ЮЛСКОТО дете на плаж седи, хваща тен и водораслите лови!(тема 127)

  • 14 073
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 18 679
Гумени ботушки на Ники съм взимала от Колев и Колев, цената беше символична. Завиждам ви за хубавите градини, тука ги извеждат едва ли не само на слънце и над 20 градуса Т Sad Инак веднага се намира някоя кокошка да опищи орталъка, че са й разболяли детето и...така Sad Държат ги децата затворени почти по цял ден. Аз затова гледам след градина всеки ден да сме навън, но зимата тогава вече е тъмно и....абе кофти.

# 76
  • Мнения: 185
Ох, досега ви четах и вече нямам сили да пиша, тъй че утре  Blush

# 77
  • Мнения: 690
Майра, Ясмин е страхотна. Заприлича ми на пожарникар Simple Smile  Peace Тази пролет в модната тема всички бяха полудели по гуменените ботушу.

Кети, една приятелка, която се боядисваше в гарваново черно не можах да я позная, защото е руса. Ходила на някакъв фризъор в Младост. Мога да взема координати, ако ти трябва.

Мерси за уточненията за Дуци и Анна. Дано да са на морето наистина.

Тити, Яската не ще в паяка ли?  Thinking

# 78
  • Мнения: 66
Честит имен ден на Симеона и Симона!Да са здрави,весели и с гордост да си носят името!   

# 79
  • Мнения: 367
Честит имен ден на Симона и Симеона   bouquet  Майките да пуснат по една снимка че забравихме децата  Crossing Arms

За всички желаещи да бъдат русалки  Mr. Green боята е cramer color 121  платинено русо мат  Peace

# 80
  • Мнения: 115
Честит имен ден  на всички именици!!!
        здраве, щастие и само хубави емоции им желая!!! 

Аз до сега бях     afwitch af afwitch af                       . Чак сега взех да се поуспокоявам (след като преполувих кафето ). Станах сутринта рано и още с полу затворени очи хуквам към кухнята  да правя на малкия палачинки. набързо опекох 3бр, намазвам му една със   сиренце , нарязвам на парченца и му я сервирам да си я яде. Дааааа ама нееее     #Cussing out . Опита 1 хапка , другите ги поонакъса още малко и най-старателно ги изхвърли едно по едно . Викам добре - не му е харесало (до сега не беше опитвал). Отивам препичам хилийка (в това време си пускам и кафето), намазвам  я с малко масълце и доволна му я нося. Той да си  я яде, а аз да си глътна от кафето , че много ми се спи  Tired. Е дааа ама неее , същата работа, начупва и изхвърля  smile3515. Викам "ок" ще му дам банан, поне го обича .....................и него не пожела . Аз вече имах зелен цвят на лицето . Сега е "наказан" в кошарата  , а аз съм на компа да се успокоя  Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 553
Честит имен ден на всички именници ! Да си носят името с много здраве и късмет !   bouquet

# 82
  • Мнения: 925
Благодаря за хубавите думи за сватбата ни и за нас!   bouquet Бухти, фотосесията ви е супер! И мястото е чудесно.

# 83
  • Мнения: 479
Честит Имен Ден на всички големи и малки именници! Името да им носи много здраве и късмет  Hug

Днес и ние имаме празник - на тази дата се взехме преди 2 години  Grinning Затова съм щедра  Laughing :



Катето в период на отрицание - само повтаря "не" и "няма", а май разбира как казва, защото обикновено е против каквото я питаш, особено за ядене  Crazy

Юцка, ние сме така всеки ден почти за всяко ядене  Simple Smile

Ясмин е много сладка така  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 58
1     
Цитат
 Бременност, майчинство / Родени 2008 г. / Re: И най-малкото ни ЮЛЧЕ на годинка вече стана (тема 125)       : Петък, 21 Август 2009, 20:55
Ау, браво на Ясен, и другите така да те изненадат.
.............
.
Тити, и аз ти завидях като се похвали за кътника, ама явно съм го прикрила  Mr. Green. ( Това горе е мой цитат)
Майра, и Мартина има такова гащеризонче, вчера валя и мислех да я изкарвам в локвите, но нямаме гумени ботушки.
А ще ни трябва и дъждобранче, някой да знае откъде да намеря?
Гнидка, честит ви празник!

