Всеки ден е ден рожден за септемврийското дете

  • 27 689
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Дани, надявам се всичко да е наред!  Praynig Praynig Praynig

Страхотни снимки  Hug  Hug  Hug

Тайги, ние бяхме с малко по-голяма люлка, но вършеше чудесна работа. Имаше и плот за хранене и се използваше за това. Някъде до година и нещо я ползвахме:

http://images03.snimka.bg/000421976.jpg  - на 5 месеца
http://images10.snimka.bg/001148309.jpg  - на година

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
GALLче, аз нали напоследък съм активен четец, та за клеевата тинктура всички казват 1-2 капки на година - т.е. ако даваш на Дарко 4годинки Х 1-2 капки. Във водичка се капе.
Ползват и за нос - в сребърна вода, но виж с търсачка дозировката (ако ти се налага).

# 737
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Аз да ви кажа клеевата вече я давам на око, сипвам в една лъжичка, допълвам с водичка, задължително след това да има нещо за пиене, поне при Симона е така, защото доста щипе. И в носа съм им капала, разтворена във физиологичен разтвор, там е голяма драма също, защото е ужасно щипещо. Но ако се слага редовно, за 2 дни пресича течната хрема.

Дани много я мисля и аз, дано всичко е наред  Praynig
Съни, винаги си толкова енергична и позитивна   bouquet
Тонеса, честит рожден ден на Ивко на патерици! Да ви е жив и здрав! Сега почва веселото  #Crazy Laughing

# 738
  • Мнения: 529
Много мерси за отговорите  Hug

Аз малко като удавник за сламка съм се хванала за тая тинктура, ама ...  Embarassed на Дарко му давам Ехиначи. Но ми се струва малко  Outta Joint

Алекс, и в носа, казваш  Rolling Eyes Това малко ми прилича на сребърната вода - всичко лекува  newsm78 ще пробвам, поне не вреди  Simple Smile

Ихааа, изписахме темичката  Whistling

# 739
  • Мнения: 3 595
Тонеска прекрасни сте цялото семейство, а двете братчета толкова си приличат  Heart Eyes
Ани дано се е приключило, че доста се измъчи. А за пърхането и аз се чудех доста в началото, но взеха да се засилват, та и този момент ще дойде  Simple Smile
Щях 100 неща да пиша, но дреб е на друго мнение  Crazy

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Добро утро!



Благодарско за отговорите  Hug Май все пак ще търся обикновен шезлонг за по-лесно разнасяне. Иначе Рали я държах в столчето за кола, но то не е толкова удобно за бебето...
Еее, Съни на ръце го носиш твоя мъж... Моя тези снимки не трябва да ги вижда  Mr. Green Екстра мацка си на снимките, ако видиш аз какъв са "голям кораб"..., отиде "труда"  Mr. Green да дойде лятото Ани ще ме мотивира  bouquet
За тинктурата и аз знам за 4 години - 4 капки, а ако го научиш гаргара да прави за гърлото е екстра.
Рали има нова мания - играем не се сърди човече до полудяване, но разбирайте само я почваме, защото после пионките стават част от театрална пиеса  bowuu Имаме и по-елементарни игри със зарчета, тях ги изкарваме до край, ама като падне става като буреносен облак  Laughing снощи пък "тренираше" да изкарва щестици  hahaha

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
taigi, да ти доведа и Габриел да го занимаваш  Joy но от снощи вече и лек сопол има Sad За шезлонга съм с 2 ръце и 2 крака  Peace Обаче на едни познати дребното нещо не иска да стои в него - май късно го сложиха, на 3-4 месеца, а преди това се гърчеше в кошницата за кола.
Ще се оправим лятото - аз само кроя планове какво ще ям и как ще тренирам. Вчера даже се сдобих с електронна везна - на око знам горе-долу грамажите, но очаквам след раждането да имам период на вманиачаване. Аз я исках за Коледа, но на мъж ми като му спомена нещо, той няма търпение. Сега трябва да ми мисли друг подарък  Mr. Green

