Бихте ли лишили детето си от наследство, ако събере с неподходящ партньор?

  • 14 954
  • 209
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 310
Аз докато изчета всичко и тя темата се оказала "пързалка".
Но сериозно и аз не искам някой ден да изпадам в подобна ситуация. Ако гледайки отстрани , виждам детето си забудалено в човек, който не ми допада по никакъв начин, няма да оставя нещата на самотек. Ще се пробвам с разговори да помогна. Аз мога да се похваля с това че роднините на съпруга ми ,както и моите, ни приеха като собствени дъщеря/син. Дай боже и аз да мога да почувствам така някой ден избранниците на моите деца.

# 181
  • София
  • Мнения: 2 840
Благодаря на Бога, че не пращим от несметни богатства, та бъдещите ми снахи ще са запленени само и единствено от вида и качествата на синовете ми!
Не става въпрос за несметни богатства.
То ако са такива, проблемът ще е никакъв - има бол за всички Mr. Green
Иде реч за някакви нормални придобивки - кола, апартамент в квартал, различен от вертикално село.
Лично се запознах с такава девойка, която работеше като магазинерка, а в мига, в който "хвана" човека, моментално напусна и се пренесе при него, в центъра, а сега иска трампа с апартамента на родителите му, щото той е 150квадрата, а на момъка е само 80. На тях им трябал по-голям, с оглед на децата, дето щели да имат. А и двата са в центъра, ама на родителите е баш на култово място. Сега се кани и да си продължи следването, макар да имам съмнения, е никога не го е започвала и очаква да й бъде уредена престижна работа от момчето. Само говори за почивки по 5-звездни хотели. А момчето не е богат наследник. Бачка си.Хубава работа, ама само толкова.
Мацката дори не е от провинцията, а нейде от кварталите. Не зная точно от кой, щото тя не говори за това. Мистерия. Или е толкова тъпа, че я е срам.
Впрочем, в написаното от авторката, ми напраи впечатление един момент - огледа на апартамента. Тази мацка направи същото на първата среща. Обходи целия апартамент. Включително си намери повод да разгледа килерите. На пъра среща с родителите. Какво да кажа?! Mr. Green

# 182
  • Мнения: 608
Хареса ми историята на Бижу. Имах сходна, но с момиче, на което се опитах да помогна. Както и да е, имаше един разказ: "Пази боже сляпо да прогледне"  Grinning

# 183
  • Мнения: 24 467
Въй,  какъв съвет пропуснах- отказване чрез "Държавен вестник" от детето. Що го забраяте това?

# 184
  • Мнения: 0
Ти по какво съдиш, че тя е с него за парите му?

Личен опит - какво друго  newsm78

# 185
  • Мнения: 0
Най-общо ще се опитам да я опиша. Момичето е от някакво габровско село, говори малко махленски, но да речем това се изтърпява. Държанието й обаче също е съвсем махленско.Често  използва диалектни думи и грешни ударения в речта си, да речем и това не е толкова важно. Но да я видите как изглежда ooooh!. Висока е около 1.60 и това което се набива най-много в очи е огромно дупе, което просто по никакъв начин не може да скрие или оптически намали. Има непонятен за мен вкус за дрехи- обича тигрови шарки и всякакви дрешки на цветя. Обича и да ги комбинира. Добре, да речем, няма вкус. Но и за визията си не се грижи особено. Примерно косата й все е на клечки. Не я мие ли не знам, но просто винаги изглежда нечиста, и освен това винаги е на опашка като петокласничка. Иначе носи грим всекидневно, даже повече отколкото е нужно. Но най-ме дразни това, че е доста нахалничка. Навсякъде си бърка носа, даже и там където хич не й е работа. Като ни дойде на гости за първи път я чух да пита сина ми-колко стаи има апартамента ви  ooooh!. Има и още но не ми се разказва. Не знам аз ли съм твърде взискателна, но се надявах на някоя по от сой. И ние не сме царе, ама все пак си имаме някакъв стандарт и изисквания.
Накратко:
Ако синът ВИ е достатъчно тъп за да не може да си намери по-красива и интелигентна приятелка - мисля че си я заслужава. Справка: темата кой избира
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422439.msg12239731#msg12239731

