ЮЛСКОТО дете на плаж седи, хваща тен и водораслите лови!(тема 127)

  • 14 066
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
Белинда, ако искаш да ти кажа кога точно идвам, да уговориш пак да ти гледат децата и дойдеш пак сама  Mr. Green
hit

# 46
  • Мнения: 9 903
В Русия съм ,в Русия съм  Mr. Green

ох, като го написах аз това преди време, кой коментира, че разстоянията за нищо ги нямам, не помня  Mr. Green

мамоиви, като ви видя на снимки с Весито, изпитвам силна завист към цвета на косите ви  Peace моята все не ми е в ред.

за приорикса ли питаш, Оле? Много хора я сложиха вече, ние също - на 26ти, бях забравила вече.

# 47
  • Мнения: 1 584
Оле, ние сложихме точно днес втория прием.

Егати висенето му ударихме - 1ч чакахме в чакалнята, като напече едно ми ти слънце, като влязоха 4 по-големи момчета и стана егати лудницата. После в стаята още поне 15 мин - Ноеми така се изнерви ..сега ме болят ръцете от вдигане и сваляне в опит да си намери мястото ooooh!

Не са я мерили и теглили от преди рд-то й ..иначе видях назад при прегледа на гърлото един зъб - май не беше кътник чак обаче а преди него ....

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Оле, ние сложихме точно днес втория прием.

Втория приям на коя ваксина? Аз все се каня да те питам, или май те питах ама съм забравила, колко приема на Превенар се правят в Германия, когато 1-вия прием е на 9 месеца, че аз се чудя дали да бием 3-та ваксина или не, бихме на 9 и на 11 месеца, в брошурката пише, че се препоръчва 3-ти прием през втората година от живота, ама ... newsm78

Иначе преди 2 седмици бихме Приорикс /шарките и заушка/, никви грижи.

Иви, Алекс голям бонбон, да ти е жива и здрава  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 790
..иначе видях назад при прегледа на гърлото един зъб - май не беше кътник чак обаче а преди него ....

Искаш да кажеш, че не си го усетила даже кога е излязъл ли, ааааа?  Close

Приорикс ли е ваксината на година и месец? Тя за трите шарки ли беше?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Да, морбили, паротит /заушка/, рубеола.

# 51
  • Мнения: 1 584
Аз все се каня да те питам, или май те питах ама съм забравила, колко приема на Превенар се правят в Германия, когато 1-вия прием е на 9 месеца, че аз се чудя дали да бием 3-та ваксина или не, бихме на 9 и на 11 месеца, в брошурката пише, че се препоръчва 3-ти прием през втората година от живота, ама ... newsm78
2 са й правили - на 9 и 10 месеца. Гледах сега на Ясмин картона - няма тя трети прием, а вече е на 3г Peace

Иначе втори прием баш на Приорикс имах предвид., защото Олето за него пита. Тук даже е Приорикс-Тетра - и с варицела.


Искаш да кажеш, че не си го усетила даже кога е излязъл ли, ааааа?  Close

 Mr. Green Аз на Ноеми "не съм разбрала" за нито един - ни температура, ни безсънни нощи, нищо. Чакай да не се хваля много, че някой ще ме урочаса и после трябва да си поливам детето три пъти с вода  - много чисто ще стане и ще бие на очи сред мърлявите германчета hahaha

# 52
  • Мнения: 367
мамоиви, като ви видя на снимки с Весито, изпитвам силна завист към цвета на косите ви  Peace моята все не ми е в ред.

Не си казала,не сме ти издали тайната  Wink  Аз с твойте разстояния не мога да се меря  Laughing тя наша България една шепичка!

# 53
  • Мнения: 690
За яслата - за изследванията на изпражнения има специални кутийки с лъжичка за по-лесно. Може от предния ден да се вземе проба. Васермана на мен личната на Ния ми го прави. Изпраща го в някаква лаборатория.
За яслата само шише, нощница, чифт дрехи и пантофи. Сега ще нося и биба. Днес й беше първият цял ден на яслата. Давала пример на по-големите с пишкането на гърне  Laughing Яслата като че ли се отразява добре на Ния - по-самостоятелна е и е много по-бъбрива от преди. Пак примъкна играчка от яслата - един бял заек и казваше 'дайце'. А на обувките си казва 'буки' Кърми се стабилно Simple Smile Сутрин рано, следобед (веднага щом се прибера) и вечер на заспиване. Превенар мисля този месец да сложим.

# 54
  • Мнения: 2 171
Евридика, много хубав разказ и страхотни снимки от сватбата Heart Eyes. Потопих се в атмосферата и вълненията ви. Страхотно хубава двойка сте и много си подхождате. Бъдете щастливи Hug!

Мамоиви, честито християнче Hug. Имаш прекрасни дъщерички Heart Eyes.

От утре и Алекс е на градина. И се притеснявам все едно му е за първи път.

В БГ колко пъти се поставя Приорикса? Мислех си, че е само един прием с реимунизация след 5-6 години. Но сега се обърках като прочетох Майра newsm78.

# 55
  • Мнения: 219
Мале, вече на ясла ли тръгват децата?
На нас ни искаха и гребенче, всеки си имаше лично и ни ги връщаха винаги сресани. Винаги трябва да имам памперси, дрешки за преобличане, през зимата - с къси ръкавчета и къси панталонки, пантофките да не са много дебели, че се изпотяват. Но ако закъсат, вземат от друго детенце, и това да имате предвид. Шапка за слънце, ако излизат навън. При нас даваха и любима играчка, ако е пирвързано детето към нещо...Ще ви питат дали сте съгласни да пият флуорирано мляко / ако градината или яслата ползват такова/. Друго не се сещам.

Белинда, извини ме за любопитството, но какво прави мама, когато децата ги няма newsm78Не чмога да си го представя, защото няма как да ми се случи.

А къде са Дуци, Пърли....Какво стана н Анна след таблетката?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 096
В БГ колко пъти се поставя Приорикса? Мислех си, че е само един прием с реимунизация след 5-6 години. Но сега се обърках като прочетох Майра newsm78.
Аз като чета, втората ваксина Priorix тук я дават на 12 години  newsm78 http://pramed.com/imuniz_kalendar.htm

# 57
  • София
  • Мнения: 18 679
Объркахте ме с тези ваксини...Едно време тази тройната се казваше Тримовакс, сега някаква друга ли слагат newsm78 Нашата е насрочена за 23-ти, но мисля да я отложа, защото е точно преди заминаването ни и ме е страх да не направи някаква реакция, майка ми ще се ошашка...Трябва да се обадя на джипито да й кажа.

Дени, много е хубаво Hug Спя до обяд, върша си някакви мои неща следобед - ходих на разни профилактични прегледи, за които иначе нямам време, на козмтик, разтребих всички гардероби, срещи с приятелки на кафенце, форумче, теглих си разни филмчета от нета, почивам си доста пълноценно. После вечер към 7-8, ако мъж ми не е на работа излизаме на вечеря някъде, после пийваме в някое нощно заведение, на концерт ходих, на клуб, на кино, през нощта кеф ти сън, кеф ти секс, кеф ти комп, абе страхотно е, тъкмо навреме ми дойде почивчицата Grinning Гледам мъжо и той живнал Flutter Но вече започваме усилено да си говорим за децата, липсват ни все повече и повече Simple Smile

# 58
  • Мнения: 9 903
мамоиви, като ви видя на снимки с Весито, изпитвам силна завист към цвета на косите ви  Peace моята все не ми е в ред.

Не си казала,не сме ти издали тайната  Wink 

казвам, казвам /подрипващ емотикон/

ха, че и аз открих случайно кътник наскоро, похвалих се, ама на мен не ми завидяхте, само на Майра, нали  Naughty


белинда - някаква революция си направила ти......браво!браво!

# 59
  • Мнения: 219
 
Дени, много е хубаво Hug Спя до обяд, върша си някакви мои неща следобед - ходих на разни профилактични прегледи, за които иначе нямам време, на козмтик, разтребих всички гардероби, срещи с приятелки на кафенце, форумче, теглих си разни филмчета от нета, почивам си доста пълноценно. После вечер към 7-8, ако мъж ми не е на работа излизаме на вечеря някъде, после пийваме в някое нощно заведение, на концерт ходих, на клуб, на кино, през нощта кеф ти сън, кеф ти секс, кеф ти комп, абе страхотно е, тъкмо навреме ми дойде почивчицата Grinning Гледам мъжо и той живнал Flutter Но вече започваме усилено да си говорим за децата, липсват ни все повече и повече Simple Smile
Cry ИСКАМ И ААААААААААААЗ
извинете за истерията, сега дребното е в краката ми, голямото излиза от банята

Общи условия

Активация на акаунт