Всеки ден е ден рожден за септемврийското дете

  • 27 690
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 599
ЧЕСТИТ РОВЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ СЕПТЕМВРИЙЧЕТА!

Георги, Цецко, Йосиф, Мартин Александър и Меглена! Да са здрави, засмени и пълни дни с весели игри!




Pespa, добре дошла и от мен!   bouquet   

# 31
  • Мнения: 1 031
Добро утро!

Айде и аз да се включа с една сутрешна почерпка!
Днес моето голямо момче става на 4 години!
Да ми е жив и здрав, много щастлив, да има късмет и да реализира всичките си мечти!



Честито и на всички, които съм пропуснала Hug
Нека децата ни бъдат здрави, щастливи и имат най-прекрасното детство!

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честит Рожден ден на всичките сладури, направили вече 4!!!


Да бъдат здрави и много щастливи!

# 33
  • Мнения: 358
Честит Рожден Ден на нашите дечица !Тонеска, много са ти сладки на аватара  Heart Eyes, да ти е жив и здрав Гоги !

# 34
  • Мнения: 5 393
Да са живи и здрави всички днешни рожденници!  Весело и безгрижно детство им желая!

# 35
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОГАТА, ЙОСИФ, МАРТИН-АЛЕКСАНДЪР И МЕГЛЕНА! ЗДРАВЕ, ПРЕКРАСНО ДЕТСТВО И МНОГО КЪСМЕТ НА ДЕЧИЦА И МАМИ! Heart Eyes

Тонеска, Лиди, Hug Изчака ми се чакалото да се появите. Laughing

Ние днес търчим по Джи-пита, книжарници и магазини. #Crazy И като си помисля, че следващите десетина дни ще е същото. Whistling На голямото магаре му сложиха поредната ваксина за шарките, а след месец ще е ДТК. Бях забравила, че на 12 пак има ре-ваксинация след първи клас. Grinning

Обадих се в градината, искат ни на 14-ти с изследванията за чревни и стандартната бележка от личния. Малко се успокоих, че няма в един ден да влача и двамата и да се чудя къде по-напред да отида. Laughing
Започнах да се замислям за РД и с изненада установих, че 24 е работен ден и ще са на градина. Laughing Което ми е простено, защото 12 години съм организирала РД в празничен-почивен ден. Joy Миналата също бяхме в къщи, защото при нас ги взимат на градина, като навършат 3.
Та, сега съм в чуденка - има ли нужда от вечерно парти, след градината.  newsm78Уморени ли са вече? Я, споделете, моля. И не си спомням, но май в нашата градина не разрешават торти.
 smile3534 Това всичкото, защото не пишете. Joy
Айде,  Heart Eyes от мен.

# 36
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ СЛАДУРИ,КОЙТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!!!

Много ви благодаря за пожеланията!!!  bouquet
Ето  и една малка виртуална почерпка по случай рождения ден на моето диване.





Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 13:54 от cecko05

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Честит Рожден ден на малките ни големи дечица!

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОИТО СЪМ ПРОПУСНАЛА  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Да бъдат много здрави хубавите ни дечица!!! Да бъдат леееко палави и мноооог разумни  Peace

Niya, аз не бих организирала рожден ден И вечерта, ако празнува в градината. Само трябва да провериш това с тортата! Съмнявам се да не разрешават, когато има сертификат  Thinking Ако все пак не разрешават - ЛОШО. Какво е Р.Д. без торта  CrazyЩе трябва и в къщи да го отбележите.

# 39
  • Мнения: 3 595
newsm59
Мили момичета да са ви честити 4 годишните рожденичета! Да растат здравички и щастливи, да си ги обичате и гушкате много, а те да ви обсипват с милионите си детски усмивки!
newsm59

Рядко стигам до тук, но си мисля за вас и ви попрочитам.
Ради била съм на почивка и чак сега виждам, ако пак идваш пиши, с радост бих се измъкнала да се видим Heart Eyes

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Ния, колко време сте отсъствали от градина? Аз сега ходих, искат чревни ако има отсъствие повече от два месеца. Ако е по-малко - само бележка от педито. Питах и за торта - Приси в понеделник има РД и ще е и за първи ден на градина. Казаха ,че със сертификат от производителя няма проблеми.

# 41
  • Мнения: 1 599
А пък ние ще имаме парти и вечерта  Party Тук се пада деня преди уикенд аи е много удобно за децата да закъснеят с лягането. Даже днес вече се разбра и къде ще и започвам раздаване на поканите Simple Smile

# 42
  • Мнения: 183
Мили момичета да са ви честити 4 годишните рожденичета! Да растат здравички и щастливи, да имат много щастливо детство изпълнено с игри и мечти,да слушат мама и тати Simple Smile newsm59 newsm59

# 43
# 44
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Аааа, прописахте, значи.  love001
Ани, и моите мисли клонят натам. Laughing На 14 ще попитам за тортата, дано разрешат със сертификат Praynig, иначе ще ме принудят да правя и парти след това. Няма как, права си - накъде без торта. Laughing И особенно без духането на свещите. Joy
Вещи, Лазар не е ходил от края на април, май. newsm78 Та, няма да се разминем с чревните. Laughing
Иви, как те мисля, често, често.... Simple Smile
цецкоHeart Eyes

Розе, как приятно ме изненада.  Laughing Една голяяяма  Hug от нас и да нацелуваш сладките бузанки на малкия Ванко. Той е роден през август, нали? 7 -8  newsm78 Много е сладък на аватара и на снимката ти от Фейса, но друго не се отваря, защото трябва да те адд-на като приятел. Laughing Ако искаш, може и това да стане. Целувки, много от нас.

Общи условия

Активация на акаунт