днес от сутринта се дере от кашлица, но беше без Т, докато не се събуди от следобедния сън. Явно ни докопа и грипа. Не успях и аз да избягам от гадината и днес цял ден кашлям като заклет пушач. Наливам се с фрешове и хапвам чесън като арабин - на всяко ядене... Дано го удържа това проклето нещо далече.
Днес констатирах, че 7 месеца издържах без да помириша хапчета, а отскоро пия на ден по 1/2 бета блокер, 3 АБ, болкоуспокояващи от сорта на Парацетамол или Аналгин, по 2 валериана при нужда (днес се наложи пак да пия) + сироп за кашлица. Колкото бягах от илачите сега съм овързана с тях за неизяснено време... Утре трябваше да съм на ЖК и да видя малката пикла как расте, но с тази кашлица + болно ЕМи няма как да стигна до болницата. А ми се искаше да я видим беба как расте и дали няма да ни изненада в последния момент с размери като батко си...
Лека и оздравителна вечер за всички болни. Hug А здравите да се пазят! Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 130
Леле, Раче, какъв ужас ти е минал през главата  ooooh!! От какво ти е станало така, разбра ли се? Стискам палци да оздравявате и повече да нямаш такива преживявания  Praynig!

Бубка, мерси много!

# 727
  • Мнения: 2 631
РачеHug!


Велина вече оздравява. Грипната ваканция приключва. И надявам се от понеделник - всяко дете по пътя си!
Wink

# 728
  • София
  • Мнения: 1 252
Зарче, според лекарите е от натрупания стрес от недоспиването. В един момент след като поспах като бял човек, организма е рухнал. Дано не се повтаря, че не знаех на кой свят съм и се страхувах за бебка дали получава достатъчно кислород.

Емо днес е крив, но без Т и не ми кашля. Ако спи спокойно и тази нощ утре ще го командировам в ДГ. Цял ден гъзурчене след него много ми идва.

Имаме си нов бисер: Емо стана фен на "Колите" и според него главния герой е Макуин Красавицата  Mr. Green. Поправяме го, но явно му е трудно да изговори Светкавицата, защото упорито продъжава да го нарича по своему.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 531
Раче, много болежки ти се струпаха напоследък. Дано вече сте здрави всички вкъщи. Peace

И аз от вчера пуснах Соня на градина, въпреки, че си допива АБ. Бабите са потресени и само ми вменяват вина. сега само я следя за симптоми за болести и все се притеснявам. Thinking

# 730
  • Мнения: 7 605
Леле, Раче, в какъв филм си се вкарала  Shocked Хайде да се оправяйте вече и от сега нататък всичко да мине гладко  Praynig

Рени, споко, и Милена е на ДГ и пие АБ. Няма Т, не е заразна, защо да стои вкъщи? Тази сутрин занесох урина за проба и ще видим как е положението.

Енви, много се радвам че малката красавица е по-добре  Hug При нас мъжът ми пое щафетата и е хремав, ще се прибере довечера но само за една вечер, утре след обяд ще лети за Прага. Ще го търпим, какво да го правим  Joy

# 731
  • Мнения: 3 205
Татянче, урината не трябва ли да я носите 3-4 дни след последния прием на антибиотик?

Данката също от понеделник е на градина, според лекарката вече нищо му няма и май е права - от както го е казала, почти не е кашлял  newsm78 . Иво май ще се размине с грипа - пак според докторката, защото ходи на градина и е далеч от брат си през деня. А  аз вече съм заклет привърженик на промиването на нос вечер като превантивна мярка за болести.

Леле, Раче! Дано повече не се повтаря това!

# 732
  • Мнения: 7 605
Татянче, урината не трябва ли да я носите 3-4 дни след последния прием на антибиотик?

Да, в понеделник-вторник пак  Wink

# 733
  • Мнения: 1 147
Раче, дано всичко да е зад гърба ти вече и само на хубави неща да се радвате Hug Peace Praynig А колко е голяма в момента девойката?

А  аз вече съм заклет привърженик на промиването на нос вечер като превантивна мярка за болести.
И аз съм така от година някъде ... и мисля да продължавам тази практика ...

# 734
  • Мнения: 2 631
А как точно промивате!? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт