скорошно раждане в Шейново?

  • 350 582
  • 2 534
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 274
Скоро станал някакъв сакатлък в Шейново, за щастие с добър краен резултат... та там били забъркани Попова, Колицова и Китанова... за последните 2 имах добри впечатления newsm78

За съжаление, никога няма гаранция.  Confused

# 16
  • Мнения: 553
Богословова е във Вита, приятелка ражда преди няколко месеца там. като ще плащаш 800 лв. за избор на екип и 200-300 лв. за стая ... помисли си

Скоро станал някакъв сакатлък в Шейново, за щастие с добър краен резултат... та там били забъркани Попова, Колицова и Китанова... за последните 2 имах добри впечатления newsm78

няма такова нещо за 800 лв. избор на екип във Вита http://www.vita.bg/ceni_klinika.php?k=1 написано си е ясно : нормално раждане -1700лв., секцио - 2100 лв.
лично за мен са си много пари.

# 17
  • Мнения: 125
Искам да попитам, колко струва запис на тонове в шейново и трябва ли предварително да се запишеш?

# 18
  • Мнения: 3 043
Аз раждах нормално в б-ца Шейоново, но при същата лекарка снаха ми и една приятелка раждаха секцио по мед. показатели - д-р Китанова. И аз, а и те са доволни, тя е чудесен специалист. Изборът на екип става в деня на раждането - попълваш едни документи докато те подготвят и там указваш. Но и е добре да говориш с лекаря преди това. А за самостоятелната стая - май варианта е само ако си платиш за ВИП, иначе не съм чувала за самостоятелни стаи в Шейново. Освен ако случайно не са малко родилките и да се случиш без компания Simple Smile

Моля те, кажи ми с кой анестезиолог работи д-р Китанова? Забравих да я питам, аз също може би при нея ще раждам (говорили сме)...

# 19
  • Мнения: 74
Валери, ти кога ще раждаш? Аз вероятно утре ще отида на "разузнаване" и после ще пиша. Днес си взех обменната карта и направлението за раждане, остават ми максимум 3 седмици, ужас - голям страх Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 335
Моля те, кажи ми с кой анестезиолог работи д-р Китанова? Забравих да я питам, аз също може би при нея ще раждам (говорили сме)...
Ами не знам да работи с някой определен, по-скоро, с който е на смяна. На първото ми раждане беше д-р Петров (ако не бъркам Thinking), а втория път д-р Мандажиева - много внимателна и мила.

# 21
  • Мнения: 3 043
Валери, ти кога ще раждаш? Аз вероятно утре ще отида на "разузнаване" и после ще пиша. Днес си взех обменната карта и направлението за раждане, остават ми максимум 3 седмици, ужас - голям страх Simple Smile

аз имам още време - чак към края на ноември, ама и при мен шубето почва да взима връх (и жертви - съна например). За д-р Петров знам, че е качествен анестезиолог. Айде die Hexe, като научиш нещо, ще чакам да споделиш. Това, което аз знам е, че плащането за избор на екип става до седмица след раждането, а при Китанова прегледите са платени.

# 22
  • Мнения: 4 358
Засега само се записвам.
От всичко написано съм чела само за Китанова и Гагова, но нито съм избрала категорично болница, нито лекар.
Искам да питам в Шейново всички стай за родилки ли са ремонтирани, баните все още ли са една на етаж и бебета стоят ли при майките или само ги носят за кърмене.

# 23
  • Мнения: 3 043
за стаите - не знам, и аз се чудя. За бебетата ни казаха на Отворените врати, че твърдо НЕ стоят при майките през цялото време, а ги носят за хранене на 3 часа.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 555
Баните няма как да са станали повече, така е проектирана сградата, ще и трябва много голям ремонт, за да оправят това. Това едва ли ще се случи.
Мога да кажа за ВИП стаите - доста прилични, имаше за няколко стаи с по един човек една баня и ключ от банята, който си беше в нас. Реално аз никога не съм чакала за банята, а тази баня все си я представях като голям проблем.
Бебетата ги носят на 3 часа и на мен не ми харесва тази практика, но това е положението.

# 25
  • Мнения: 3 043
Скоро станал някакъв сакатлък в Шейново, за щастие с добър краен резултат... та там били забъркани Попова, Колицова и Китанова... за последните 2 имах добри впечатления newsm78

За съжаление, никога няма гаранция.  Confused

Аз пък се радвам, че въпреки, че се е случила "издънка", са успели да я овладеят... Но дали тези, които са я причинили, или други - не знам?!

# 26
  • София
  • Мнения: 8 282
Богословова е във Вита, приятелка ражда преди няколко месеца там. като ще плащаш 800 лв. за избор на екип и 200-300 лв. за стая ... помисли си

Скоро станал някакъв сакатлък в Шейново, за щастие с добър краен резултат... та там били забъркани Попова, Колицова и Китанова... за последните 2 имах добри впечатления newsm78

няма такова нещо за 800 лв. избор на екип във Вита http://www.vita.bg/ceni_klinika.php?k=1 написано си е ясно : нормално раждане -1700лв., секцио - 2100 лв.
лично за мен са си много пари.

Ясно, че не е 800 лв. то се оказа, че и в Шейново не е, а е минимум 900, ако сложиш екстри упойка и вип стая е минимум 1400 лв. (отношение ВИП едва ли има в тази цена) та 1400 срещу 1700 лв. - разликата не съществена.

# 27
  • Мнения: 3 043

Ясно, че не е 800 лв. то се оказа, че и в Шейново не е, а е минимум 900, ако сложиш екстри упойка и вип стая е минимум 1400 лв. (отношение ВИП едва ли има в тази цена) та 1400 срещу 1700 лв. - разликата не съществена.
[/quote]

Чакай, чакай; мисля, че в тези 900 за Шейново СЕ ВКЛЮЧВА цената за упойка!!! Или греша?

# 28
  • Мнения: 553
да, включва се.

# 29
  • София
  • Мнения: 175
В сумата от 900лв се включва избор на екип и епидурална упойка, а при избор на акушерка - 400лв се доплаща още 100лв за упойката! За самостоятелна родилна зала без избор на екип е 300лв, а с избор е 150лв ... То си стана чист бизнес  newsm78  Човек започва да се чуди да ражда ли, да пресмята ли ... Успех на всички и дано Господ ни закриля!!!

Общи условия

Активация на акаунт