# 85
  • Мнения: 682
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!
ГНИДА, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!

# 86
  • Мнения: 185
И ние на този ден преди 2 години се взехме с моя мъж  Grinning Ето малка почерпка и от мен:


Гнидка, честита годишнина и на вас, да се обичате цял живот, както в този ден (преди 2 години), да се радвате един на друг и да имате много незабравими мигове!

Честит празник на всички именици, да си носят със здраве името!

Искам и със закъснение да честитя годишнината на Дуци, рождения ден на Пух и имения ден на всички Алексчета!

Честито християнче на Мамаиви и честити ходещи крачета на Симона и Сами!

Успех на всички мъници, които тръгват на ясла, дано им хареса и бързо свикнат!

Ясмин е много сладка с тези дрехи!

Снимките на Дуци и Мамаиви също са много хубави, големи са сладури дечицата  Heart Eyes!

Бухти, фотосесията ви е невероятна, много сте красиви и тримата!

Евридика, много ми хареса разказът ти, всичко се е получило много добре, най-важното е, че на вас ви е харесало! Снимките ви са прекрасни, страхотни сте!

Ние в петък заминахме за Корсика и вчера се прибрахме, уж трябваше да има нет в хотела, но станала някаква авария и така и не бяха го оправили докато си тръгнахме вчера. Пътувахме с ферибот, 6,15 чАса на отиване, 7 на връщане (даже малко повече), но мина добре де; те корабите бяха доста големи, с доста ресторанти, барове, малки детски кътове, басейн и т.н., нещо като круизните кораби. Малко останахме разочаровани от острова, очаквахме нещо повече  Crazy Малко се поуморихме, но поне разнообразихме. Снимки още не съм свалила, ще пусна тези дни, ако ми остане време.
Другият вторник заминаваме за Прага, малко на гости да си видя племенника и оттам може би за БГ. Договорът на мъжа ми свършва на 21 септември и засега няма нови проекти и едва ли ще му го удължат, така че засега си заминаваме оттук. Което значи, че трябва да събирам целия багаж преди да тръгна за Чехия, направо не ми се мисли  ooooh! Ще трябва да започвам полека лека тези дни, че не е никак малко  Tired

Хайде лек ден от мен засега, че много се разписах нещо, ама като не съм писала отдавна  Embarassed Сигурно имаше и още неща, които исках да коментирам, но това се сетих сега  Blush

# 87
  • Мнения: 12
Честит имен ден на всички именици!
Честити годишнини на kupa и гнидка!
И Петър е в период на "Не" за всичко, с тази разлика, че го употребява и вместо "да"  Rolling Eyes. Примерно питам го искаш ли солета и той отсича категорично "Не!" и протяга ръцете да я вземе. А тази сутрин беше много смешен, лежи си до мен и гледа замислено в една точка на тавана, изведнъж казва "Да!", все едно е взел някакво много важно решение и се надигна да става  Joy. Иначе никакви конкретни думи не знае още, бърбори си само неговите си неща. На няколко пъти му се случи да ми отговори сутрин на "Добро утро" с "Буту" и това е. Ама и аз съм доста немарлива в това отношение и на нищо не го уча, надявам се да е самоук  Simple Smile 

# 88
  • Мнения: 142
Честит имен ден на Симона и Симеона! Да растат красиви и щастливи! newsm51
Честита годишнина на днешните булки - Купа и Гнидка! Желая ви много любов, разбирателство и семейно щастие! txtloves  loveuuu family
Вие пък как сте се взели по едно и също време, а и децата в една отчетна сте уредили  Joy
Ние сме като парцали днес. TiredСами цяла нощ ни будеше през 5 минути. От горе са му тръгнали два резеца, но сутринта забелязах че целия му венец отдолу е подут и побелял. Милото  Sad Като знам колко бавно му растат, не ми се мисли колко време ще продължи "купона"  smile3514

# 89
  • Мнения: 2 743
Като знам колко бавно му растат, не ми се мисли колко време ще продължи "купона"  smile3514

 Ха, и аз съм на същия купон- Наздраве  Crazy

 Честити годишнини на Купа и Гнидка !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт