Мека мебел - 5

  • 180 315
  • 905
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Ellitza,ти си светлината в тунела!!! Grinning

# 31
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Викайте ми тогава Светла! Laughing

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И ние се сдобихме преди седмица с този http://www.videnov.com/photos/original/ac7e56d074315f186840c1d2a1cb651b.jpg

# 33
  • Мнения: 679
Честито! Как е след като вече го ползвате?

# 34
  • Мнения: 128
Тези от "Виденов" отдавна съм ги отметнала,все пак ги произвеждат в Ямбол,от където съм и аз.Нещо на мен не са ми удобни.На вас да ви е честит,със здраве да го плозвате,дъъълги години Wink!

# 35
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254

Бебка и бебко, не е лош изборът ви, но защо е толкова скъп ??

Скоро ще ви снимам моя диван от Гатто.
Абе не съм съвсем доволна. Откривам много грешки, но нямам сили да се занимавам с рекламации.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ами - супер е диванчето! За тая цена сме и възхитени, дори! Имаше промоция в Карфур - на 599лв Money! Сега най-големия ползвател на дивана е малката - разтягам го, ограждам я с възглавниците и тя пълзи ли, пълзи. newsm30
Иначе, гости ни идват много рядко, (поне такива, които специално да каня в хола, с комшийките постоянно сме заедно, ама предимно в кухнята, където готвя и пием кафе). Дивана ще се ползва като легло предимно от родителите ми, които идват 1-2 пъти годишно, така, че още не знам как се спи на него. В Благоевград, при наште с мъжлето като ги запознавах спахме на диван, с механизъм, абсолютно същия като на бебка и бебко. Техния диван е на 20 год, обаче и  е пропаднал, на 3те места, където са сгъвките, като лодка. Толкова неудобно беше! Мъжлето й се закани, че дойде ли у нас ще спи и тя на диван, и ето! Laughing

# 37
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 156
Ами - супер е диванчето! За тая цена сме и възхитени, дори! Имаше промоция в Карфур - на 599лв Money!
На мен ми харесва, дори очаквах, че е към 1500 лв.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Даже е перфектен, а и цената му страхотна... Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 1 402
момичета, някой поръчвал ли е мека мебел от естествена кожа на Максдивани от Платан, никъде не мога да намеря отзиви, а те работят само по каталог, т.е. не знаеш какво ще получиш преди да си платил и да пристигне, самите Платан коректни ли са и т.н.? много ще се радвам, ако някой има опит и сподели

# 40
  • Мнения: 4 450
След като изчетох всички теми, обиколих по няколко пъти магазини и магазинчета, даже на едното място ми спукаха гумата на колата Twisted Evil, най-после направих и моя избор
диван http://911.bg/a2/offers.asp?p=2339521&parent=3080&b=1  комбинация от дамаска и кожа
и столове http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=7&tid=31&pid=22830
масите нямат снимка в нета, но живот и здраве като дойдат ще ги снимам.
Никога не съм вярвала, че при толкова магазини и избор ще ми е толково трудно да си намеря нещо, което да ми отговаря на идеята за обзаваждане и да е удобно.

# 41
# 42
  • Мнения: 2 336
Роска много ми допадна твоят ъгъл за дневна, такъв вид искам да сложим в хола, били дава повече инфо може и на ЛС.
Приемам всякакви предложения от всички за ъгли /за дневна/  Hug

# 43
  • Мнения: 106
Аз пък си избрах това:



В комбинация с това:



Следващата седмица отивам да си ги поръчам. Доста умувах, но това ми хареса. Води се някаква американска фирма, но ми хареса много качеството.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Вместо запис ще призова да правим по-умерени изказвания и да подбираме думите си, относно резултата по обзавеждане на чужд дом. Нека сме благодарни на всеки, който е споделил с нас своя дом виртуално и да не го караме да се оправдава защо и как нещо не е постигнато. Няма нужда да повтарям старата приказка за различните вкусове.

Общи условия

Активация на акаунт