Вчера случайно набарах нашето педи без опашка, току-що тръгваща или идваща на работа (даже не разбрах, но кабинетът и е точно до аптеката, на която спрях за Витамин С). Та тя прегледа Габче и каза да правя това, което вече бях започнала - прополки, сиропче, витаминче и Есберитокс. Аз последното го давам редовно. Трябва да го закрепя тази седмица, да не задълбочава настинката. Сега с баща му взехме да мислим да не настива от климатика в къщи  newsm78
В носа мисля да му капна витамин С, някъде го четох това  Thinking Сигурно е супер гадно, ще пробвам първо на себе си  Mr. Green Онзи ден изхвърлих едни стари капки Коларгол (тези черните), а аз тях ги капя при воден сопол - 1-2 пъти и пресичат всичко. Знам за тях и затова само при крайна нужда слагам.

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 09:04 от aniK

# 742
  • Мнения: 1 031
Съни шапка ти свалям - страхотна домакиня си Grinning
Ани, Галче полудявам като е разхвърляно, затова Гоги от малък съм го научила да си събира играчките, с които е приключил игра. Сега понеже е батко събира и на Ивко, ама скоро ще включа и дребен в подредбата Mr. Green
Тайги и ние мноооого рядко докарваме игра на Не се сърди човече докрай, затова имаме компромисен вариант - играем с две пионки. Но и при Гоги е проблем когато не печели Twisted Evil
Ани стискам палци на Габи да се оправи бързо Hug

# 743
  • Мнения: 358
Тонеска, много сте сладки  Hug
Съни, браво на теб! За родата - не ги мисли, тъкмо така ви е по-сладко  Hug

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Ани, Галче полудявам като е разхвърляно, затова Гоги от малък съм го научила да си събира играчките, с които е приключил игра. Сега понеже е батко събира и на Ивко, ама скоро ще включа и дребен в подредбата Mr. Green

Оооо, мамин сладък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И аз полудявам, но доскоро всичко събирах сама  #Crazy Опитвах се и Габи да включвам, но е толкова бавен, че не го изтърпявам. Понякога обаче проявява изненадваща подреденост  ooooh! Сега като сме си в къщи оставям играчките неприбрани и лекичко полудявам  Crazy

Снощи до никое време не можах да заспя, а сутринта Габриел ме събуди рано-рано - в полусън отидох да му правя закуска и при отварянето на шкафчето стъклената му вратичка полетя с гръм и трясък надолу и се пръсна на хиляди парчета - голямо събуждане направих  Mr. Green Обърнах го на суеверие - дано е на хубаво и слюноотделянето ми да спре  Praynig Praynig Praynig Тотално съм изтрещяла  hahaha
Иначе Габи има някаква "задна хрема" - сутрин е леко задръстен към гърлото, а през деня нищо му няма.

# 745
  • Мнения: 207
Добро утро!

Ани  Joy - страшно ме развесели с това сутрешно пожелание.

Ради, Тонеса, Роси - много хубави снимки. Тонеса, според мен много си приличат малките сладури  Heart Eyes Роси - Добри много е пораснал   bouquet

Съни - трапезата ти изглежда чудесно, както винаги.

Тайги - аз съм голям фен на един шезлонг на Фишер Прайс. Ползвах го и за столче за хранене, а и като вибрира Марти чудесно си спеше в него. Ето този е:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2880

Да попитам - някой виждал ли е плюшени Том и джери, но да приличат на истинските - това си е поискала в градината от дядо Коледа Ивана?!

Лек ден от мен!

# 746
  • Мнения: 5 393
Добър ден, момичета  Hug

Дайте някакво заглавие за следващата тема, че още 3 поста и прехвърляме страницата  Simple Smile

# 747
  • Мнения: 1 031
Пуснах нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447363.new#new
Сега ще я попреработя да е по Коледна

Общи условия

Активация на акаунт