Японски чай "Инхуа" - 5 част

  • 126 406
  • 483
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 216
ето ме Hugвече с 2кг по-слаба-само за 3-4 дни Laughing Laughing Laughingизпаданах в еуфория от щастие като се качих преди малко на кантара-продължавам в същия дух WinkУспех на всички с чая-има ефект и си заслужава според мен Heart Eyes

# 61
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
здравейте,момичета подвела съм ви с приема на капсулите Blush,добре,че не съм придозирала.къде съм бляла като съм чела начина на прием ,значи ПРИЕМАТ СЕ ВЕДНЪЖ ДНЕВНО ПО 1 ИЛИ 2 КАПСУЛИ,НАЙ-ДОБРЕ 30МИН. ПРЕДИ ХРАНА.и аз си мисля,че аптекарката се е прекарала,даже си мислех,че са ментета и се ядосвах,че не си взех касовия бон,че ако ми стане нещо...... нямам нищо против да ви взема обаче бяха единствените,понеже аптеката е на складови цени и някои неща са с поръчка,но мога да попитам.

# 62
  • Мнения: 190
ilinayor, препоръчват да се пият таблетките заедно с чая .Аз мисля да правя така поне 2 месеца, за да видя какъв ще е резултата. Плюс това съм и на диета, така че се надявам на много добър резултат. Аз си купих промо пакет от сайта на вносителя опаковка чай + кутия капсули за 32 лв. ,безплатна доставка. На същите цени горе долу могат да се купят и от аптеката,а така ми ги донесоха у дома Simple Smile
andrea_doll , ти сигурно си купила 1 блистер капсули за 8 лв. ,нали?
Аз скоро няма да се тегля и меря,за да видя резултат и да се зарадвам Simple Smile

Ами не, цялата кутия за 8 лв. Вътре са 36 хапчета.

# 63
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
да се отчета-започнах хапчетата на 8-ми,49кг.искам да сваля проклетите 4-ри килограма.ще се претегля на 18-ти пък да видим Thinking

# 64
# 65
  • Мнения: 216
да се отчета-започнах хапчетата на 8-ми,49кг.искам да сваля проклетите 4-ри килограма.ще се претегля на 18-ти пък да видим Thinking
дали правилно съм прочела newsm78сига си 49кг-искаш да станеш-45 Crazy

# 66
  • Мнения: 1 095
да се отчета-започнах хапчетата на 8-ми,49кг.искам да сваля проклетите 4-ри килограма.ще се претегля на 18-ти пък да видим Thinking
дали правилно съм прочела newsm78сига си 49кг-искаш да станеш-45 Crazy

Явно е така,Клум Simple Smile
Ирина,мила, не се ли чувстваш добре като си 49 кг.???  newsm78


andrea_doll, а ти от къде ги купи твоите капсули на тая цена?

# 67
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
не се чувствам добре с тия 49кг.дънки,панталони всичко ми е тясно и опънато #Cussing out.взех се в ръце,когато си обух любимия панталон и като се наведох да обуя малкия се сцепи много здраво,направо откачих,добре,че не бяхме излезли още #Cussing out.натрупала съм ги на дупе и бедра,няма отърване,а и не съм висока-160см. съм

# 68
  • Мнения: 190
Ами аз ги купих от аптеката в един от базарите на Лъвов мост в София.

# 69
  • Мнения: 1 095
Как сте японки сладки Simple Smile
Аз отивам да си направя чайчето,че вчера не съм пила, бях извън града и забравих да си ги взема. Мисля да изпия само една кутия капсули, май всички твърдят,че по-голяма полза има от чая. При вас как е ?

# 70
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
здравейте,аз още не съм се теглила и затова не мога да кажа дали съм отслабнала,но като цяло се чувствам добре,апетита ми намаля значително корема ми стана плосичък и се засищам с много малко храна.

# 71
  • Мнения: 0
Много се извинявам,но нещо не разбирам. Говорите за чаи и за хапчета ? За хапчетата как се казват? Заедно с чая ли ги взимате ? Спазвате ли някаква диета докато пиете чая,по колко пати на ден се приема ? Преди няколко месеца опитах с режима на Дюкан, но не издаржах далго , сега искам да питам нещо друго ? Затова имам толкова вапроси !!! Благодаря предварително на всички който ми отговорят! Simple Smile

# 72
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
здравей аз от скоро пия капсулите,казват се ИНХУА СЛИМ,а има и чай.може да ги комбинираш.за приема сме писали по-горе.

# 73
  • Мнения: 33
Ейй тука се станало доста оживено  Laughing
desi.vaseva аз си поръчах коледния пакет от страницата им. В Гугъла ти излиза.
За сега съм само 1,3 кг надолу, но в предвид, че не съм се ограничавала (е само сладичкото намалих) съм доволна за сега  Laughing Дано да се амбицирам покрай вас, че малко по строго и отговорно да погледна на фигурата ми  Embarassed

ПС: Някой да знае, дали алкохола се отразява много на процеса? Става дума за чаша вино вечер..

# 74
  • Мнения: 1 095
Ейй тука се станало доста оживено  Laughing
ПС: Някой да знае, дали алкохола се отразява много на процеса? Става дума за чаша вино вечер..
Според мен не, защото като гледам диетата в листовката , определено се ограничават въглехидратите,а алкохола не е към тази група.  Mr. Green От друга страна никъде не препоръчват алкохол при някакъв режим,освен в точковата диета Wink

Общи условия

Активация на акаунт