Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 21 647
  • 449
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 267
Дайте линк за онлайн нова, че май няма да ми оправят днес кабелната. Praynig
http://tv.free.bg/ntvonline.html
Мерси ама може да няма да стане он лайн че прише че нямат права за онлайн, да не би и за Мелодия така да стане
Да ,за съжаление на всички саяйтове,които са ми известни става същото-просто  НОВА спира онлайн излъчването тогава 

# 46
  • Варна
  • Мнения: 17 951
Гласувах с ДА. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 31
Записче !  Hug
geradost, много добре оформена тема ! Поздравявам те за положения труд !  bouquet
В анкетата гласувах с Да !    Peace

# 48
  • Мнения: 118
 на този сайт който е даден за онлайн Нова ТВ не го спират аз много често го гледам и досега не са го спирали, както на сайта на Нова

# 49
  • Мнения: 308
   Аз искам да попитам дали неизползването на бели букви остава или ще се пусне анкета. Виждам, че Герадост сама е решила въпроса, но лично аз бих спряла да следя темата, ако белите букви отпаднат. Смятам, че не съм единствената и мисля, че въпроса трябва да се уточни преди да сме се натъкнали на нещо, което ще ни развали приятното гледане на следващите епизоди.

# 50
  • Мнения: 7 474
Да си има бели букви и аз не обичам да чета какво ще стане. Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 654
Момичета ,желая ви приятни минути с последните серии.
Беше ми приятно да бъда с вас.
Но това което се разигра в предната тема ,ме накара да се оттегля от вашите редици/Джавидан ряпа да яде/.
1001 благодарности за приятните минути и за хората които се трудят на темите.

# 52
  • Мнения: 53
Какво става, джоджо? За какво се разсърди? ще ни е приятно ако пишеш с нас. Моля те, върни се.  Praynig
Само половин час до новия епизод.  Party

# 53
  • Мнения: 308
Момичета ,желая ви приятни минути с последните серии.
Беше ми приятно да бъда с вас.
Но това което се разигра в предната тема ,ме накара да се оттегля от вашите редици/Джавидан ряпа да яде/.
1001 благодарности за приятните минути и за хората които се трудят на темите.

   Джоджо, пиши си. Не взимай толкова навътре такива дребни проблемчета. Виж колко хора ги превръщат в драми. Нали не искаш да си от тях? То и аз от предната страница съм писала за белите букви, но трябваше да повторя, че явно щом за едни не е проблем се подминава.

   Лео, знаех си, че не съм единствената.    Hug

# 54
  • Мнения: 275
То и аз от предната страница съм писала за белите букви, но трябваше да повторя, че явно щом за едни не е проблем се подминава.
   Лео, знаех си, че не съм единствената.    Hug

Е, как ще си единствена - още на 1 страница съм написала мнението си за белите букви.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 083
Редовно ви чета, но май е взема да се откажа, почнахте на латино сериал да го избивате  Mr. Green
Джоджо пише, че се оттегля заради предишната тема, а не заради белите букви, поне се четете едни други  Wink
Мен белите букви не ми пречат, защото знам какво ще стане, но от уважение към тези, които не искат да знаят, мисля, че не е редно да се коментират бъдещи събития от филма  Peace

# 56
  • Мнения: 267
Tincheto 78,до тук сме 4-ри-ти,аз, Лео и Кристофер.Ще пусна анкета на другата тема  Peace,но познай какъв ще е резултата  Tired.

# 57
  • Мнения: 1 064
Момичета, писах по-напред и пак ще подчертая - спорът за белите букви е лишен от смисъл, защото вече няма какво да се издава. Ето, аз съм гледала всичко и мога да кажа, че оттук нататък картинките не помагат да се разбере какво става. Трябва да се чуе и превода. Каквото се разбира от действието, вече е казвано много пъти. Остава да гледаме. Дайте да не си разваляме удоволствието.

# 58
  • Мнения: 13
Момичета ,желая ви приятни минути с последните серии.
Беше ми приятно да бъда с вас.
Но това което се разигра в предната тема ,ме накара да се оттегля от вашите редици/Джавидан ряпа да яде/.
1001 благодарности за приятните минути и за хората които се трудят на темите.

Ами съвсем разбираемо, бих казала...
Сега се върнах на първите страници на предишната тема. Що за простотия?!? И след като, мисля, Бланка беше писала, не става въпрос за привилегия, а за благодарност, тогава защо Герадост се обижда толкова много. Явно благодарността на потребителките е в огромна доза привилегия.... Пък и какво значение има кой е събрал материалите и линковете. Тук е пространство със свободен достъп и мисля, че всеки би могъл да изкопира темата за друг форум или, в случая за друга тема. Момичета, излагате се! Дори във тийн форумите нямат такива пубертетски дразги...

# 59
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
май много разводнихте нещата  ooooh! толкова ли малко значи за повечето от вас положения труд на домакинята на тази тема,и толкова много ли е да покажете нужното уважение  Tired

а относно белите букви - на първа страница ясно е посочено,че използването им не е  задължително,което не означава,че не е желателно  Peace които си е свикнал да си ги ползва,ще си го прави и по-нататък - всичко е въпрос на етика и възпитание  Flutter
досега,като бяха задължителни,да не би да се спазваха от всички - винаги се появяваше някой,и като напук изтърсваше някоя глупост  Tired  така,че,сега,когато остават 10 серии,едва ли има толкова голямо значение  Peace

Момичета ,желая ви приятни минути с последните серии.
Беше ми приятно да бъда с вас.
Но това което се разигра в предната тема ,ме накара да се оттегля от вашите редици/Джавидан ряпа да яде/.
1001 благодарности за приятните минути и за хората които се трудят на темите.

Ами съвсем разбираемо, бих казала...
Сега се върнах на първите страници на предишната тема. Що за простотия?!? И след като, мисля, Бланка беше писала, не става въпрос за привилегия, а за благодарност, тогава защо Герадост се обижда толкова много. Явно благодарността на потребителките е в огромна доза привилегия.... Пък и какво значение има кой е събрал материалите и линковете. Тук е пространство със свободен достъп и мисля, че всеки би могъл да изкопира темата за друг форум или, в случая за друга тема. Момичета, излагате се! Дори във тийн форумите нямат такива пубертетски дразги...


оооо,даааа,много е лесно да се говори,когато не ти си полагал труд за това... Crossing Arms
ами по вашата логика да вземем всички да пуснем по една тема и да мирясате  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт