Как наричате "пиленцето"

  • 10 910
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 268
В къщи сме на "розичка" и с двете дъщери. Simple Smile
Мисля е нормално, след като и аз съм я наричала така в детството.
Ако сега тепърва ще трябва да избирам, бих се спряла на "пиша". Звучи си съвсем на място и не е далеч от истината.

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 311
Като бях малка го знаех като "муна"  Laughing Grinning

А "дуда" в този район не се ползва, затова на много хора от други градове им е странно, че на мен на кратко ми викат Дуда (това вместо Диди, че много ме дразни  Crossing ArmsLaughing Laughing

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Една приятелка (Централна България) викат ЧОНКА хипер ми е станно за разлика от всичко друго чуто досега Joy Joy Joy

# 18
  • град Русе
  • Мнения: 78
А аз още не мога да измисля никаква адекватна дума, за да наричам интимните части на дъщеря ми когато малко порасне.

Бабите ми викаха, че това е "чоче", вероятно измислена от тях дума и аз така си бях свикнала да викам.


И ние горе - долу така си я знаем - "чочка", "чочи"  Laughing

# 19
  • Мнения: 989
"Шушка"  Peace

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте ,аз малко ше се отклоня от темата но искам да ви споделя една случка . Синът ми доста отрано започна да забелязва тези неща ама той не пита ,това какво е направо ти забива въпрос дето се чудиш кво да кажеш. Crazy
Пример . Майка  ми ( т.е.неговата баба ) влиза в тоалетната по  малка нужда .Той съответно е намъкнат вътре ,щото е любопитен  и автоматично му прави впечатление  ,че мъжете  го правят прави  я тя сяда на тоалетната чиния . И изведнъж той и забива следния въпрос .
,, Бабо ,защо пишкаш седнала , и защо  чурката ти на тебе  е навряна в гъза ''  Shocked Shocked Shocked Shocked ooooh! ooooh! ooooh!
 hahaha hahaha hahaha А да ви видя акво ще отговорите на това  hahaha hahaha .Аз вече не си спомням какво казах тогава но направо онемях  Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 9 903
И изведнъж той и забива следния въпрос .
,, Бабо ,защо пишкаш седнала , и защо  чурката ти на тебе  е навряна в гъза ''  Shocked Shocked Shocked Shocked ooooh! ooooh! ooooh!
 hahaha hahaha hahaha А да ви видя акво ще отговорите на това  hahaha hahaha .Аз вече не си спомням какво казах тогава но направо онемях  Laughing Laughing Laughing

изразът "навряна в гъза" едва ли си е измислил сам  Wink

много объркващи думи видях тук, добре че нямам момиче  ooooh! 

# 22
  • Мнения: 10
Моита бебка още не разбира но аз и викам "шушето бушето"!Малко е дълго но за сега така....А пък на мен ми казваха "да измием пипето или шушката" Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 167
Аз бих казала долни устнички, но досега не ми се налагало да обяснявам какво е  Laughing 

# 24
  • Мнения: 666
Ние използваме "путинка"-макар ,че е малко групо Rolling Eyes и "шундичка" Peace

# 25
  • Мнения: 5 940
Ние използваме "путинка"-макар ,че е малко групо Rolling Eyes и "шундичка" Peace
Сериозно ли ooooh!?

# 26
  • Мнения: 666
Ние използваме "путинка"-макар ,че е малко групо Rolling Eyes и "шундичка" Peace
Сериозно ли ooooh!?

EmbarassedАми така се получава...шундичка по-често Whistling

# 27
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Синът ми си има пишка  Peace
За момиче дълго бих мислила.Не ми харесват нито идеите за животни,нито за цветя или измислени думички  Crazy

# 28
  • Мнения: 306
ние сме малки още, но смятам да използвам пиша. звучи ми най-добре, най- близо и наистина не правя асоциации с плодове, зеленчуци или каквото и да е друго. тоно, кратко и ясно.

# 29
  • Мнения: 31 212
Какви имена прочех, развеселихте ме Laughing

Общи условия

Активация на акаунт