# 186
  • Мнения: 1 446
Най-общо ще се опитам да я опиша. Момичето е от някакво габровско село, говори малко махленски, но да речем това се изтърпява. Държанието й обаче също е съвсем махленско.Често  използва диалектни думи и грешни ударения в речта си, да речем и това не е толкова важно. Но да я видите как изглежда ooooh!. Висока е около 1.60 и това което се набива най-много в очи е огромно дупе, което просто по никакъв начин не може да скрие или оптически намали. Има непонятен за мен вкус за дрехи- обича тигрови шарки и всякакви дрешки на цветя. Обича и да ги комбинира. Добре, да речем, няма вкус. Но и за визията си не се грижи особено. Примерно косата й все е на клечки. Не я мие ли не знам, но просто винаги изглежда нечиста, и освен това винаги е на опашка като петокласничка. Иначе носи грим всекидневно, даже повече отколкото е нужно. Но най-ме дразни това, че е доста нахалничка. Навсякъде си бърка носа, даже и там където хич не й е работа. Като ни дойде на гости за първи път я чух да пита сина ми-колко стаи има апартамента ви  ooooh!. Има и още но не ми се разказва. Не знам аз ли съм твърде взискателна, но се надявах на някоя по от сой. И ние не сме царе, ама все пак си имаме някакъв стандарт и изисквания.

Да, ама може би прави хубави св*рки!!! Извинявам се на аудиторията, но не се сдържах.
Личното ми мнение е, че едно семейство колкото по-малко има, толкова по-сплотено става при придобиването.

# 187
  • Мнения: 4 916


Колежке, не четеш!


"Авторката" - комай някой ти се е вързал  Laughing Друг въпрос е, че този казус е напълно възможен, както казва Бижу.

# 188
  • Мнения: 0
ОФФ !
Да, ама може би прави хубави св*рки!!! Извинявам се на аудиторията, но не се сдържах.

Те това е абсолютната истина, но ако го бях казал по-този начин щяхте да кажете " Уфф - тоя само за св**ки си мисли "  Whistling

# 189
  • Мнения: 46 572
Find_NEMO, това още от 1 страница ме сърбят ръцете да го напиша, ама си викам: "Смених аватара, Немо ще ми се скара!"  Mr. Green

# 190
  • Мнения: 1 446


Колежке, не четеш!


"Авторката" - комай някой ти се е вързал  Laughing Друг въпрос е, че този казус е напълно възможен, както казва Бижу.

Четем, четем  Hug Ма нали се прехвърлихме върху хипотетичната плоскост... Пък и това беше единствена тема без с*кс  Whistling

Стара истина е, че жената е като урагана - идва с духане и си тръгва с къщата!

# 191
  • Мнения: 0
Офф !
Find_NEMO, това още от 1 страница ме сърбят ръцете да го напиша, ама си викам: "Смених аватара, Немо ще ми се скара!"  Mr. Green

 Нямаш дерт Peace

# 192
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами защото е половин евреин.

Бижу,каква е логиката на това определение, че тези , които са половин евреи харесват космати, мустакати и т.н. жени ли?

Аз мисля, че я е избрал защото той е:

А моят приятел е меко казано мухльо.

# 193
  • Мнения: 5 370
Най-общо ще се опитам да я опиша. Момичето е от някакво габровско село, говори малко махленски, но да речем това се изтърпява. Държанието й обаче също е съвсем махленско.Често  използва диалектни думи и грешни ударения в речта си, да речем и това не е толкова важно. Но да я видите как изглежда ooooh!. Висока е около 1.60 и това което се набива най-много в очи е огромно дупе, което просто по никакъв начин не може да скрие или оптически намали. Има непонятен за мен вкус за дрехи- обича тигрови шарки и всякакви дрешки на цветя. Обича и да ги комбинира. Добре, да речем, няма вкус. Но и за визията си не се грижи особено. Примерно косата й все е на клечки. Не я мие ли не знам, но просто винаги изглежда нечиста, и освен това винаги е на опашка като петокласничка. Иначе носи грим всекидневно, даже повече отколкото е нужно. Но най-ме дразни това, че е доста нахалничка. Навсякъде си бърка носа, даже и там където хич не й е работа. Като ни дойде на гости за първи път я чух да пита сина ми-колко стаи има апартамента ви  ooooh!. Има и още но не ми се разказва. Не знам аз ли съм твърде взискателна, но се надявах на някоя по от сой. И ние не сме царе, ама все пак си имаме някакъв стандарт и изисквания.

Що ли си мисля, че един представител от мъШки пол се е позавърнал инкогнито? Mr. Green Laughing
КУЛ-то-Вооооооо!!!

# 194
  • Мнения: 17 546
Ами защото е половин евреин.
Бижу,каква е логиката на това определение, че тези , които са половин евреи харесват космати, мустакати и т.н. жени ли?
Вметката е по повод мое лично мнение, което не съм длъжна да коментирам. Не търси логика във всичко, което прочетеш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт