ЮЛСКОТО дете на плаж седи, хваща тен и водораслите лови!(тема 127)

  • 14 074
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 171
Дени, много е хубаво Hug Спя до обяд, върша си някакви мои неща следобед - ходих на разни профилактични прегледи, за които иначе нямам време, на козмтик, разтребих всички гардероби, срещи с приятелки на кафенце, форумче, теглих си разни филмчета от нета, почивам си доста пълноценно. После вечер към 7-8, ако мъж ми не е на работа излизаме на вечеря някъде, после пийваме в някое нощно заведение, на концерт ходих, на клуб, на кино, през нощта кеф ти сън, кеф ти секс, кеф ти комп, абе страхотно е, тъкмо навреме ми дойде почивчицата Grinning Гледам мъжо и той живнал Flutter Но вече започваме усилено да си говорим за децата, липсват ни все повече и повече Simple Smile
Cry ИСКАМ И ААААААААААААЗ
извинете за истерията, сега дребното е в краката ми, голямото излиза от банята


Дени, присъединявам се към истерията ти и искането също Joy. Днес Алекс направи дори и невъзможното, за да ме побърка Crazy. Вече нямам търпение да е утре и да го заведа в градината. А аз ще релаксирам само с едно дете. За почивка като на Белинда не смея и да си мечтая. Поне не през следващите 13-14 години ooooh!

# 61
  • Мнения: 479
Сега е точният момент да напомня, че Катето заминава утре за Гърция с майка ми и баща ми  Mr. Green

тити, и на двете ви завиждам  Laughing

Тук голямо вилнее пада. И разнообразието е много по-лесно достъпно, не е необходимо да товарим/разтоварваме и пътуваме, за да стигнем до зелени площи или от едно място на друго.
Катето е много доволна и двамата с мъжа ми почваме сериозно да се замисляме за дистанционна работа.

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 21:50 от Гнидка

# 62
  • Мнения: 1 584
белинда - някаква революция си направила ти......браво!браво!

Белинда изостави децата, Тити купи проходилка - форОма не е това, което е hahaha Или отчетните са много заразни  hahaha

Утре е първия официален ден на Ясмин в градината.  Simple Smile Като стана дума за исисквания - тук искат едни гумени бутуши и панталони за дъжд - снимах я Ясмин ще покажа като сваля снимките - като от ВиК е  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 171
белинда - някаква революция си направила ти......браво!браво!

Като стана дума за исисквания - тук искат едни гумени бутуши и панталони за дъжд - снимах я Ясмин ще покажа като сваля снимките - като от ВиК е  Mr. Green

И в Швеция имаха същото изискване. Много са сладки дребосъците с тези високи гумени ботуши, играещи си в дъжд и кал, абсолютни непукисти Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 553
Ама Дуци наистина ли не е писала от онази вечер с таблетката  newsm78 Мен ми се струва, че по-скоро гледах нейни снимки. Някой чувал ли я е.

Аз пък не искам това което вие искате  Mr. Green  

Успех в яслите на всички малки душички  Hug Както и на вече по-големия батко  Hug

Аз си мислех, че Дея има само 8 зъба - тези на преден фон, но скоро и аз съвсем случайно забелязах поне още 2 по-назад, пред кътниците, но не ми се дава никаква възможност да проверя.

Всяка ясла си казва на място точно какво си иска  Peace /е , не го казва самата ясла де  Simple Smile /, но в общо линии наистина се искат памперси /мокри салфетки/, пантофки, пижамка и резервни дрехи /шапка/.

Астарта, много хубав аватар  Heart Eyes и много интересен подпис  newsm78

# 65
  • Мнения: 690
Какво се е случило и за каква таблетка става дума при Дуци?  Rolling Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 553
Анна беше смукала малко от таблетките против комари и тя беше много притеснена Confused Но сега сигурно си пече д----о на морето /доколкото времето й позволява де/ Simple Smile
Нали ?! Някой чувал ли я е все пак.

# 67
  • Мнения: 9 903
белинда - някаква революция си направила ти......браво!браво!

Белинда изостави децата, Тити купи проходилка - форОма не е това, което е hahaha Или отчетните са много заразни  hahaha

Утре е първия официален ден на Ясмин в градината.  Simple Smile Като стана дума за исисквания - тук искат едни гумени бутуши и панталони за дъжд - снимах я Ясмин ще покажа като сваля снимките - като от ВиК е  Mr. Green
тя проходилката си събира прах в един ъгъл. Вчера ми предложиха да я ползвам, щом Ясен не ще да ходи Simple Smile

аз пък в другата отчтна докладвах за училището на Деян - уж частни, уж богати градини, пък пак ние носим моливчета, лепила и ножици, и чакаме официалния списък  Thinking и униформите са неприятно скъпи.  а заради рамадана учебният ден е сведен до три часа, да не се изпада в кофти ситуации да огладнее детето. Ама може да се носи храна, де.

# 68
  • Мнения: 142
Аз я чувах Дуци. Добре е Анна след таблетката. Е, имаше хрема и температура милата, ама нещо вирусно явно. Дуци сигурно няма достъп до нета.
Много са сладки дребосъците с тези високи гумени ботуши, играещи си в дъжд и кал, абсолютни непукисти Simple Smile
Ние с Белинда видяхме две каки с такива ботушки. На концерта на Мадона, в жегата  smile3532
Добре е много да има кой да вземе детето, та малко мама и тате да се почувстват хора. Нашите и за няколко часа като го вземат, направо ми просветва. Оправям си къщата и сядам малко да си почина, та и в душата ми настава спокойствие.
Иначе Самуилчето ми е много сладичко  Heart Eyes Ходи напред назад и сега хита е да си краде плодове от кухнята. Най-често грозде от кошницата. Пълни си устата като хамстер, пълни ръцете и обикаля гордо напред назад. hahaha Обаче му растат зъби и плаче много горкото. Особено нощем Cry Та завиждам на всички с незабележимо израстнали зъби.

# 69
  • Мнения: 479
Катето тук (в Дупница) се самообслужва с грозденце директно от лозницата, която минава покрай парапета на терасата и е достатъчно просто да протегнеш ръка  Heart Eyes Обаче гроздето е пръскано, а аз докато реагирам вече беше натъпкала зрънце в устата. Но поне е зряло и сладко вече  Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 2 894
мамоиви, като ви видя на снимки с Весито, изпитвам силна завист към цвета на косите ви  Peace моята все не ми е в ред.

Не си казала,не сме ти издали тайната  Wink 

казвам, казвам /подрипващ емотикон/


 Flutter Казвам, казвам и аз  Embarassed Аз съм все така неуспешно рижава   #Silly Даже вече се отказах и се боядисвам с 7-ца Rolling Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 979
ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ ОТПОЧИНАЛИ - Ра тамън тези дни си мислех и за теб  Grinning
Ние така и няма да ходим никъде на почивка освен за още някой уикенд до Родопите все с ремонти сме заети тази година.
Евридика изчетох разказа ти на един дъх, направо ми се прииска да се омъжа, било е невероятно, а за фотосесията на Бухти просто нямам думи -страхотно семейство също.
Видях и една прекрасна именячка християнка с прекрасна рокля от воали - честито на Алекс  Heart Eyes
Завидях за концерти, разни майки дето са без деца, или такива на които им ги гледат за по час -два  Embarassed
И накрая отивам да си лягам, че моето момиченце ще ме събуди в 4/00 с "мамооо" и съня поприключва!! Но е толкова хубаво да си майка, че си заслужава всичко през което минаваме без значение - зъби, колики  Heart Eyes Heart Eyes
Като гледам има и отиващи на ясли и детски градини тези дни - успех и попътен вятър!1

# 72
  • Мнения: 1 584
Е Астарта, те са точно за дъжд и кал - тук ги обличат така и ги пускат да скачат нарочно в локвите  Wink

Ето я Ясмин на пробното обличане  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 553
И аз все се каня да купя на Билянка гумени ботуши и дъждобран, за да си джапа на воля в локвите и мисля и на двете да им купя и то ще го направя с удоволствие, като знам какъв кеф ще им донесе  Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 2 894
Майра, много е готина  Mr. Green И Дени има такива долнища/две/ От ТСМ съм ги взимала  newsm78 Разкошно нещо, цялата зима се е въргалял с него Peace Обаче вече са му малкиии Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт