SUPERNATURAL Fans: Obsessed... And We Like It!*

  • 22 141
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 388

(линк към клипче)

Suprising
Unbelievable
Protective
Extraordinary
Remarkable
Nerdy
Awesome
Truthful
United
Real
Authentic
Lovely

Fantastic
Aspiring
Non-stop
Gorgeous
Incredible
Random
Loyal
Sisters*

                                                                                                                                  **


*Източник: musikfun356
** Oт Bella Hug

Полезни линкове
Пълните сезони в Замунда: сезон 1 сезон 2 сезон 3 сезон 4 сезон 5
CW Оnline – епизодите се излъчват от 04.00 ч. до 05.00 ч. българско време в събота
Сериалът в IMDB
supernaturalwiki.com (енциклопедия)
rsrvedMom's YT Channel с добре подредени клипчета от кънвеншъни
fargate.ru/supernatural (всичко за сериала; на руски)
Дневникът на Jess (на руски)
Новини и спойлери: tvline.com buddytv.com tvovermind.zap2it.com blog.zap2it.com spoilertv.com

Музикално ‘Свръхестествено’
OST по сезони
‘Supernatural’ Music Guide: season 1 season 2 season 3 season 4

Забавни неща
Castiel & Dean - Shake It Тhe Dean Song Тhe Sammy Song

Screencaps: homeofthenutty.com (HQ), supernaturalfansonline.com, j-padalecki.org
Иконките на Layla
Гифчета: в livejournal.com общо и по епизоди, в bebo.com, на Layla
Промо клипчета: поредица ‘Are you watching Supernatural?’, на Defying Destiny, ‘Come see ‘Supernatural’ ’
Клипчета на prissson
Клипчета на ash4897

Учебни материали на bichito:
Том I - сем. Уинчестър
Том II - Сам Уинчестър
Том III - Дийн Уинчестър
Том IV - Импала

Подгряващо творчество на Г. Краули:
Жертвите, които правим
Из дневниците на една демонска щерка
Звездопад
Името ми е...
Дълго. Бавно. Неприлично.
Споделено
Супернатуралише
Любовни кражби

Супернатурално творчество на Зимна роза:
Химн на Мараканките
Химн на Градинарките
Молитва за сънуване
Поема за Единствената...
Кастиел
‘Дайте си ни епизода!!!’
Зарибяване
Сценарии за най-кратките филми на света: за Мараканките, за Градинарките, за Кастиелките
Операция ‘Дядо Коледа’
Апокалиптично
За Единствения
Раздвоение
‘Ще припадна - тихо казах’
‘Дъждът в косите ми се стича’
‘Дъхът ти гъделичка мойто рамо’
‘Очите ти блестят. Нима си плакал?’
Изненада за Свети Валентин и продължение от Bellа
‘За Мирка и Кастиел’
‘Тези силни ръце’

Колективно форумско творчество:
‘Тренера болен’:
1 - bichito 2 - Зимна роза 3 - WomanitKa 4 - Г. Краули
‘Денят, който никога не дойде’:
1 - Г. Краули 2 - Apocalyptic city 3 - Г. Краули 4 - bichito 5 - Г. Краули 6 - bichito
7 - Г. Краули 8 - Mother 0f All 9 - bichito 10 - Mother 0f All 11 - Г. Краули 12 - Зимна роза

Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

# 1
  • Мнения: 0
Пу първа!

Импалка, Hug страхотна е станала новата тема! Хехехе! Joy за бабите...

Иначе наистина сме обсебени от СПН... и си ни харесва! Heart Eyes








(P.S. Линкът с пълния саундтрак на сериала, който ти беше дала, между другото, от 2 дни дава, че е невалиден. Sad Дано не са го изтрили)

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 01:20 от Dana_Scully

# 2
  • Мнения: 0
Импалка Темата е станала супер,и ти си супер  Hug Благодаря   bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 200
Импалка ти си мастър по темите. Страхотна е и много уютна  Hug Благодаря   bouquet

Краули да ти е жив и здрав рожденика!

# 4
  • Мнения: 6 388
Официално описание на каубойския епизод - 6.17 'Frontierland' (22 април)
SAM AND DEAN RETURN TO THE WILD, WILD WEST — While searching for a way to defeat Eve, Dean stumbles upon Samuel Colt’s (guest star Sam Hennings) journal in the Campbell library. Realizing Samuel might have the answer to their problems, Sam and Dean ask Castiel (Misha Collins) to send them back in time so they can meet the man himself. While Sam is a bit reluctant to time travel, Dean is beside himself with excitement to return to the Wild, Wild West.
Guy Bee directed the episode written by Andrew Dabb & Daniel Loflin with story by Andrew Dabb, Daniel Loflin & Jackson Stewart
(източник)
Нищо ново Tired , освен за дневника в дядовата библиотека.

# 5
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Харесва ми акростиха Simple Smile Поздравления, че си го открила  bouquet Няма ли възможност само за повечко снимки по темата? Simple Smile

# 6
  • Мнения: 292
Импалка  Hug, темата е станала супер, благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

От мен кафенце и сладкиши

# 7
  • Мнения: 436
Импалка, страхотна тема!  Благодаря! bouquet Бабетките са трепач. Като нищо наистина ще сме такива, когато гледаме 78-ми сезон на Supernatural  Twisted Evil

Бичи, и на теб Gracias  за кафенцето и мезенцата Grinning

Мислих си тази сутрин за кънвеншъните. Освен цените  Mr. Green и друго ме спира.
Там срещата ще е с J2 и другите актьори. Ама аз не искам среща с Джаред и Дженсън. Искам с Дийн и Сам Crossing Arms Така че няма да ми се изпълни желанието, колкото и пари да дам за билет. Поради това се отказвам дори да си мечтая за кънвеншън Twisted Evil

(Twisted Evil чак не си вярвам колко добро обяснение за "гроздето е кисело" измислих) Mr. Green




# 8
  • Мнения: 292

Мислих си тази сутрин за кънвеншъните. Освен цените  Mr. Green и друго ме спира.
Там срещата ще е с J2 и другите актьори. Ама аз не искам среща с Джаред и Дженсън. Искам с Дийн и Сам Crossing Arms Така че няма да ми се изпълни желанието, колкото и пари да дам за билет. Поради това се отказвам дори да си мечтая за кънвеншън Twisted Evil

(Twisted Evil чак не си вярвам колко добро обяснение за "гроздето е кисело" измислих) Mr. Green


 Joy Joy Joy Сонче, мисля, че тук е събрана цялата истина ....

# 9
  • Мнения: 630
Добро утро, скъпи мои.
Велика тема се задава като гледам, току що изчетох старата от снощи, доста сте пописали и повеселили Joy
Благодаря, че сте ми отредили място на снимката, мноо се харесвам за възрастта си Joy
Поздрав за Аморето ми Je T'Adore

# 10
  • Мнения: 116
Импала, страхотна тема...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

и понеже темата е за фенството, да повдигна един въпрос, който отдавна ме мъчи

Ами то ние хубаво сме фенки, ама на практика гледаме незаконно свалени серии и малко май сме извън категорията на истинските фенове. На практика с нищо не подпомагаме нито сериала, нито момчетата.
Дори пари за конвеншън не сме дали.

Та затова си мислех (не че имам много отделени финанси), но дали да не си поръчам някъде от нета някое двд със сериите. Поне да имам едно легално копие в дома си.

И някой ден като поканя Дженсън у нас, да мога с чиста съвест да му кажа: "Ето, това са ми сериите със Свръха"


# 11
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
О нова тема и първа страница Mr. Green Crazy Party Party Party

Импалка страшна тема   bouquet  bouquet  bouquet,бабките верно са страшни Mr. Green Joy Joy Joy

Галче да ти е жив и здрав рожденика Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 630
Импала, страхотна тема...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Та затова си мислех (не че имам много отделени финанси), но дали да не си поръчам някъде от нета някое двд със сериите. Поне да имам едно легално копие в дома си.

И някой ден като поканя Дженсън у нас, да мога с чиста съвест да му кажа: "Ето, това са ми сериите със Свръха"

Белс, точно това и аз разглеждах скоро в Амазон, дай да си ги поръчаме двете с теб и ще си менкаме по сезони после Grinning

# 13
  • Мнения: 3 818
Здравейте супернатурални фенки Laughing
Импалка, благодаря за новата тема Grinning Хубаво показахте снимки от бъдещето, ето ви снимка от настоящето Laughing

# 14
  • Мнения: 292
 Joy Бела, Що да е нелегално  newsm78 .... то е равносилно като да го гледаме онлайн (там си е законно, нали?), само дето, един го сваля, друг му слага субтитрите и така ... Нелегално е игралните филми дето сваляме  Mr. Green

Но ако искате, тук има всичките сезони на ДВДта само, че Ще са на испански и с англ. субтитри. Ако някой го интересува  Mr. Green ....  callme

Общи условия

Активация на акаунт