Японски чай "Инхуа" - 5 част

  • 126 213
  • 483
  •   1
Отговори
# 45
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
добре де ,ама един път ли ходиш или е като разстройство?

# 46
  • Мнения: 243
http://www.youtube.com/watchv=O65OJvdEdmQ&feature=player_embedded                                                                                                                                                        Гласите ли се за празника на 12.12   хубавелки! Да прекарате един незабравим празник..


                                                                        ФИЛЮДКИИИИИИИИИИИИ

            ОХ МОМИЧЕТА, ОБЪРКАЛА СЪМ ТЕМАТА, НО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ, ПРИЕМЕТЕ МОИТЕ ПОЗДРАВИ И ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ!

Последна редакция: вт, 08 дек 2009, 19:14 от ФИЛЮДКА

# 47
  • Мнения: 216
tea-fea Hugаз гоня съвършенството-поне веднъж в тоя живот искам да се натикам без проблем в S-РАЗМЕР Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 095
добре де ,ама един път ли ходиш или е като разстройство?


Ходя по няколко пъти по принцип и не се е променило от чая и капсулите  Peace



tea-fea Hugаз гоня съвършенството-поне веднъж в тоя живот искам да се натикам без проблем в S-РАЗМЕР Mr. Green

Успех ти желая, Клум  Hug

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 167
Tea - feaq може пък при тебе да е различно. При мене имаше лек слабителен ефект - 1 път дневно, но аз пък по принцип ходя на наколко дни веднъж, така, че този ефект си беше облекчение. Може би има значение колко пакатчета дневно приемате. Освен това нека някой разкаже и нещо за таблетките, цена, ефект, взаимозаменяемост с чая?!?
Що се касае до мерките - аз например до преди 4-5 години си седях на 54 кг, при ръст 176 см, но никога не съм се чувствала като фиданка. Не съм спортувала в младежките си години и вероятно тялото ми няма много мускулна маса. Сега дъщеря ми, която е на 15 години не се побира в тогавашните ми дрехи и ако нямах снимки и аз нямаше да повярвам, че съм се вмъквала в тях.
Направо незнам какво да предприема вече  newsm78...цял месец правих през ден 2 часов фитнес и се лееше пот и пак не помръднах нито кило надолу.  Sick
Продължавам да ви чета...

# 50
  • Мнения: 190
Аз пих чая месец, свърших една опаковка и преди няколко дни си купих  капсулите.  Наистина ходя до тоалетна много често на ден. И то разтройство. Хапна нещо и отида след половин час го изакам. Много е неприятно ако ти се доходи като си навън по работа.
За цената - Аз си купих чая за 7.40 лв, а капсулите за 8.00 лв
Аз мога да споделя, че според мен капсулите не действат, поне при мен. Чая е по - добрия вариант. Не съм се мерила, но усещах по - стегнат корем докато пиех чая, а сега с капсулите не е същото.

# 51
  • Мнения: 1 095
ilinayor, препоръчват да се пият таблетките заедно с чая .Аз мисля да правя така поне 2 месеца, за да видя какъв ще е резултата. Плюс това съм и на диета, така че се надявам на много добър резултат. Аз си купих промо пакет от сайта на вносителя опаковка чай + кутия капсули за 32 лв. ,безплатна доставка. На същите цени горе долу могат да се купят и от аптеката,а така ми ги донесоха у дома Simple Smile
andrea_doll , ти сигурно си купила 1 блистер капсули за 8 лв. ,нали?

Аз скоро няма да се тегля и меря,за да видя резултат и да се зарадвам Simple Smile

# 52
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
от снощи започнах капсулите,не са ме разхлабили,но днес усещам един станен вкус в устата си.капсулите и аз ги взех от аптека за 8лв.,но цяла кутийка-36бр.по колко капсули пиете,аз по една на обяд и една вечер тъй като ям само вечер.

# 53
  • Мнения: 1 095
от снощи започнах капсулите,не са ме разхлабили,но днес усещам един станен вкус в устата си.капсулите и аз ги взех от аптека за 8лв.,но цяла кутийка-36бр.по колко капсули пиете,аз по една на обяд и една вечер тъй като ям само вечер.

Ирина
,до колкото си спомням пиешеш да се пие само 1 капсула на ден. Не можах да разбера пак за цената , 8 лв. за блистер или за цялата опаковка???

# 54
  • Мнения: 249
аз знам ,че цялата опаковка е около 32-36 лв ,зависи от коя аптека ще се вземе

# 55
  • Мнения: 1 095
аз знам ,че цялата опаковка е около 32-36 лв ,зависи от коя аптека ще се вземе

И аз знам за такава цена,затова искам пак да питам Ирина  Peace

# 56
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
цяла опаковка-36 капсули.и аз се учудих като видях цената,а на кутията пише прием:ПО 1 ДО 2 КАПСУЛИ 30 МИНУТИ ПРЕДИ ХРАНЕНЕ.ДА НЕ СЕ ПРЕВИШАВА ПРЕПОРЪЧАНАТА ДОЗА.

# 57
  • Мнения: 1 095
цяла опаковка-36 капсули.и аз се учудих като видях цената,а на кутията пише прием:ПО 1 ДО 2 КАПСУЛИ 30 МИНУТИ ПРЕДИ ХРАНЕНЕ.ДА НЕ СЕ ПРЕВИШАВА ПРЕПОРЪЧАНАТА ДОЗА.

Направо трябва да я почерпиш тая аптекарка, яко се е прекарала . Добра сделка , Ирка ! Peace

# 58
  • Мнения: 249
да си поръчаме и ние от там  Hug

# 59
  • Мнения: 1 095
да си поръчаме и ние от там  Hug
Aз съм "ЗА", ако Иринка е съгласна да ни снабди на тази страхотна цена  Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт